Dzień dobry, totalnie nie wiem od czego zacząć. Nie umiem opisać swojego problemu. Pewnego dnia za

3 odpowiedzi
Dzień dobry,
totalnie nie wiem od czego zacząć. Nie umiem opisać swojego problemu. Pewnego dnia zacząłem się strasznie stresować tym ze nie potrafię się skupić na czymś i zapamiętać tego co ktoś do mnie mówi. W tym momencie strasznie ciężko mi powiedzieć co mi dolega. Bywają chwile kiedy niczym się nie przejmuje i wszystko jest w porządku, ale pojawiają się tez momenty kiedy przejmuje się wszystkim analizuje całe moje życie. Załamuje mnie to ze nie potrafię powiedzieć o co mi chodzi. Nie wiem do kogo się udać aby mi pomógł. Mam myśli samobójcze, wolałbym nie żyć i przestać myśleć. Jest mi strasznie ciężko z natłokiem negatywnych myśli.
Dzień dobry. W tej sytuacji wskazane byłoby udać się do psychologa i to jak najszybciej. Dyskomfort psychiczny w opisywanych dolegliwościach będzie się najprawdopodobniej bez wsparcia nasilał więc proszę nie zwlekać z umówieniem się na wizytę. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,
Trudno jest powiedzieć z czym Pani się boryka po jednym wpisie. Zachęcam do udania się do psychologa w celu uzyskania profesjonalnej pomocy.
Pozdrawiam
Rozumiem, że to, przez co Pan przechodzisz, może być bardzo przerażające i trudne. Ważne jest, żeby zdawał Pan sobie sprawę, że tego typu samopoczucie, nie jest rzeczą permanentną (chociaż tak teraz może się wydawać). Ważne jest aby szybko sięgnąć po pomoc, w celu poprawy samopoczucia.