Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu
Aleja Pokoju 7, 98-200 Sieradz
Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu logo
Ubezpieczenia
LUX MED

Specjaliści

Opinie o specjalistach (55)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Violetta Machlańska Inny

  Pani doktor to miła i przyjazna osoba, która wszystko dokładnie wyjaśnia. W gabinecie nie czuć, aby nikogo pośpieszała, cierpliwie odpowiada na pytania i jest dokładna - przy czym nie narzuca swojego zdania. Nie faszeruje od razu antybiotykami, a jeśli trzeba to kieruje do innych specjalistów. Wykryła szmery w sercu synka i zaleciła wizytę u kardiologa. Mówiła, że może się mylić, ale zaleca kontrolę i miała rację. Synek miał wadę serca - dzięki niej szybko wykrytą i obecnie zaleczoną.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Lewandowicz pierwsza wizyta

  Pan doktor robił mi kolonoskopia i gastroskopię, byłem na NFZ nic nie bolało, super podejście naprawdę polecam i dziękuję za badania.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Jarzębski Inny

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora w Sieradzu w placówce Zdrowie . Pan dr wspaniały człowiek . Wszystko mi wytłumaczył dokładnie bez pośpiechu . Czułam się naprawdę bardzo komfortowo przez całą wizytę . Dziękuję do zobaczenia za rok.

  K
  Profil zweryfikowany
  Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu Inny

  Wizyta prywatnie umówiona na godzinę 18
  Dr.Winiarska przychodzi na godzine 18:40

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu doktorowi Tomaszowi Jarzębskiemu.
  Pan Doktor od samego początku wykazywał się dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Podczas wizyt gabinetowych otrzymywałam szereg informacji i przydatnych wskazówek, pan doktor poświęcał zawsze tyle czasu ile było potrzeba. Poza wizytami zawsze mogłam liczyć na wsparcie i odpowiedź telefoniczną bez względu na porę dnia czy nocy.
  Gdybym spodziewała się drugiego dziecka, moje kroki na pewno skierowałabym znów do doktora Jarzębskiego w celu prowadzenia ciąży.
  Pozdrawiam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Dutkowski Inny

  Jak leżałam w szpitalu to trafiłam super lekarza!
  Mam zaufanie do Doktora i do dziś.
  Jest bardzo uśmiechnięty i luz :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Jarzębski Inny

  Trafiłam do Dr. Tomasza po bardzo długiej i wieloletniej wędrówce. Objechałam różne miasta w Polsce zaczynając od swojej okolicy w Sieradzkim, przez Poznań, Śląsk, Warszawę. Szukałam pomocy u lekarzy o różnych specjalizacjach i tytułach, m.in. Prof. Ginekologii i dermatologów. Nikt nie potrafił postawić mi trafnej diagnozy i dobrać sposobu leczenia. Dopóki nie trafiłam na Dr. Tomasza. Był dokładnie moim 13 lekarzem do którego się udałam. To był najlepszy wybór w moim życiu. Po 10 latach wędrówki, Dr. Tomasz na pierwszej wizycie powiedział mi jaką przypadłość u mnie podejrzewa, pobrał biopsję oraz wypisał leki, które przyniosły natychmiastową ulgę. Na drugiej wizycie wynik potwierdził diagnozę. Byłam pod wielkim wrażeniem i jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem co mi dolega. Zostałam stałą pacjentką dr. Tomasza i polecam z całego serca. Na chwilę obecną prowadzę ciążę u Dr. Jesteśmy już przy oczekiwaniu na poród i wiem, że jesteśmy pod najlepszą opieką.
  Jestem bardzo wdzięczna!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Iwona Potakowska Inny

  Według pani doktor Rutinoscorbin jest lekiem na wszystko. O zlecenie jakiegokolwiek badania trzeba prosić przez kilka wizyt.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Pan doktor Tomasz prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona i czułam się zaopiekowana. Pan doktor dokładnie i ze spokojem omawiał cały przebieg ciąży, gdy coś się działo zawsze mogłam na Pana doktora pomoc liczyć nigdy mi jej nie odmówił a wręcz przeciwnie zawsze odpisał. Bardzo mnie cieszy podejście Pana doktora do pacjentki, że zainteresował się po cc jak się czuję :). Wspaniały lekarz z dobrym sercem!!! Polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Prowadziłam ciążę u Dr Tomasza i polecam całym sercem. Każda wizyta dokładnie omówiona, odpowiadał na każde pytanie oraz był zainteresowany moim stanem po cc. Najlepszy lekarz!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania