Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Poradni Specjalistycznych Med-i-Dent

Strugarka 8, Stare Miasto

60-686, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Żebryk

  Stomatolog, Radiolog,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: zębodół

   Bardzo dobry specjalista, każda usługa wykonana w jak najwyższej jakości i bardzo profesjonalnie. Gabinet wyposażony jest w najnowsza aparaturę.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie

   Przez całe moje życie 60+ nie spotkałem lepszego stomatologa, oprócz profesjonalnego podejścia, tworzy doskonałą atmosferę i potrafi uspokoić pacjenta z najgorszymi przeżyciami. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agata Żebryk

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Zespół Poradni Specjalistycznych Med-i-DentUsługa: ból

   Dzięki p. Agacie wyleczyłam zęby, a dentystów bałam się panicznie i unikałam jak ognia. U p. Agaty można było czasem zasnąć na fotelu. Super. Teraz jak coś się dzieje ide odrazu ale tylko do p. Agaty.

  • G
   Lokalizacja: Zespół Poradni Specjalistycznych Med-i-DentUsługa: Leczenie

   Pani doktor robila mi wypelnienie szyjki zeba, tak operowala wiertlem ze zamiast w zebie wiercila w dziąsle.Bardzo nie przyjemne to bylo, nigdy wiecej tam nie pójdę.Gdy w koncu udalo sie jej trafic na zab tak zrobila wypelnienie ze wypadlo po dwoch miesiącach.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kostrzewa

  Alergolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania alergologiczne

   Najgorsza lekarka na którą trafiłam. Podczas wizyty czułam się strasznie nikomfortowo. Nie było to spowodowane 4 studentami którzy uczestniczyli w mojej wizycie, ale tym że Pani doktor wysmiewała się z moich słów... żałosne podejście do pacjenta. Bez żadnych badań stwierdziła że leki strerydowe muszę brać mimo tego, że wyraźnie podkreśliłam, że źle się po nich czuje. Takie nieprofesjonalizmu nie doświadczyłam już bardzo długo. Na wizycie zamiast skupić się na moim problemie, większa wagę przywiazała do tego żeby opowiedzieć studentom jak w 3h ma zrealizować 38 spotkań z pacjentami. Nieprzyjemnych sytuacji było dużo więcej, ale szkoda czasu na tą lekarkę...

  • D

   Dla mnie to jest najlepsza Pani doktor na jaką po 4 latach udało mi się natrafić. Konkretna, rzeczowa, dokładna dla mojego 1,5 rocznego dziecka była przemiła. Leczenie rozpisane i omówione w taki sposób, że po wyjściu z gabinetu nie miałam żadnych wątpliwości. To jest Pani doktor z którą każdą wątpliwość można wyjaśnić telefonicznie ( zamienniki leków). Pani Doktor proszę nie zwracać uwagi na te niektóre żałosne wpisy, jest Pani potrzebna tym małym pacjentom. Mój Synek i ja bardzo dziękujemy :):)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Sebastian Kuczyński

  Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • V
   Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej

   Z biegiem lat, stwierdzam że doktor Kuczynski jest najlepszym lekarzem medycyny estetycznej na jakiego trafilam... Byłam u doktora z, 2 lata temu po nieudanych zabiegach u innych lekarzy min po fatalnym wypelnieniu doliny łez, po którym miałam wałki z kwasu hialuronowego,doktor Kuczyński, mi pomógł i w dodatku nie wziął ode mnie pieniędzy, później placilam tylko symboliczne sumy, aż doktor doprowadzil stan mojej twarzy na bez porównania lepszy.. Później korzystałam dalej z zabiegów u Pana doktora, lecz niestety ponownie byłam tak glupia i chciałam zaoszczedzic,i brakowalo wolnych terminów zabiegi wykonałam w innym miejscu, niestety znowu z fatalnym skutkiem..Mam zamiar wrócić, do doktora kuczyńskiego i wiem że nie ma co już ryzykowac zabiegów w innych gabinetach o promocyjnych cenach, bo kto chce oszczedzic ten dwa razy traci.. Teraz już to wiem, przekonalam się na swojej skórze.. Jestem doktorowi bardzo wdzięczna, do dziś.. I uważam że najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie..

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej

   Zabiegi idealnie wykonane oraz bezbolesne. Doktor posiada ogromną wiedzę, bardzo dobrze doradzi a jeśli trzeba również odradzi jeśli uzna zabieg za zbędny. Dr Sebastian Kuczyński jest najlepszym z najlepszych.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu