Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  B

  Beata

  Profil zweryfikowany
  Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Gdańsku niepłodność

  Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Po kilku latach leczenia u wielu lekarzy, leczenie u Pani doktor przyniosło efekt już po 5 miesiącach. Zleca dużo badań, przepisuje sporo suplementów (co jest kosztowne), ale to, aby pacjent był dobrze przebadany i zdiagnozowany. Zwraca uwagę na każdy szczegół, wszystko wyjaśnia. Lekarz z ogromną wiedzą. Podchodzi do organizmu kobiety holistycznie. Dodaje wiele otuchy i nadziei w leczeniu. Szczerze polecam Panią doktor, zwłaszcza w leczeniu niepłodności.

  W

  Weronika

  Profil zweryfikowany
  Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Gdańsku

  Mam ambiwalentne odczucia. Z jednej strony świetny specjalista, ogromna wiedza z naprotechnologii, z drugiej strony koszmarne terminy, które uniemożliwiają sensowne prowadzenie pacjenta (pomijając rejestrację telefoniczną jako jedyną opcję). Pani dr zleca bardzo kosztowne badania na start, suplementy w takich ilościach, że co miesiąc zostawia się kilkaset złotych w aptekach. Ponadto w żaden sposób nie wpływały na objawy. Ginekolog stanowczo wykluczył u mnie PCOS, Pani dr powiedziała że one są mimo że ich nie ma (?). U ginekologa zaproponowano mi inne opcje leczenia, które dr Kicińska odrzuca, w końcu czuję się lepiej.

  Alicja Jastrzębska

  Profil zweryfikowany
  Hanna Klawitter-Rydz leczenie retinopatii cukrzycowej oczu

  Przez wiele lat Dr Klawiter leczyła moją retinopatię cukrzycową oczu na NFZ. Pani Dr profesjonalnie sama przeprowadzała wszystkie badania i zabiegi laseroterapii. Jest osobą bardzo kompetentną i ja mam do niej i jej sposobu leczenia zaufanie co jest niezmiernie ważne w tym leczeniu.


  Lech Kardas

  Profil zweryfikowany
  Hanna Klawitter-Rydz operacja zaćmy

  Wczoraj Pani doktor przeprowadziła operację zaćmy na moim oczku,dzisiaj,podczas wizyty kontrolnej, okazało się wzrosło ciśnienie w oku-jestem jaskrowcem-Pani doktor zdecydowanie przystąpiła do działania-krople, tabletki,kroplówka,zastrzyk,oko było zamglone, niewiele widziałem,po kilku godzinach, obraz zaczął się wyostrzać,Pani doktor stwierdziła,że nie wypuści mnie do domu dopóki wszystko nie wróci do normy.Empatia z jaką Pani doktor podchodzi do pacjentów,jej ogromna wiedza i zaangażowanie w swoją pracę ,stawia Panią doktor w panteonie lekarzy -okulistów. Lech Kardas.


  A

  Anna

  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Gofron Inny

  Wystawia wszystkie potrzebne skierowania czy to do lekarzy specjalistów czy na badania. Nie zostawia żadnej sprawy bez rozwiązania, stara się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Al. Zwycięstwa 30, 80-219 Gdańsk Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania