• mgr Barbara Maciejewska
  mgr Barbara Maciejewska
  Psycholog Barbara Maciejewska

  Osoby niezdecydowane, mające wątpliwości zachęcam do skorzystania z 20-minutowej konsultacji wstępnej. Takie spotkanie umożliwi zapoznanie się z moim stylem pracy i specyfiką konsultacji psychologicznych, ułatwiając podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy z psychologiem.

 • Adresy (2)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja psychologiczna online • 140 zł

  Konsultacja okołoporodowa online (opis) • 140 zł

  Wstępna konsultacja (online) (opis) • 50 zł +5 więcej

  Konsultacja okołoporodowa online • 130 zł

  Konsultacja psychologiczna okołoporodowa online (opis) • 140 zł

  Konsultacja psychologiczna po porodzie (opis) • 140 zł

  Pokaż więcej usług

  Przyjmuję: dorosłych

  Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

  Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


  Konsultacje odbywają się na platformie Google Meet. Link do spotkania zostanie przesłany mailowo 24h przed terminem konsultacji.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  NIP

  7773411476

  Adres firmy

  Poznańska 88/6, Skórzewo

  Psycholog Barbara Maciejewska
  Bukowska 30, Grunwald, Poznań

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)  NIP

  7773411476

  Adres firmy

  Poznańska 88/6, Skórzewo

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska  Bukowska 30, Poznań

  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska  130 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska


  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska

  Spotkanie dla osób, których doświadczane trudności związane są z okresem okołoporodowym (starania o dziecko, ciąża, poród, połóg, wczesne macierzyństwo).  50 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska

  Spotkanie dla osób niepewnych, niezdecydowanych, mających wątpliwości. Konsultacja trwająca 20 minut jest okazją do wstępnego poznania mojego stylu pracy i dowiedzenia się tego, jak mogą wyglądać konsultacje psychologiczne. Udział w takim spotkaniu może okazać się pomocny w podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy z psychologiem.

  Pozostałe usługi


  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska

  Spotkanie dla osób, których doświadczane trudności związane są z okresem okołoporodowym (starania o dziecko, ciąża, poród, połóg, wczesne macierzyństwo).  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska

  Spotkanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn po doświadczeniu trudnego, traumatycznego porodu oraz dla tych osób, które mierzą się z trudnościami w początkach rodzicielstwa.  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska

  Spotkanie dla kobiet w ciąży, które mierzą się m.in. z takimi trudnościami jak lęk przed porodem, obniżony nastrój, brak wsparcia.  140 zł

  Psycholog Barbara Maciejewska

  Spotkanie dla osób doświadczających trudności w obszarze relacji z jedzeniem, obrazu własnego ciała i jego akceptacji.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Nazywam się Barbara Maciejewska i jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu SWPS. Bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne, czerpię inspira...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Uniwersytet SWPS (mgr)

  Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia kryzysu

  Doświadczenie

  • Roczny staż w Telefonie Wsparcia Fundacji Nagle Sami
  • Wolontariat w Fundacji Niepodzielni
  • Wolontariat w Fundacji Mama na Huśtawce
  Zobacz więcej

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski,
  • Francuski

  Profile społecznościowe

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (6)

  5 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  E
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny


  Doceniam u pani Barbary empatię, zrozumienie i profesjonalizm. Stworzona została komfortowa atmosfera, w której mogłam otwarcie wyrażać swoje emocje i otrzymywać pomocne wskazówki. Współpraca ta pozwoliła mi wyjść z kryzysu, dzieki wsparciu Pani psycholog. Serdecznie polecam.

  mgr Barbara Maciejewska

  Dziękuję, cieszę się, że mogłam pomóc!

  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Psycholog Barbara Maciejewska Konsultacja psychologiczna online

  Bardzo polecam Panią Basię :). Sympatyczna, uprzejma, profesjonalna, całkowicie zaangażowana w problemy pacjenta. Potrafi wysłuchać, doradzić. Na wszystkich spotkaniach czułam się bardzo zaopiekowana i rozumiana. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Dzięki Pani Basi na nowo odzyskałam w pełni swoje poczucie własnej wartości i zrozumiałam, że bardzo ważna jest walka o siebie.

  mgr Barbara Maciejewska

  Dziękuję za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią, cieszę się, że mogłam pomóc!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Bardzo polecam. Do pani Barbary trafiłam przez przypadek ale od samego początku mogłam liczyć na jej wsparcie, zrozumienie i brak oceny. Pomogła mi zrozumieć skąd mogą brać się dane myśli czy odczucia w danych sytuacjach. Mam wrażenie, że dzięki pani Barbarze szybciej przepracowuje problemy i sytuacje które pojawiły się w moim życiu.

  mgr Barbara Maciejewska

  Dziękuję, cieszę się, że mogę pomóc!


