Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu

Aleja Pokoju 7

98-200 , Sieradz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dutkowski Inny

  Jak leżałam w szpitalu to trafiłam super lekarza!
  Mam zaufanie do Doktora i do dziś.
  Jest bardzo uśmiechnięty i luz :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski Inny

  Trafiłam do Dr. Tomasza po bardzo długiej i wieloletniej wędrówce. Objechałam różne miasta w Polsce zaczynając od swojej okolicy w Sieradzkim, przez Poznań, Śląsk, Warszawę. Szukałam pomocy u lekarzy o różnych specjalizacjach i tytułach, m.in. Prof. Ginekologii i dermatologów. Nikt nie potrafił postawić mi trafnej diagnozy i dobrać sposobu leczenia. Dopóki nie trafiłam na Dr. Tomasza. Był dokładnie moim 13 lekarzem do którego się udałam. To był najlepszy wybór w moim życiu. Po 10 latach wędrówki, Dr. Tomasz na pierwszej wizycie powiedział mi jaką przypadłość u mnie podejrzewa, pobrał biopsję oraz wypisał leki, które przyniosły natychmiastową ulgę. Na drugiej wizycie wynik potwierdził diagnozę. Byłam pod wielkim wrażeniem i jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem co mi dolega. Zostałam stałą pacjentką dr. Tomasza i polecam z całego serca. Na chwilę obecną prowadzę ciążę u Dr. Jesteśmy już przy oczekiwaniu na poród i wiem, że jesteśmy pod najlepszą opieką.
  Jestem bardzo wdzięczna!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Potakowska Inny

  Według pani doktor Rutinoscorbin jest lekiem na wszystko. O zlecenie jakiegokolwiek badania trzeba prosić przez kilka wizyt.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Pan doktor Tomasz prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona i czułam się zaopiekowana. Pan doktor dokładnie i ze spokojem omawiał cały przebieg ciąży, gdy coś się działo zawsze mogłam na Pana doktora pomoc liczyć nigdy mi jej nie odmówił a wręcz przeciwnie zawsze odpisał. Bardzo mnie cieszy podejście Pana doktora do pacjentki, że zainteresował się po cc jak się czuję :). Wspaniały lekarz z dobrym sercem!!! Polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Prowadziłam ciążę u Dr Tomasza i polecam całym sercem. Każda wizyta dokładnie omówiona, odpowiadał na każde pytanie oraz był zainteresowany moim stanem po cc. Najlepszy lekarz!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski Prowadzenie porodu

  Pan doktor prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta szczegółowo omówiona, zawsze mogłam liczyć na Pana doktora, nawet w niedzielę wieczorem :) zainteresowanie pacjentka przed cesarskim cięciem jak i po. Polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Lewandowicz pierwsza wizyta

  03.10.2022 miałem przyjemność osobiście poznać dr Dariusza Lewandowicza
  spoko lekarz ludzki ,empatyczny ,konkretny w tym co robi .Mogę polecić do kolonoskopi owego Pana doktora to mit ,że to badanie boli badajmy się to przedłuża nasze życie . Pozdrawiam również asystentkę

  lek. Dariusz Lewandowicz

  Dziękuję za opinie. Pozdrowienia dla Pani Pielęgniarki pzrekazałem. Zdrowia życzymy .

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jarzębski USG ginekologiczne

  Lekarz Anioł. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do dr. Jarzębskiego. Mimo, że straciłam ciążę, zadzwonił wyrazić skruchę, pocieszyć. Wszystko wytłumaczył, oferował pomoc w razie potrzeby, powiedział ile najlepiej odczekać żeby znowu zacząć starania, jak to powinno wyglądać. Lekarz o bardzo dobrym sercu, a takich coraz mniej. Jeśli będzie mi dane być po raz kolejny w ciąży, to na pewno tę ciążę poprowadzę właśnie u niego. Wielki plus za to, że jest zawsze pod telefonem i można pisać w każdej sprawie a odpowiedź na pewno się dostanie. Bardzo polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Uczniak Inny

  Wykonanie zabiegu usunięcia włokniaków z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem ,świetny lekarz :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Uczniak konsultacja dermatologiczna

  Do Pana Doktora wybrałam się z polecenia, specjalnie z Warszawy. Jest to najlepszy lekarz w swojej specjalizacji, z jakim kiedykolwiek miałam styczność: błyskawiczna ocena sytuacji, szybkie podjęcie działań - konkretny, skuteczny a do tego przemiły i z ogromną empatią. Służy obszernymi wyjaśnieniami. Będę jeździć dalej do tego lekarza na wizyty do innego miasta bo jest godny zaufania. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek kłopot dermatologiczny - gwarancja wyjścia z gabinetu z rozwiązaniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania