lek.

Przemysław Spychała

Ginekolog

Umów wizytę 439 odwiedzin w ciągu 30 dni

Praktyka lekarska od 20 lat. 1995-2011 praca w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu, od 2011 pracuje na Oddziale Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej, Wielkopolskiego... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław Spychała

  Górki 8/19, Grunwald
  60-204 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta
  Ginekologia onkologiczna
  Wysokospecjalistyczne badania usg prenatalne i i ii trymestru ciąży wg standardu fmf-u oraz ptg
  Antykoncepcja
  Kriochirurgia szyjki macicy, leczenie kłykcin sromu
  Diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych
  Prowadzenie ciąży fizjologicznej i patologicznej ( monitorowanie płodu- ktg, przepływy dopplerowskie )
  Diagnostyka usg z zakresu ginekologii i położnictwa ( w tym badania dopplerowskie, 3d, 4d)
  Wymaz cytologiczny ( wg systemu bethesda 2001 ) oraz możliwość wykonania testów na nosicielstwo wirusów hpv, diagnostyka nieprawidłowych wyników cytologicznych, leczenie stanów przednowotworowych szyjki macicy
  Diagnostyka zakażeń narządu rodnego w oparciu o techniki genetyczne / możliwość wykonania testów zakażeń układu moczowo-płciowego

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praktyka lekarska od 20 lat. 1995-2011 praca w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu, od 2011 pracuje na
  Oddziale Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej, Wielkopolskiego Centrum Onkologii ul. Garbary 15 w Poznaniu, od 2007 roku prowadzę praktykę lekarską w Prywatnym Gabinecie Specjalistycznym,
  Uzyskałem dwa stopnie specjalizacji w Ginekologii i Położnictwie, w 2016 uzyskałem specjalizacje z ginekologii onkologicznej. Aktualnie jestem w trakcie przewodu doktorskiego.
  Zajmuję się również wykonywaniem specjalistycznych badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation oraz odbyłem dwutygodniowy staż w King’s College Hospital w Londynie pod kierownictwem prof. K. Nicolaidesa zakończony zdaniem egzaminu praktycznego i otrzymaniem Certyfikatu Kompetencji wykonywania badań USG 11-13 tyg. ciąży.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Studium Doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu

Publikacje

 • Ciąża ektopowa w bliźnie po cięciu cesarskim ( Ginekologia Polska 2012)
 • Ciąża heterotopowa w naturalnym cyklu menstruacyjnym

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż w King’s College Hospital w Londynie pod kierownictwem prof. K. Nicolaidesa (2005)

Certyfikaty

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista i człowiek. Od lat jestem pacjentką Pana doktora i nigdy nie zawiodłam się ani na jego diagnozach ani na nim samym. Jest wsparciem w każdym trudnym czasie związanym zarówno z problemami zdrowotnymi jak i w okresie ciąży i porodu. Człowiek renesansu!

 • bardzo dobry

  Uważam, że jest bardzo kompetentny a przy tym życzliwy. Robił mi drobny zabieg na Grabarczyk w Wielkopolskim Centrum Onkologii

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny.Potrafi dokładnie wyjasnić problem.Wizyta w przyjemnej atmosferze.Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny zaufania i polecenia. Wizyta przebiegła bezstresowo. Moje wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a na każde pytnie udzielono mi odpowiedzi.
  Szkoda że w Służbie Zdrowia na NFZ nie pracuje wiecej takich lekarzy jak dr Spychala ????

 • bardzo dobry

  Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Prowadził moją ciążę , zawsze cierpliwie i rzetelnie odpowiadał na moje pytania. Zawsze służył radą. Dzięki Panu doktorowi 9 miesięcy temu urodziłam wspaniałą zdrową córeczkę.

 • bardzo dobry

  Cierpliwość, spokój i opanowanie Pana Doktora są niesamowite. Pan doktor nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi, wyjaśnia wszystko, w sposób przystępny i zrozumiały. Jest rzeczowy, konkretny, rzetelny. Poświęca czas i uwagę, nie bagatelizuje ale i nie wyolbrzymia problemów. Mam do niego pełne zaufanie.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ma świetny kontakt z pacjentem. Dzięki temu wizyty kontrolne nie są stresujące i przebiegają w miłej atmosferze. Polecam.

 • bardzo dobry

  Do dr Spychały trafiłam kiedy musiałam mieć usuniętą macicę z jajowodami. Operacja została wykonana w Wielkopolskim Centrum Onkologii przez wspaniałego ginekologa dr Spychałę. Po zabiegu zarówno ja jak i mój mąż byliśmy informowani o moim stanie zdrowia. Jestem mu bardzo wdzięczna za wspaniałą opiekę przed i po zabiegu oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Aneta G (1 grudnia 2015)

 • bardzo dobry

  Dr Spychała bardzo troskliwie opiekował się moją mamą w trakcie leczenia onkologicznego. Kiedy zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy jajnika dr Spychała wraz z innymi lekarzami podjął się operacji i leczenia w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę po operacji oraz rzeczowe wyjaśnienie mamie jak i rodzinie o kolejnych etapach leczenia. Zawsze odbierał telefon, kiedy mama dzwoniła, gdyż potrzebowała konsultacji co do stanu jej zdrowia. Bardzo potrzebni są tacy lekarze z powołania jak dr Spychała.

 • bardzo dobry

  Dr Spychała bardzo mi pomógł w kryzysowej sytuacji i jestem mu ogromnie wdzięczna. Dodatkowo uchronił mnie przed niepotrzebną operacją, którą chciano mi robić w szpitalu w Łodzi. Jak się okazało - można problem zwalczyć farmakologiczne i nie narażać ciała na zabiegi. Do tego wspierał mnie psychicznie i wyjaśniał wszystko o czym była mowa, mechanizmy choroby, leczenia, jak postępować dalej.
  Fantastyczny. Bardzo ciepło o nim myślę. Niedługo też wybiorę się na kontrolę.

Najbliższe terminy:

kolejne dni