Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu

Aleja Pokoju 7

98-200 , Sieradz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Lewandowicz Kolejna wizyta

  Z serca polecam Pana Doktora dosłownie każdemu, kto boryka się z problemami, w których specjalizuje się Pan Doktor ;)
  Pan Doktor jest niezwykle profesjonalny, taktowny, zdolny oraz delikatny i opanowany. Bardzo dokładnie analizuje dany przypadek, zadaje mnóstwo ważnych szczegółowych pytań, zleca wszelkie niezbędne badania potrzebne do zdiagnozowania choroby czy zweryfikowania aktualnego stanu zdrowia, co naprawdę zasługuje na pochwałę i docenienie.
  Moje dolegliwości refluksowe przy zastosowanym leczeniu są naprawdę pomyślnie złagodzone, za co jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi :*
  Postawa, jaką reprezentuje Szanowny Pan Doktor, jest zdecydowanie godna naśladowania. Dla mnie (jako może przyszłej lekarki) Pan Doktor jest ważnym autorytetem ;)
  Osobiście brakuje mi jedynie jakiegoś kontaktu (email/nr tel) po głównej wizycie u Pana Doktora. Mam taką wewnętrzną potrzebę, aby podzielić się z lekarzem prowadzącym swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi przyjmowania określonych leków, rozwiać pojawiające się na bieżąco obawy, wątpliwości czy chociażby serdecznie podziękować za tak skuteczną kurację :*
  Obiecuję polecać Pana Doktora każdemu, kto będzie potrzebować tak Fantastycznego, Najlepszego Specjalisty, jakim jest Szanowny Pan Doktor :***
  Z całego serca dziękuję, Panie Doktorze, za pomoc i poświęcenie dla mnie swojego cennego czasu :)
  Życzę Panu, Panie Doktorze, wszystkiego co Najlepsze i Najpiękniejsze na wszystkie dni :)))
  Ściskam gorąco i pozdrawiam najserdeczniej :*** :)
  obecna studentka dietetyki :P :)))


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Miszczak Inny

  Nie polecam .Byłam na wizycie w "Zdrowiu" w Sieradzu.Weszłam do gabinetu ona ubrana w rękawiczki jednorazowe , maska na twarzy i od razu padło pytanie czy jestem zaszczepiona ,?powiedziałam ,że nie, że chciałam ale wystąpiły problemy ze skórą i zrezygnowałam dopóki sie nie wyleczę, no to się zaczęło, posadziła mnie dwa metry od siebie ,ani razu do mnie nie podeszła tylko kazała mi wyciągać ręce oraz pokazywać nogi które oglądała z daleka kolo biurka,ja siedziałam cały czas na krzesełku i tylko wkółko czemu się nie zaszczepiłam? i czemu się nie zaszczepiłam? bo ona to zrobiła i nic jej.nie jest,to ja już zła odpowiedziałam to czemu skoro się zaszczepiła to czemu się boi i czemu chodzi tak szczelnie owinięta no to zamilkła. Potem zasugerowała że to oparzenia ,bo mieszkam na wsi i może byłam w ogrodzie i się poparzyłam, to ja na to.że ciekawe czym? chyba pokrzywami ale na pokrzywy to nie wygląda i z czymś takim bym nie przychodziła. Następnie poprosiłam o skierowanie na badania bakteriologiczne ( bo lekarz rodzinny kazał) a ona na to że takie skierowanie to on powinien wystawić a do niej.powinnam przyjść już z kompletem wyników????,ostatecznie jednak skierowanie wystawiła .Potem spytała się czy mam antybiotyk odpowiedziałam że nie a ona na to że to również powinien lekarz rodzinny mi go przepisać ,co już wyprowadziło mnie kompletnie z równowagi, bo tylko lekarz rodzinny i lekarz rodzinny.Na koniec oczywiście zachęta do szczepień i " dowidzenia " ,a gdzie wizyta kontrolna ? przepisała leki ,przepisała skierowanie na badania to powinna wyznaczyć mi wizytę kontrolna ,a tego nie zrobiła ,ewidentnie miałam uczucie że wszystko sprowadzało się tylko do tego aby wizyta była jak najkrótsza .A antybiotyki nie pomogły,objawy się nasiliły.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski USG ginekologiczne

  Bardzo polecam p. Jarzębskiego. Profesjonalne podejście. Wyszłam z wizyty zadowolona jak nigdy. Bardzo konkretny lekarz. Wysłuchał, co mam do powiedzenia, zadawał pytania, dociekał, przeprowadził szczegółowe badanie usg. Wszystko dokładnie wytłumaczył.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Winiarska Inny

  Bardzo dobra Pani Doktor. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia mojego lekarza rodzinnego w czerwcu poprzedniego roku, kiedy to bardzo źle się czułem, mdlałem i puchły mi nogi. Na początku z lekarzem rodzinnym pełna diagnostyka - krew, usg, usg doppler. I nagle złe wyniki z krwi i prób wątrobowych. I tak trafiłem do Pani doktor. Od momentu wejścia do gabinetu przywitał mnie uśmiech i troska o los pacjenta. Dokładny wywiad, pani doktor obejrzała aktualne i poprzednie wyniki, zbadała. Zleciała badania, dietę. Naprawdę miałem szczęście, że trafiłem do Pani doktor. Pani doktor bardzo rzeczowo odpowiedziała na moje wątpliwości i dolegliwości. Ogromnym plusem jest zaangażowanie doktor Winiarskiej w proces leczenia pacjenta. Jestem bardzo zadwolony.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Uczniak konsultacja dermatologiczna

  Dr Uczniak rewelacyjny doktor, konkretny, kompetentny z powołania. Już na pierwszej wizycie usunął mój problem w kilka sekund .
  Polecam w 100%


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Uczniak konsultacja dermatologiczna

  Z czystym sumieniem polecam Pana Dr. Uczniak. W czasie wizyty odpowiedział na wszystkie pytania, bardzo wyrozumiały, super podejście do pacjenta


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Każda wizyta upłynęła w komfortowej atmosferze. Wszystkie badania, i te "na fotelu" i te z wykorzystaniem usg, przeprowadzone delikatnie, bardzo dokładnie, profesjonalnie i rzetelnie. Wszystkie problemy, które pojawiły się w ciągu tych 9 miesięcy były szybko i skutecznie rozwiązywane przez Pana Doktora, dzięki odpowiedniej diagnostyce i zastosowanemu leczeniu. Każda wykonywana procedura medyczna była szczegółowo i spokojnie wyjaśniana. Przez cały okres ciąży czułam, że i ja i maluszek jesteśmy w bardzo dobrych rękach i mamy zapewnioną opiekę najlepszą z możliwych. Lekarz z powołaniem, a przy tym świetny fachowiec.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Uczniak konsultacja dermatologiczna

  Tak jak Pan Doktor obiecywał tak się stało, z mojej twarzy zniknął niechciany trądzik z którym się zmagałam. Polecam!!!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski Inny

  Polecam z całego serca Pana Doktora, kompetentny, bardzo sympatyczny, wszystko wyjaśni, wytłumaczy warto iść do takiej osoby :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Uczniak elektrokoagulacja

  Świetny kontakt z pacjentem, profesjonalnie wykonane zabiegi elektrokoagulacji, polecam pana doktora każdemu kto ma problemy dermatologiczne.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania