Zespół Lekarzy Rodzinnych Kopernik

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Lekarzy Rodzinnych Kopernik

Newtona 14, Grunwald

60-161, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Majchrzak

  Diabetolog, Internista,

  • K

   Świetny lekarz a zarazem przemiła osoba.
   Pomogła mi powrócić do zdrowia, i zachęciła do tego bym o nie dbał.
   Trafiłem do niej z polecenia, i sam ją rekomendowałem inny osobom które są zachwycone.

   Czytam komentarze o braku życzliwości Pani doktor.
   Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Widocznie Ci Państwo nie zdają sobie sprawy, że gdy lekarz mówi "dbaj o siebie bo grożą Ci nie lada powikłania" to właśnie objaw życzliwości. Nie chciałbym konsultować się z lekarzem który mnie olewa.

   Dziękuję Pani doktor za jej pomoc, naprawdę sprawiła że chcę o siebie dbać.

  • D

   Wspaniały lekarz i bardzo życzliwy człowiek. Stara się znaleźć jak najlepszą terapię dla chorego, rozumie słabości, obmyśla sposoby, które pozwolą pacjentowi w miarę spokojnie zmagać się z chorobą. Pomaga skontaktować się z dietetykiem, jeśli pacjent ma problemy z zachowaniem odpowiedniej diety, kieruje na oddział szpitalny, jeśli uważa, że chory ma szansę tam lepiej poznać swój organizm, a także nauczyć się, jak radzić sobie z cukrzycą w codziennym życiu. Już dawno nie spotkałam tak wspaniałego, ciepłego i życzliwego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Anna Popko

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Beznadziejny lekarz. Otrzymać skierowanie graniczy z cudem. Gdy już w końcu wystawi, skierowanie zawiera błędy. Leki zapisuje na oko bez jakiegokolwiek badania, np. antybiotyk na obolałe, spuchnięte kolano którego nawet nie raczyła obejrzeć czy zbadać w jakikolwiek sposób. Więcej się tam nie pojawię na pewno, szkoda publicznych pieniędzy. Szczerze nie polecam tej Pani.

  • A

   LEKARZ Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM PRZYPADKIEM PACJENTA, KOMPETENTNA, NIE ROBI PROBLEMÓW Z WYSTAWIENIEM SKIEROWANIA DO SPECJALISTY

   ROBERT MULLER

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jan Telesfor Skwara

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • A

   Polecam, sama odwiedzam go od 10 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Inni pacjenci z którymi rozmawiałam, też go chwalą. Jak potrzeba to i skierowanie dostaję i chorobowe też. Fakt, że trzeba swoje odstać, ponieważ zawsze z 5 osób już czeka...ale uważam, że warto. Osobiście znam około 15 jego pacjentów i nikt złego słowa nie powie.

  • A

   odradzam,nie daje chorobowego nawet jeśli zapisze leki np silne antybiotyki po których trzeba leżec w łóżku,zapisuje leki ale gdy go spytac co mi dolega nigdy nie odpowiada,całej mojej rodzinie przepisywał leki przeciwalergiczne przez lata a na testy poszliśmy dopiero jak nas u prywatnego alergologa zapisałam,inaczej nigdy byśmy nie dowiedzieli się na co jesteśmy uczuleni i od czego dzieci zapalenia krtani stale dostawały,skierowanie na badania takie jak np moczu daje raz na kilka lat,syn koleżanki miał wypadek po którym strasznie bolał go bark,nie dał skierowania na prześwietlenie choc był wiele razy o to proszony,przepisywał kolejne przeciwbólowe i nic więcej,w końcu chłopak poszedł prywatnie do lekarza innego i prześwietlenie wykazało że bark jest zgruchotany,a w miejscu uszkodzeń pojawiły się już zwapnienia,teraz musi miec operację,przez co będzie musiał zaprzestac pracy na kilka miesięcy,oczywiście skierowanie też prywatnie musiał załatwic,pan doktor taki rodzinny że ma ponad dwa tysiące pacjentów którzy nie bardzo go obchodzą,najwidoczniej liczy się tylko zysk


 • Anna Wnuk

  Lekarz Rodzinny,

  • T
   Lokalizacja: Lekarze Rodzinni "Kopernik"Usługa: niedokrwistość

   Pani Wnuk bezskutecznie leczy mnie na silną niedokrwistość, która objawia się u mnie straszną słabością, zawrotami głowy.
   Kolejna prośba o skierowanie na badanie krwi i odmowa.
   Nadmienię jeszcze że jestem w podeszłym wieku a przez ostatnie 10 lat nie zostałam ani razu osłuchany.
   Pozostaje mi ze skromnej emerytury pokryć koszt badań krwi i udać sie prywatnie do lekarza po poradę.

  • J

   Niestety muszę się zgodzić w 100% z opiniami moich poprzedniczek! Niestety Pani Wnuk mimo iż przyszłam chora, nie chciała udzielić mi żadnej pomocy.
   Przyszłam do niej w początkowej fazie przeziębienia, bo u mnie zawsze zaczyna się tak samo. Kiedy Pani Wnuk zechciała mnie przebadać czyli zajrzeć do gardła, stwierdziła, że najprawdopodobniej to, że mam powiększone migdały to taką mam urodę. Na ten moment mogę sobie brać ibupron i coś na ból gardła, a o antybiotyku mogę sobie pomarzyć - to są dokładnie jej słowa!
   Do tego przechodzi sobie na "per Ty".
   Szczerze nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania