Dieta bez glutenu, nabiału i mięsa

28 odpowiedzi
Poszukuję dietetyka, który ustawi dietę bez nabiału, glutenu oraz mięsa.
Witam, oczywiście jestem w stanie ustawić każdą dietę, tylko czy taka dieta ma wskazania? Tak mocne ograniczenia nie są możliwe do skonstruowania diety pełnowartościowej bez suplementacji.

Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk

Chętnie pomogę. Mam doświadczenie w bilansowaniu diety, o której Pani pisze. Zapraszam na e-konsultację. Proszę o wypełnienie formularza na stronie akademia-diety.pl Na tej podstawie ustalę dla Pani zalecenia dietetyczne oraz 14-dniowy jadłospis.
Z chęcią bym pomogła, ponieważ sama jestem na takiej diecie, ale polecam poszukać dobrego dietetyka w swoim mieście, ponieważ kontakt bezpośredni jest zawsze dużo bardziej korzystny. Pozdrawiam????
Zapraszam na wizytę.
Zapraszam :)
Witam serdecznie,
plan żywieniowy wymaga indywidualnego podejścia. Proszę o przygotowanie wyników badań jak morfologia, mocz, glukoza, lipidogram, poziom żelaza oraz wit B12. Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na wizytę :)
Witam. Zapraszam na spotkanie i konsultację w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie.
Zapraszam na spotkanie.
Witam,
Jest to możliwe tylko powinno być poparte wykonanymi badaniami, które potwierdzą alergię lub nietolerancję pokarmową.
Pozdrawiam
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
Witam,
zapraszam na pierwszą wizytę lub zachęcam do skorzystania z porad on-line dostępnych poprzez stronę internetową Centrum Dietetyki Klinicznej w Toruniu.
mgr Karina Nowak
dietetyk kliniczny
Sugeruję wizytę: - 70 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zapraszam do skorzystania z moich usług on-line. Jadlospisy.pl. Pozdrawiam
Dzień Dobry, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej
Witam serdecznie! Z przyjemnością :) zapraszam do kontaktu.
Zapraszam do kontaktu: proziewska@gmail.com :)
Witam, z okolic Krakowa mogę polecić mgr Klementynę Gryboś, ewentualnie zapraszam do współpracy on-line.
witam jestem w stanie rozpisać dietę. Proszę o kontakt na BioMedic Olsztyn
Witam,
Jak najbardziej układam również takie diety. Zapraszam na pierwszą wizytę podczas której dokonamy analizy składu ciała, przeprowadzimy wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz ustalimy cele dietoterapii.
Pozdrawiam!
Proszę się zgłosić do gabinetu dietetycznego.
Witam.
Program Metabolic Balance jest w stanie ustalić taki jadłospis.
Zapraszam do gabinetu w Krakowie na ul Szlak 28/15
Witam,

zapraszam zatem do kontaktu: s.klos@sports-med.pl

Pozdrawiam,
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,
zapraszam do konsultacji online. Mam spore doświadczenie w układaniu diet z wymienionymi restrykcjami.
Dzień dobry,

Zapraszam do konsultacji on-line - z chęcią przygotuję taką dietę.

Marta Tadeuszyk
Diet-Ta Poradnia Dietetyczna
Witam,
Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Zapraszam na wizytę jeżeli jeszcze do tej pory nie znalazła Pani?Pan dietetyka który się tym zajmuje. Zapraszam do Ośrodka Dietetyki ul. Śniadeckich 16. Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie,
posiadam doświadczenie w skutecznym prowadzeniu osób na diecie bezglutenowej, bez nabiału czy bez mięsa a także osób na diecie wegańskiej.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.
Ewa Janowicz
Mission Nutrition Ewa Janowicz
Ul. Koszalińska 88d/2
78-400 Szczecinek
mission-n.pl
Jeśli bywa Pani we Wrocławiu- zapraszam do gabinetu :)
Witam serdecznie, jestem do pani dyspozycji, posiadam bardzo duże doświadczenie wkładaniu takich jadłospisów. Pozdrawiam :)
Witam serdecznie,

zapraszam na stronę Przyjazny Dietetyk do zakładki dieta online. Wizyta przebiega przez videokonsultację.

Pozdrawiam
Milena Olaszewska