Zamojski Szpital Niepubliczny Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zamojski Szpital Niepubliczny Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Peowiaków 1

22-400 , Zamość , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Cezary Ziółkowski

  Miły, delikatny, wszystko wytłumaczył. Pobyt na oddziale przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Zabieg którym miałam przeprowadzony był wykonany bezboleśnie i po nim także nie miałam problemów :). Bardzo polecam :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Szymański operacja kolana

  Operował moją 86-letnią babcię z zaawansowanymi zmianami zwyrodnieniowymi w obu stawach kolanowych i chorobą serca, gdzie inni lekarze wątpili w sens i możliwość powodzenia zabiegu. Udało się, babcia dochodzi do siebie i wstaje o własnych siłach, pierwszy raz od blisko roku :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szczepan Krupa operacja kolana

  Jestem szczęściarą bo po wypadku komunikacyjnym trafiłam w cudowne ręce Ordynatora Ortopedii w Zamościu Doktora Szczepana Krupy. W sposób wprost mistrzowski poskładał puzle w moich obu kolanach. Dzięki Jego profesjonalizmie jestem spokojna o przyszłość mojego zdrowia. Wielki i wyjątkowo utalentowany specjalista o bardzo wysokiej kulturze osobistej i życzliwym podejściu do pacjenta. Dziękuję doktorze wdzięczna Lucyna Paczała

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szczepan Krupa

  Panie doktorze Krupa bardzo dziękuję za pomoc jaką Pan mi udzielił operując moje kolano.Wykonał Pan swoją pracę fachowo i rzetelnie. Po wymianie stawu kolanowego chodzę bez kuli po 3 miesiącach, kolano mnie nie boli, zginam i wyprostowuje je swobodnie.
  Jeśli masz dolegliwości ortopedyczne zgłoś się do dr Krupy, potrafi wczuć się w sytuację chorego, wytłumaczy na czym polega twoja choroba, potrafi pomóc. Jeszcze raz dziękuję. Danuta Raczkiewicz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania