Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowie to my

Urocza 14

05-500 , Józefosław , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 666...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
144 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Chwyczko konsultacja kardiologiczna

  Dobrze jest być pod opieką takiego właśnie lekarza, który zapyta o więcej niż własna specjalizacja, rzeczowo odpowie i podpowie co dalej z ewentualnym leczeniem.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Karpińska psychoterapia

  Zaangażowanie, ciepło i naturalność. Bycie na dobre i na złe. Chyba pierwszy psycholog, który „jest ze mną” po zakończeniu terapii. Pozdrawiam ciepło P. Agnieszkę

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Oleksik konsultacja położnicza

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania i wykonał dokładne badanie, a także przedstawił zalecenia na dalsze postępowanie.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Oleksik konsultacja ginekologiczna

  Bardzo rzeczowy empatyczny lekarz. Wizyta super. Polecam jeśli ktoś szuka porządnego ginekologa. Co ważne skupia się na pacjentce. Stara się przypomnieć ostatnie wizyty i kojarzyć problemy, z którymi się zmagamy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Oleksik USG ginekologiczne

  Pan Doktor Zadowalająco wyczerpał wszelkie możliwe tematy w trakcie wizyty, która trwała blisko 30minut. Zrobił dokładne usg, wszystko opowiedział, wytłumaczył, odpowiedział na każde pytanie. I dążył do sprawdzenia wszystkiego nawet jeśli zajęło to więcej czasu. Widać, że próbował uspokoić, pokierować co dalej, mimo że nie jest moim lekarzem prowadzącym. Polecam bardzo serdecznie.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gąsiorowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Skrupulatny fizjoterapeuta. Dość wnikliwy wywiad i badania. Bazował też na wynikach badań, które przyniosłam.
  Problem mój dotyczył zwyrodnień w odcinku szyjnym kręgosłupa i drętwieniu rąk. Otrzymałam cały plan fizjoterapii. Obecnie jest duża poprawa. Szczerze polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Oleksik konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Konkretnie i rzetelnie, a przy tym z dużą delikatnością co w tej dziedzinie jest batdzo ważne dla mnie jako pacjentki. Polecam.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Oleksik konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Oleksika. Doktor jest delikatny podczas badania. Wszystko tłumaczy, dopytuje i potrafi dobrym słowem podnieść pacjentke na duchu. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Oleksik konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Dr Oleksik jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Cierpliwe i rzeczowo odpowiada na pytania, szczegółowo objaśnia jak się wszystko przedstawia, tworzy komfortową atmosferę podczas badania i całej wizyty. Polecam!!!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Gąsiorowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Szczerze polecam. Od wielu lat mam problem z kręgosłupem ,korzystałam z różnych metod leczenia, ale żadne nie były skuteczne a jak już coś pomogło to tylkona chwilę. Dopiero kiedy trafiłam do Pana Roberta wszystko się zmieniło. Pan Robert nie zlekceważył mojego problemu tylko profesjonalnie najpierw wytłumaczył mi na czym będzie polegała moja rehabilitacja i co jest u mnie problemem, a następnie skutecznie przystąpił do zabiegów. To specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. To dzięki niemu odzyskałam wiarę w to że życie może być bez bólu. To specjalista, który nie lekceważy pacjenta tylko naprawdę chce mu pomóc i uwanie go słucha, a niestety dzisiaj jest mało takich ludzi. Gdyby nasza służba zdrowia miała więcej takich ludzi jak Pan Robert to leczenie pacjentów wyglądałoby zupełnie inaczej. Jeszcze raz szczerze i uczciwie polecam tego specjalistę.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania