Zespół Praktyk Lekarskich Ewa Chrzanowska, Krystyna Wolańska

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Praktyk Lekarskich Ewa Chrzanowska, Krystyna Wolańska

os. Tęczowe 12a

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zygmunt Chrzanowski

  Ginekolog, Pediatra, Kardiolog,

  • H

   Uważam że to bardzo dobry lekarz, wykonujący profesjonalnie swoją pracę. Jako młoda dziewczyna miałam pewne obawy co do pierwszej wizyty u ginekologa, jednak w gabinecie doktor bardzo zadbał o dobrą atmosferę i poczułam się komfortowo. Bada delikatnie, prowadzi obszerny wywiad lekarski, który nigdy nie wykracza poza ramy etyki lekarskiej. Wielki plus również dla pań położnych pracujących w tym miejscu, zawsze miłe i taktowne. Nie ma też problemu z późniejszym wypisywaniem recept na kolejne opakowania leków - wystarczy zadzwonić i poprosić o wypisanie recepty, a parę godzin później ją odebrać. Na pewno długo nie zmienię lekarza :)

  • J

   Polecam tego lekarza. Taktowny, delikatny w badaniu, trafnie diagnozuje. Bywałam u niego na NFZ i prywatnie, w obu przypadkach dobrze wykonywał swoją prace. Wcześniej chodziłam do doktor Raczyńskiej i uważam, że różnica jest ogromna, na korzyść dr Chrzanowskiego. Chociaż wcześniej zdecydowałam się być pacjętką Pani Raczyskiej, ze względu na to, że jest kobietą, to jednak teraz widzę, że płeć to za mało. Dużo lepiej czuje się u dr Chrzanowskiego w gabinecie, podczas badania.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Krystyna Wolańska

  Alergolog, Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A

   A ja jestem zadowolona pani dr zawsze celnie postawi diagnozę i leki.jestem bardzo zadowolona.

  • P

   Niestety zawiodłam się. Lekarka jest niemiła, nieuprzejma. Przyszłam do niej z problemem, a ona zarzuciła mi, że oszukuję, że wymyślam. Badania, na które mnie skierowała wyszły dobrze, ale jak miały wyjść źle skoro robiłam je w dniu w którym na prawdę dobrze się czułam, czemu nie kazała mi zrobić ich w dniach kiedy na prawdę było źle?
   Szkoda.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania