Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Olkuszu

ul. 1000-lecia 13

32-300 , Olkusz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Belica

  Chirurg,

  • F

   Pan Doktor jest najlepszym lekarzem o wielkiej empatii,kochający ludzi i dlatego jest przez nas kochany ..olkuszanie są dumni ,że mogą korzystać z wiedzy Pana Doktora

  • G

   wspaniały lekarz i człowiek i ma dobry zespół lekarzy - dzięki takim ludziom jak ten lekarz człowiek nabiera szacunku do ludzi. Dużo zdrówka i oby pan miał jak najwiecej naśladowców. Skromny, pracowity i oddany.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Maria Marciniak Chmielewska

  Neurolog, lek.

  • A

   witam, wspaniała Pani Doktor. Przez 10 lat bardzo cierpiałam z powodu dyskopatii kręgosłupa i nawracającej rwy kulszowej. Korzystałam z każdej dostepnej formy leczenia, a dolegliwości ciągle nawracały. Po dwóch wizytach po bólu nie pozstało ani śladu. Nie ma wymiernej wartości, aby docenić Jej wiedzę, umiejętności, sposób leczenia i opanowanie. Uzyskałam również bezcenną pomoc w leczeniu nerwicy lękowej (powód bardzo wysokie ciśnienie, tętno, kołatanie serca), z którą nie dało się normalnie funkcjonować. Po zaaplikowaniu leków po trzech dniach czuję się wspaniale. Tętno, ciśnienie i samopoczucie jest jak u zupełnie zdrowego człowieka. Nie ma słów, które wyraziłyby moją wdzięczność, bo słowo DZIĘKUJĘ, to za mało. Serdecznie polecam wszystkim, którzy wyczerpali już możliwe sposoby leczenia, a one nie dały żadnych rezultatów. Cena za wizytę zupełnie nieadekwatna do wyników leczenia. Stanowczo za niska.

  • R

   Niestety ja nie mogę napisać dobrego słowa o Pani doktor, zamiast zainteresować się chorobą wypytuje o życie osobiste, krytykuje każde słowo i do tego nie umie postawić dobrej diagnozy!!! Jak dla mnie bardzo słaby lekarz i mam z Panią doktor złe doświadczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Micorek

  Chirurg,

  • R

   Świetne podejście do pacjenta ,świetny lekarz w swoim fachu godny polecenia

  • S

   Bardzo porządny i dobry lekarz, po trzech zabiegach jakie mi wykonał czuję się bardzo dobrze i polecam każdemu, pozbyłem się żylaków nóg i przepukliny pępkowej bez żadnych dodatkowych środków pieniężnych. Jedyny chirurg naczyń w Olkuszu.


 • Marian Wcisło

  Chirurg,

  • P

   Chodziłem parę dni z mocnym bólem brzucha, dopiero po oględzinach Doktora trafiłem na salę operacyjną, gdzie wykonał laparoskopowo usunięcie woreczka żółciowego. W który wdała się już zgorzel. Jestem Mu za udzieloną pomoc bardzo wdzięczny. Pozdrawiam


 • Zbigniew Pyrzowski

  Ortopeda,

  • B

   To wspaniały lekarz. Jest ludzki, rozumie problemy ludzi, ich cierpienie, pragnie pomóc człowiekowi. Wypisuje leki które pomagają, jest dobrym fachowcem.


 • Jerzy Niemczyk

  Ginekolog,

  • P

   Lekarz z doświadczeniem, mily, sympatyczny, rzeczowo odpowiada na pytania. Prowadził moją pierwszą ciążę a teraz drugą. Rzetelny i nigdy nie traktuje pacjentki w niewłaściwy sposób. Cierpliwy i dokładny. Szczerze mogę polecić przyszłym mamom i nie tylko:)

  • K

   Bardzo dobry lekarza, prawdziwy profesjonalista o szerokiej wiedzy medycznej. Rzetelne i fachowe podejście do pacjentek. Prowadził moją ostatnią ciążę. Jak dla mnie znakomity lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Dziurowicz

