lek.

Przemysław Spychała

Ginekolog

81 opinii +dodaj

Umów wizytę 566 odwiedzin w ciągu 30 dni

Praktyka lekarska od ponad 20 lat. Aktualnie praca na Oddziale Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej, Wielkopolskiego Centrum Onkologii ul. Garbary 15 w Poznaniu.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław Spychała

  Górki 8/19, Grunwald
  60-204 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta 200 zł
  Ginekologia onkologiczna 200 zł
  Wysokospecjalistyczne badania usg prenatalne i i ii trymestru ciąży wg standardu fmf-u oraz ptg 250 zł
  Diagnostyka zakażeń narządu rodnego w oparciu o techniki genetyczne / możliwość wykonania testów zakażeń układu moczowo-płciowego 200 zł
  Antykoncepcja
  Diagnostyka usg z zakresu ginekologii i położnictwa ( w tym badania dopplerowskie, 3d, 4d) 200 zł
  Prowadzenie ciąży fizjologicznej i patologicznej ( monitorowanie płodu- ktg, przepływy dopplerowskie ) 200 zł
  Wymaz cytologiczny ( wg systemu bethesda 2001 ) oraz możliwość wykonania testów na nosicielstwo wirusów hpv, diagnostyka nieprawidłowych wyników cytologicznych, leczenie stanów przednowotworowych szyj 200 zł
  Diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych
  Kriochirurgia szyjki macicy, leczenie kłykcin sromu

  więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław SpychałaUsługa: wymaz cytologiczny ( wg systemu Bethesda 2001 ) oraz możliwość wykonania testów na nosicielstwo wirusów HPV, diagnostyka nieprawidłowych wyników cytologicznych, leczenie stanów przednowotworowych szyj

  Pan dr Spychała to bardzo dobry specjalista. Lekarz mily i sympatycznym. Kompetentnie, rzeczowo i fachowo podchodzi do każdej wizyty i wykonuje badania.
  Chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław SpychałaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła spokojnie , bez stresu i pośpiechu , pan doktor sympatyczny , z odrobiną humoru, słuchający i rzeczowo odpowiadajacy na wszystkie pytania . Na pewno tutaj wrócę .

 • R
  Lokalizacja: Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław SpychałaUsługa: badanie ginekologiczne

  Oprócz szerokiej wiedzy i skuteczności leczenia dr Spychała jest bardzo przystępny, otwarty, podchodzi do pacjenta z pozytywnym nastawieniem, życzliwością i faktyczną chęcią pomocy. Cieszę się, że trafiłam na takiego kompetentnego i sympatycznego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław SpychałaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam Pana Doktora w 100%.Profesjonalne podejście, niezwykle miły, zawsze uśmiechnięty. Daje się odczuć, że każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Trafiłam do doktora w naprawde trudnym momencie, po złej diagnozie innego lekarza- Jego pomoc i dalsze prowadzenie poprowadziło mnie w koncu w dobrym kierunku leczenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław SpychałaUsługa: badanie ginekologiczne

  Byłam u dr. Spychały pierwszy raz, w ogóle pierwszy raz jako u ginekologa. Pan doktor podszedł do sprawy bardzo delikatnie, wszystko po kolei wytłumaczył, odpowiedział na każde moje pytanie, trafnie zdiagnozował i poczuł się o dalszą dbałość przyczyny mojego przyjścia. Po pierwszej wizycie mogę śmiało stwierdzić, że jest to człowiek o dużej wiedzy, opanowany, dowcipny i co najważniejsze mimo pełnych obaw nie czułam się dzięki jego podejściu ani trochę skrępowania. Myślę że zostanę na dłużej jego pacjentką.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Spejalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Przemysław SpychałaUsługa: badanie ginekologiczne

  Witam bardzo dobry lekarz wizyta przebiega komfortowo doktor odpowiada na wszystkie nurtujące pytania jest bardzo delikatny polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u dr Spychały, badanie kontrolne. Bardzo miły, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie a przede wszystkim jest bardzo delikatny jeżeli chodzi o lekarza tej specjalizacji i nie było tego uczucia ,że badanie skończona i mam sobie już wyjść bo inne pacjentki czekają. Z całą pewnością mogę polecić każdej kobiecie dr. Spychałę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie przebiegło szybko, miło i profesjonalnie! Doktor jest bardzo miły i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły i konkretny, z cierpliwością odpowiadał na każde moje pytanie.Badanie przeprowadzono sprawnie i bez stresu.Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz skrupulatnie przeprowadził wywiad, badanie odbyło się bezboleśnie. Lekarz udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praktyka lekarska od ponad 20 lat. Aktualnie praca na Oddziale Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej, Wielkopolskiego Centrum Onkologii ul. Garbary 15 w Poznaniu. W latach 1995-2011 praca w Klinice św. Rodziny w Poznaniu ( aktualnie współpraca w ramach położnictwa i patologii ciąży)
  Od 2007 roku prowadzę praktykę lekarską w Prywatnym Gabinecie Specjalistycznym.
  Uzyskałem dwa stopnie specjalizacji w Ginekologii i Położnictwie, w 2016 uzyskałem specjalizacje z ginekologii onkologicznej. Aktualnie jestem w trakcie przewodu doktorskiego.
  W ramach pracy w WCO wykonujemy szeroki zakres zabiegów ( histeroskopia diagnostyczna i operacyjna, rozszerzona diagnostyka szyjki macicy – kolposkopia i leczenie stanów przednowotworowych) oraz operacyjnych w tym pełen zakres operacji ginekologicznych oraz endoskopowych- laparoskopia ( wycięcie macicy, onkologia, operacje łagodnych i złośliwych guzów jajnika). W ramach oddziału wykonujemy również operacje wypadania narządów rodnych oraz wysiłkowego nietrzymania moczu
  Zajmuję się również wykonywaniem specjalistycznych badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation oraz odbyłem dwutygodniowy staż w King’s College Hospital w Londynie pod kierownictwem prof. K. Nicolaidesa zakończony zdaniem egzaminu praktycznego i otrzymaniem Certyfikatu Kompetencji wykonywania badań USG 11-13 tyg. ciąży.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Studium Doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu

Publikacje

 • Ciąża ektopowa w bliźnie po cięciu cesarskim ( Ginekologia Polska 2012)
 • Ciąża heterotopowa w naturalnym cyklu menstruacyjnym