Klaudia Wiśniewska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

28 opinii +dodaj

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Nauki o Zdrowiu na kierunku dietetyka. Pracownik Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, gdzie prowadzi badania naukowe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pani Klaudia jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Daje dużo cennych wskazówek. Potrafi zbudować bardzo przyjazną atmosferę, umie słuchać, jest uśmiechnięta i serdeczna. Dieta, którą dla mnie skomponowała jest dopasowana do moich potrzeb, trybu życia a przy tym jest smaczna.
  dzięki wsparciu Pani Klaudii schudłam 7 kg :-). Gorąco polecam taką współpracę.

  Klaudia Wiśniewska2018-08-02

  Pani Małgorzato,
  Niezwykle dziękuję za tak miłą opinię :)
  Redukcja masy ciała to tylko połowa naszej drogi, przed nami jeszcze wyzwanie z jej utrzymaniem na w miarę stabilnym poziomie :)
  Pozdrawiam serdecznie!

 • P
  Lokalizacja: „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki KlinicznejUsługa: IO, niedoczynnoś tarczycy, nadwaga

  Pani Klaudia jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Posiada wszechstronną wiedzę w dietetyce oraz problemach zdrowotnych tj. insulinooporność, choroby tarczycy. Pojawiłam się na wizycie mając na swoim koncie IO, niedoczynność tarczycy i spory nadmiar kilogramów. Spotkanie przebiega bardzo profesjonalnie, Pani Klaudia jest wnikliwa, cierpliwa, wypytuje o wszystkie szczegóły. Otrzymałam świetnie dopasowaną dietę z ciekawymi i przede wszystkim urozmaiconymi przepisami. Rezultat? po miesiącu diety waga spadła mi o 6 kg! czuję się rewelacyjnie i nigdy nie chodze głodna. Posiłki przygotowuje bardzo szybko wobec czego nigdy się nie zniechęcam:) Poza ogromną wiedzą, którą posiada Pani Klaudia jest również szalenie ciepłą, uśmiechnięta i bardzo pozytywna osobą. Polecam serdecznie współpracę - wizyta przebiega w miłej, niemalże rodzinnej atmosferze. Przez długi czas na pewno nie zrezygnuję ze współpracy.

  Klaudia Wiśniewska2018-07-05

  Serdecznie dziękuję za tą opinię. Współpraca układa się znakomicie, dlatego mam nadzieję, że realizacja kolejnych wyzwań będzie równie przyjemna! :)

 • Opinia z dnia 27.06.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • O
  Lokalizacja: „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej

  Moja czteromiesięczna współpraca z Panią Klaudią to czysta przyjemność :) Pani Klaudia to specjalistka i profesjonalista w swoim zawodzie. Moje doświadczenia wyniesione z każdej wizyty są bardzo pozytywne a najważniejsze jest to, że kilogramy spadają - bez męczarni, głodówek i monotonnego jedzenia. Pani Klaudia dostosowała każdą z diet do moich osobistych potrzeb i preferencji, przepisy są rewelacyjne a jedzonko bardzo smaczne :) Jestem również zachwycona podejściem do pacjenta. Pani Klaudia to osoba bardzo ciepła i uprzejma, do której po prostu chce się iść na wizytę a
  motywacja aż sama rośnie :) Dodatkowo ogromnym komfortem był dla mnie kontakt mailowy z Panią Klaudią. Pani Klaudia szybko i rzetelnie odpowiadała na moje pytania i rozwiewała wszystkie pojawiające się wątpliwości. Z całego serca polecam współpracę z Panią Klaudią :)

  Klaudia Wiśniewska2018-06-02

  Pani Olgo,
  Bardzo dziękuję za ten komentarz i trzymam kciuki za Pani wytrwałość :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki KlinicznejUsługa: konsultacja wstępna

  Wizyta przebiegła w miłej, profesjonalnej atmosferze. Zalecenia są trafne i mam wrażenie "skrojone" pod moją osobę. Pani Klaudia jest niezwykle serdeczna i kompetentna. Jestem bardzo, bardzo zadowolona :)

  Klaudia Wiśniewska2017-12-18

  Pani Magdaleno! Ogromnie dziękuję za te miłe słowa! :) Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie dalej przebiegała pomyślnie!

 • G
  Lokalizacja: „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki KlinicznejUsługa: odchudzanie

  Cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy. Utrzymuje kontakt z pacjentem poza wizytami, sporządza różnorodny plan żywieniowy. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Cieszę się, że spotkałam takiego specjalistę.

