Adres

Wrocław
ZAR MEDIKA Indywidualna Praktyka Lekarska Przemysław Zarzeczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

...::: www . zarmedika . pl :::... ꚛ Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Lekarski. ꚛ Absolwent Medycz...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zatoki oraz kaszel

Profesionalny, miły oraz bez problemowy lekarz! Bez problemu w krótkim czasie zdiagnozował przyczyne choroby poczym przypisał leki które były odpowiednie do danej dolegliwości, nie raz sie zdażało że lekarz przypisał leki które nie pomagały ale u Pana Przemysława jest wrecz na odwrót. Przypisuje to co jest odpowiednie. Przykłada się niesamowicie do swojej pracy i naprawde jest w tym świetny co robi! Polecam serdecznie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kaszel

Profesjonalny,mlody lekarz, przyjazny stosunek do pacjenta. Pan doktor Przemyslaw to osoba spokojna i cierpliwa,w 100 % trafil z diagnoza. Fachowa porada.
Moim zdaniem lekarz kompetnie znajacy zagadnienia.
Polecam w 100 %!!!!!!!!


Użytkownik zweryfikowany

Do doktora Zarzecznego trafiłam z polecenia. Szukałam pomocy w zakresie diagnostyki nietolerancji pokarmowych i doktor zaproponował mi pakiet obejmujący wykonanie i interpretację testu z krwi włosiczkowej, analizę składu ciała, wywiad i udzielił wskazówek w zakresie odżywiania (wszystko to podczas jednej wizyty domowej!). Po wizycie przesłał mi dokładną analizę wyników z tego spotkania. Często odwiedzam też jego stronę internetową „Dieta pacjenta”, korzystam z przepisów i wielu innych informacji. Teraz wiem, że nie ma sensu układanie diety bez wcześniejszej diagnozy nietolerancji/alergii pokarmowych. Korzystałam kiedyś z pomocy dietetyka bez wykształcenia medycznego i teraz widzę czego mi w takiej pomocy brakowało. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług doktora Zarzecznego właśnie z uwagi na jego całościowe podejście do pacjenta. Jest lekarzem o wysokiej kulturze osobistej i przemiłym człowiekiem.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pana doktora miałam okazję spotkać w jednym z wrocławskich szpitali. Przyjmował mnie na oddział. Już od samego początku wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Na początku przedstawił się i podał rękę – nigdy lekarz tak miło mnie nie przywitał! Następnie doktor zaprosił mnie na rozmowę i badanie. Przez cały czas był bardzo miły i uśmiechnięty. W moim odczuciu bardzo dokładnie zebrał wywiad medyczny, był zainteresowany moimi problemami. Później dokładnie mnie zbadał, od czubka głowy po stopy. Wielki podziw dla pana doktora, jest bardzo zaangażowany. Oby tak dalej i szczerze polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chciałabym się dowiedzieć czy mogę stosować suplementację w postaci jagód Acai lub korzenia kudzu przy zapaleniu żołądka, nadżerkach i Helicobater? Jaką stosować dietę chodzi mi o warzywa i owoce których powinnam unikać?

  Jagody Acai można spożywać podczas stanów nadkwasoty. Więcej wskazówek dotyczących żywienia w chorobach przewodu pokarmowego znajduje się na stronie >> dietapacjenta.pl <<

  lek. Przemysław Zarzeczny

 • Zdiagnozowano u mnie ZZSK szukam dietetyka, ktory zna tą chorobę, leki ktore przyjmuję i potrafi wspomoc mnie w uzyskaniu remisji. Kogos kto juz prowadzil osoby z tym schorzeniem i wie jak dojsc do pozbycia sie bólu.

  W zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa (ZZSK) warto zastosować dietę wzbogaconą o kwasy omega-3 i omega-6. W żywieniu stosuje się także produkty, które zmniejszają stan zapalny. W przypadku ustalenia planu żywieniowego, zapraszam do kontaktu.

  lek. Przemysław Zarzeczny

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

...::: www . zarmedika . pl :::... ꚛ Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Lekarski. ꚛ Absolwent Medycz...

Zobacz pełen opis