  Ortopeda,

  • M

   Pod koniec 2007r. miałem wykonaną przez dr Krzysztofa Dziurowicza Z plastykę rozścięgna szerokiego uda lewego w znieczuleniu przewodowym podpajęczynówkowym ponieważ strzelało mi w lewym biodrze słyszalnie podczas opuszczania nogi w dół co mam dziedziczne po mamie ale z tego względu, że niepokoiło mnie to i obawiałem się późniejszych powikłań postanowiłem pójść z tym problemem do lekarza.Okazało się, że Pan dr musiał zakwalifikować mnie do operacji na którą wyraziłem zgodę po wcześniejszym uzgodnieniu,że nie będzie żadnych powikłań itp.Zabieg polegał na wydłużeniu powięzi. Po zabiegu okazało się, że zemdlałem wchodząc do łazienki, miałem duży problem z chodzeniem przez wiele dni bardzo wolno chodziłem ponieważ było duże opuchnięcie lewego pośladka,po zdjęciu opatrunku przeraził mnie wygląd blizny miało być kilka cm wyszło 15 cm szerokość 0,5 cm!strasznie brzydka szok!Lekarz mi pokazywał rękoma, że więcej miał rozciąć na co ja bym się nie zgodził w każdym bądź razie już było po operacji.To był dopiero początek problemów. Po zdjęciu szwów miałem jeszcze wielomiesięczne zbieranie na osłabienia typu uderzenia gorąca ciała i w łydki,musiałem szybko wracać do domu oraz wysokie ciśnienie nawet 150 na 120 i tętno, musiałem z mamą chodzić na SOR ponieważ nie byłem w stanie nad tym zapanować i sam pójść,miałem m.in wykonanego Holtera ze skierowania lekarza rodzinnego, byłem strasznie słaby.Na bliźnie zrobiła się wystająca pręga co później usuwałem mikrodermabrazją,ponieważ bardzo mi się czerwieniło i też w około podczas kąpieli,miałem także częste bóle około bliznowe aż do wykonania operacji poprawkowej usunięcia przykurczu.Pozostałe szwy niewyciągnięte miały się rozpuścić do pół roku,nie rozpuściły się,oprócz tych które wyciągnąłem dopiero po 2 latach, rozciąłem jeszcze zasupłany szew aż po 5 latach!(właśnie po mikrodermabrazjach) i dopiero wyszedł(mam go nadal jako dowód z supłem)masakra.W nodze strzela do tej pory jak przed operacją żadnej zmiany,operację miałem wykonaną w Olkuszu 21.XI.2007r..Po 6 latach i 2 miesiącach czyli w styczniu 2014 r.miałem wykonaną operację poprawkową najbrzydszej połowy blizny przez chirurga plastycznego podwójną Z plastykę tej blizny oraz uwolnienia przykurczu z całej blizny,który był od poprzedniej operacji.Pani dr powiedziała,że w życiu czegoś takiego nie widziała,chodziło nie tylko o bliznę ale też o powstałe zagłębienie w miejscu blizny i odstający pośladek w dolnej części blizny.Oprócz tego posiadam do tej pory opuchniętą część m.krawieckiego nad blizną co dość często odczuwam jako ból dokuczający nie wiem czemu bo to jest w ogóle inny mięsień, na dowód będę posiadał dokumentację fotograficzną z operacji poprawkowej oraz posiadam zdjęcia blizny i nakręcony film z przed operacji poprawkowej.


 • Paweł Półkoszek

  Ortopeda,

  • D

   witam,moja mamusia była u Pana Doktora i była bardzo zadowolona: konkretny,miły i fachowy,tzn.odpowiedział na każde jej pytanie.Czeka ją zabieg,ale została poinformowana co,jak i kiedy,a to najważniejsze.Ogólnie wystawiamy Panu Doktorowi 5+ i polecamy.

  • W

   -Switny lekarz-ortopeda.Nowy specjalista w fachu.Wykazuje zaangazowanie w problemach chorobowych pacjentow.. Dobrze zna anatomie.Wie jak leczyc skutki.Lekarz dla pacjenta.Pod przewodnictwem Ordynatora wyrosnie b.dobry specjalista. Polecam!


 • Arkadiusz Kaleta

  Internista, Kardiolog, lek.

  • D

   Niezwykle życzliwy i skromny człowiek.Bardzo szybko i skutecznie zdiagnozował moją Mamusię,poświęcając Jej sporo uwagi służąc poradą o kazdej porze.Ja również zostałam dobrze zdiagnozowana Przez wiele lat zazywałam nieodpowiednie leki.a po I wizycie u dr Kalety stosując leki przepisane przez Niego czuje się duzo lepiej.Gorąco polecam dr Kaletę kazdemu choremu.Takich lekarzy nam potrzeba,niestety to 'białe kruki' Wdzięczna pacjentka i koleżanka ze szkolnej ławki.

  • I

   Bardzo dobry Specjalista, o wysokiej kulturze osobistej, kompetentny i rzetelny a jednocześnie skromny i życzliwy.
   Trafnie zdiagnozował moją chorobę serca i przepisał właściwe leki nie przesadzając z ich dawkowaniem. Przedtem źle się czułam, miałam arytmię i skoki ciśnienia a po podjęciu leczenia u Pana Doktora od paru miesięcy czuję się bardzo dobrze.
   Mój mąż także ma szczęście być prowadzonym przez Pana Doktora Kaletę, zażywa leki i oboje czujemy się świetnie.
   Polecam wszystkim potrzebującym tego znakomitego Kardiologa, wśród naszych lekarzy jest On bez wątpienia wyjątkiem! Wdzięczna pacjentka Jolanta.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jarosław Stanisław Kozera

  Chirurg,

  • K

   Bardzo dobry lekarz! Byłem w zeszłym tygodniu na wizycie w ośrodku ALL4SKIN, Pan Kozera wykazał się niebywałym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Poza tym jest bardzo miłym człowiekiem, dopytuje o wiele spraw, czuć przy nim wiele swobody zero strachu. Polecam!


Powiązane wyszukiwania