  Klaudia Wiśniewska2017-11-09

  Bardzo dziękuję Pani Małgorzato za poświęcenie chwili i napisanie tak miłego komentarza. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca dalej będzie się układała bardzo dobrze. Pozdrawiam! :)

 • I
  Lokalizacja: „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej

  Pani Klaudia jest osoba cierpliwą, sympatyczną, :-) o dużej wiedzy, którą aktualizuje na bieżąco. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Podsyła fajne, proste przepisy. Dieta jest układana pod potrzeby i gust danego pacjenta. Mimo, iż nie należę do łatwych pacjentek, gdyż mam wiele słabości, to Pani Klaudia mocno mnie wspiera wskazówkami i dobrym słowem. Walczymy jeszcze o kilka kilogramów. Szczerze polecam. Iwona

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta obiecująca, lekarz kompetentny a przy tym sympatyczny. Mam nadzieję , że będą efekty tej współpracy.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki KlinicznejUsługa: konsultacja wstępna

  Z Panią Klaudią spotykamy się już od roku. Pani Klaudia jest specjalistą w swojej dziedzinie, przygotowuje świetny program żywieniowy, podczas stosowania którego tak naprawdę nie można czuć się głodnym. Kiedy usłyszałam, że zalecana dla mnie dieta to 1600 kcal, pomyślałam że to zdecydowanie za dużo (dotychczas stosowałam diety ok. 1000 kcal, po których przeżywałam efekt jojo) - teraz wiem, że nie chodzi o to żeby zgubić szybko 20 kg, a potem przytyć 35 kg - Pani Klaudia pozwala to zrozumieć. Każda wizyta rozpoczyna się rozmową na temat realizacji planu, następnie ważenie i bardzo szczegółowe pomiary dot. mi.in. masy mięśniowej, masy tkanki tłuszczowej, nawodnienia organizmu i wiele innych parametrów.
  Polecam!

  Klaudia Wiśniewska2017-10-03

  Bardzo dziękuję Pani Karolino za opinię i ciepłe słowa! Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie tak dobrze jak do tej pory układała się zawsze! Pozdrawiam!

 • A

  Serdecznie polecam wizytę u Pani Kaludio ☺ od pierwszej wizyty duża dawka motywacji do działania i w gorszych chwilach wsparcie ☺ pyszne przepisy i indywidualne podejście ☺

  Klaudia Wiśniewska2017-10-03

  Dziękuję bardzo Pani Agnieszko za opinię! :)

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Nauki o Zdrowiu na kierunku dietetyka. Pracownik Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, gdzie prowadzi badania naukowe oraz zajmuje się działalnością edukacyjno-szkoleniową. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

  Doświadczenie, wiedzę i umiejętności w pracy z pacjentami zdobywała między innymi w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, w Wojskowym Instytucie Medycznym, w Szpitalu Wolskim, w Poradni Żywieniowej Instytutu - Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

  Rozwija swoje umiejętności także w Instytucie Profilaktyki Zdrowia Dzieci i Niemowląt w Warszawie i Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA, gdzie pracuje z dziećmi, osobami dorosłymi, kobietami w ciąży i karmiącymi pomagając im w zmianie nawyków żywieniowych i redukcji masy ciała. Układa skuteczne programy redukcji masy ciała, oparte na zasadach prawidłowego żywienia, wykorzystując najnowsze doniesienia naukowe przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, a także prowadzi liczne warsztaty dla dzieci i osób dorosłych dotyczące zasad racjonalnego odżywiania i zdrowego stylu życia.

  Oferuje kompleksową opiekę żywieniową między innymi dla osób z nadwagą i otyłością, niedowagą, niedożywieniem i zaburzeniami odżywiania, cukrzycą typu 2, alergiami, chorobami układu pokarmowego, układu krążenia oraz z zaburzeniami hormonalnymi.

  Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę z zakresu dietetyki, nutrigenomiki i fizjologii. Jest autorką licznych publikacji popularnonaukowych i naukowych oraz laureatką konkursów o tematyce żywieniowej, a także członkiem zespołu redakcyjnego specjalistycznego czasopisma dla dietetyków „Współczesna dietetyka”. Jej artykuły można również znaleźć między innymi w czasopismach takich jak: „Dobra Mama”, „Super Mama”, „Wedding”.

  Bierze udział w różnego rodzaju projektach badawczych. Prowadziła między innymi badania naukowe dotyczące zależności pomiędzy polimorfizmami genów, a występowaniem wybranych zaburzeń metabolicznych u osób z otyłością oraz oceniała wpływ stopnia nawodnienia organizmu na zmiany w składzie ciała, spoczynkowej przemianie materii i na wydolność tlenową.

  ---
  *Ceny za konsultacje i jadłospisy są uzależnione od aktualnie obowiązującej oferty promocyjnej w danej poradni.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, studia magisterskie, kierunek dietetyka
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, studia licencjackie, kierunek dietetyka

Publikacje

 • Rola wybranych czynników żywieniowych w zaburzeniach erekcji (Seksuologia Polska, 2016)
 • Wpływ spożycia wody na masę ciała (Wiadomości Lekarskie, 2014)
 • Wpływ spożycia wody na skład ciała u młodych mężczyzn (Endokrynologia, Otyłość i Zaburzenia Przemiany Materii, 2013)
 • Poster: „Wpływ spożycia wody na skład ciała u młodych mężczyzn” (IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Zawiercie 2013)
 • Poster: „Effect of water intake on resting energy expenditure in humans” (IUNS 20th International Congress on Nutrition, Granada 2013)
 • Konsekwencje nadmiernego spożycia płynów – przewodnienie (Medycyna Sportowa, 2017)
więcej