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Psycholog Barbara Maciejewska Konsultacja psychologiczna online

  Pani Barbara jest bardzo miłą i kompetentną specjalistką.
  Z konsultacji psychologicznych korzystam regularnie od 3 miesięcy i czuję znaczną poprawę. Na spotkaniach panuje komfortowa atmosfera, czuć empatię i zrozumienie, bez oceniania. Do tej pory byłam już u kilku innych psychologów, jednak dopiero u Pani Barbary czuję, że jestem w bezpiecznym miejscu, gdzie mogę mówić o wszystkim. Jest przestrzeń na poruszanie głębszych problemów, które występują od wielu miesiecy, ale jednocześnie omawiamy również bieżące sprawy i Pani psycholog pomaga mi radzić sobie z nadchodzącymi trudnościami. Wiele uczę się dzięki regularnym wizytom i zadaniom domowym. Czuję zaangażowanie i realną pomoc ze strony Pani Barbary i z niecierpliwością czekam na kolejne wizyty. :)
  Bardzo polecam konsultacje u Pani Barbary.

  mgr Barbara Maciejewska

  Dziękuję za podzielenie się swoją opinią i tak miłe słowa!


  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Psycholog Barbara Maciejewska Konsultacja psychologiczna online

  Do Pani Barbary trafiłam przypadkowo. Od początku widać było duże zainteresowanie problemem z którym przyszłam. Co najważniejsze Pani Barbara umie słuchać i wytłumaczyć skąd się wziął problem. Po 5 spotkaniach czuję dużą ulgę i potrafię dojść do wniosków a co najważniejsze teraz lepiej rozumiem sama siebie. Co tydzień z niecierpliwością czekam na nasze spotkania. Polecam serdecznie

  mgr Barbara Maciejewska

  Dziękuję za te miłe słowa! Cieszę się, że mogę pomóc.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Pytanie dotyczące kryzys w związku

  Dzień dobry.
  Jestem mężatką od 20 lat razem jesteśmy 24 lata. Mam teraz 40 lat i pół roku temu dowiedziałam się że mąż mnie zdradza. To było najpierw pisanie i dzwonienie z nią a później dwa razy zdrada. Nie zauważyłam nic oprócz tego że trochę się oddalił ale w łóżku było jak zawsze (może byłam ślepa).Jego romans trwał rok a ja dalej go tak kocham że nie potrafię żyć bez niego. Postanowiliśmy zostać razem i spróbować ratować nasz małżeństwo ale mnie to zabija mnie to od środka płaczę codziennie niby jest dobrze,dba o mnie jest zawsze ze mną stara się żebym się dobrze czuła, robi wszystko aby to ratować a ja wracam cały czas do tematu zdrady i nie wiem jak ratować małżeństwo jeżeli jest we mnie tyle bólu i obrazów w mojej głowie. Proszę o pomoc bo nie wiem ile jeszcze dam radę tak żyć. Problemem jest też to , że ona mieszka obok mnie i widzę ją codziennie.

  Dzień dobry,
  Wyobrażam sobie, że w obecnej sytuacji jest Pani bardzo trudno, pisze Pani o dużym cierpieniu związanym nie tylko z doświadczeniem zdrady i utratą zaufania, ale też codziennym kontaktem z kobietą, z którą zdradził Panią mąż. Dobrym kierunkiem byłoby zastanowienie się nad rozpoczęciem terapii dla par, która mogłaby się okazać wartościowym doświadczeniem zarówno dla Pani, jak i męża. Ponadto skorzystanie z indywidualnego wsparcia psychologicznego lub psychoterapeutycznego może być pomocne w odnalezieniu się w obecnej, nowej rzeczywistości.
  Pozdrawiam serdecznie!

  mgr Barbara Maciejewska

  Mąż bardzo się zmienił zaczyna bardziej dbać o siebie odsunał się odemnie i syna czy mógł się zakochać w innej kobiecie ?co może świadczyć o tym że mnie już niekocha i jest zainteresowany inną kobietą ??jesteśmy małżeństwem 15 lat i mamy 14 letniego syna.

  Dzień dobry,
  Zmiany, które obserwuje Pani ostatnio w zachowaniu męża, mogą wynikać z różnych przyczyn. Zachęcam do szczerej rozmowy z partnerem i podzieleniem się swoimi spostrzeżeniami i wątpliwościami. Taka rozmowa może być możliwością do poznania perspektywy męża i dowiedzenia się, z czego wynikają zmiany w jego zachowaniu.
  Pozdrawiam serdecznie!

  mgr Barbara Maciejewska

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania