Zespół Gabinetów Lekarskich

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Gabinetów Lekarskich

Sobieskiego 1

38-500 , Sanok , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Maria Robel-Polewka

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z wywiadu jaki pani Doktor Polewka u mnie przeprowadziła. Badania wykonywała powoli, a gdy nie była pewna diagnozy wysłała mnie na dodatkowe testy i wtedy dopiero wystawiła odpowiednie skierowanie. Obecnie leczę się już u innego lekarza specjalisty (mam problem natury gastrologicznej) jednak trafiłam do niego właśnie dzięki pani doktor która trafnie wystawiła wstępną diagnozę, nie marnując mojego cennego czasu.
   Może i pani Doktor jest w moim odczuciu trochę wyniosła, jednak bogate doświadczenie i wiedza medyczna nadrabia z nawiązką ten minus.
   Uważam, że jest lekarzem-fachowcem w swej dziedzinie którego mogę polecić z czystym sumieniem każdemu kto chce się udać na pierwszą wizytę ze swoim problemem zdrowotnym.


 • Maria Krzywda

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Ta Pani była moim lekarzem rodzinnym od dziecka. Dzięki Bogu znalazł się w Sanoku lekarz prywatny który doskonale potrafił zdiagnozować moje problemy. Pani doktor niestety nie. Choroby górnych dróg oddechowych w dzieciństwie leczyła mi tak, że w konsekwencji trafiałam do szpitala. Wyrostek robaczkowy zdiagnozowała jako coś zupełnie innego, mniej inwazyjnego. Nie zapomnę też kiedy jako nastolatka przyszłam do niej z krępującym problemem który wprawiał mnie na tamten moment w kompleksy a ona tak po prostu to wyśmiała - moim zdaniem pediatra powinien wykazywać się umiejętnym podejściem do młodego człowieka. Tutaj tego zabrakło.

  • R

   Nie polecam, leczy syropami i raczej źle osłuchuje dzieci. Po 4 dniach od osłuchania moje dziecko dostało zapalenia oskrzeli, a ponoć w płucach było czysto. To już nie pierwsza nietrafna diagnoza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu