Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Złota Jesień

os. Złota Jesień 3

31-826 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Elżbieta Starzyk Inny

  U Pani Doktor leczę się od wielu lat, w zasadzie nawet od czasów niepełnoletności. Świetny pediatra, zdecydowanie lepsze podejście do leczenia dzieci niż dorosłych - jest to jednak wyłącznie kwestia atmosfery wizyty.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Lejszkies

  Brak umiejętności dialogu z pacjentem. Na tyle niesympatyczna i nieuczynna że zniechęca i buduje fatalne atmosferę wizyty. Jeśli mama czuję się fatalnie to również odwiedzający Panią doktor malutki człowiek jest zasmucony i przestraszony. Brak również umiejętności przepisania leku, tę samą przypadłość inny lekarz rozpoznał i...wypisał specjalne leki do wyrobienia.
  Nie proponuje leków - leczenia i kompleksowych rozwiązań. Byliśmy z katarkiem, Pani od razu zaatakowała że to żaden katar, poczuliśmy że jest oburzona że przychodzimy z katarem, potem stwierdziła że jak dziecko dopiero dostanie temperatury powyżej 38 to jest chore. Inny lekarz wytłumaczył nam że dzieci kilkutygodniowe nie gorączkuje - tylko przy sepsie może mieć temperaturę ale wtedy to się do szpitala idzie. Podczas oględzin zaleciął aby...nie myć pępuszka - niby najnowsza konferencja lekarska - byliśmy przerażeni takimi propozycjami gdyż w Rodzinie jedno z dzieci zmarło po zakażeniu pępuszka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Lejszkies jest lekarzem syna od urodzenia - 10 lat

  Rzeczowa, kompetentna, skupiona na pacjencie. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Mój syn jak się źle czuje to woła: do Pani Lejszkies. Gdy jest potrzeba kieruje do innych specjalistów. Nie przesadza z antybiotykami. Godna zaufania. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Lejszkies szczepienia

  Pani doktor jest niezawodna - zawsze pomocna, zawsze skuteczna i zawsze odpowiada konkretnie na nurtujące pytania. Mam do niej pełne zaufanie w kwestii mojego dziecka! Lekarz na 5+.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania