Woldon Stomatologia

Woldon Stomatologia

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasz gabinet został stworzony, aby dbać o zdrowie i piękno Twojego Uśmiechu. Pomoc może czasami dotyczyć z pozoru błahych spraw, jak na przykład problemy z naszym uzębieniem. Każdy z nas je ma, chociaż nie każdy chce się ich pozbyć. Woldon Stomatologia to dentysta w Dąbrowie Górniczej jest na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwoli tobie na wyeliminowanie wszystkich problemów związanych z zębami, które są utrapieniem wielu z nas. Często bywamy zabiegani, prowadzimy intensywny tryb życia, brakuje Ci czasu na zadbanie o Twoje zęby. Niezależnie od naszych obaw warto czasami zapisać się na wizytę i skontrolować swoje zęby, a stomatolog w Woldon Stomatologia Dąbrowa Górnicza w przypadku jakiegokolwiek problemu szybko i profesjonalnie nam pomoże. Piękny uśmiech jest bardzo ważnym elementem u każdego z nas i każdy powinien o niego dbać. Warto zadbać o swoje uzębienie zawczasu.
Właśnie tu uzyskasz piękny i zdrowy uśmiech!
Dowiedz się więcej

Adres

Woldon Stomatologia
Kasprzaka 26, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Woldon Stomatologia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Woldon Inny

  Od dobrych kilku lat jestem stałą pacjentką Pani Joanny, miałam doświadczenie z wieloma innymi gabinetami stomatologicznymi i nikt nigdy nie zdobył tak mojego serca, jak Pani Joanna. Niesamowite podejście do pacjenta, olbrzymia empatia, pełen professionalizm, ogromna wiedza i uczciwość. Po remoncie gabinet prezentuje się bardzo przyjemnie, co dodatkowo sprawia, że z przyjemnością wracam. Od jakiegoś czasu przyprowadzam na wizyty swojego małego synka, który jest zauroczony Panią doktor, wizyta u stomatologa to dla niego przyjemność. Panią Joannę cechuje niecodzienne podejście do dzieci, które w zamian za otrzymaną troskę, ciepło, a także często jakiś mały podarunek otwierają buźki szeroko. Polecam każdemu ten gabinet i w szczególności Panią Joannę.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Woldon Inny

  Mama kazała mi tu napisać opinię, bo jest zachwycona Panią Doktor. Mama jest osoba starszą i mówi, że nigdy ( a była u wielu dentystów wcześniej) nie spotkała takiego stomatologa, z taką wiedzą, podejściem do pacjenta, empatią i przemiłą osobowością. Mama miała tu leczenie, wyrwanie i aktualnie przymiarka do protezy. Szczerze polecamy!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Woldon Inny

  Najlepszy,najdelikatniejszy, przemiły lekarz z sercem na dłoni. Zawsze bałam się wizyty u stomatologa po wizytach u Pani doktor mogę chodzić na wizyty co tydzień. Polecam z całego serca...dzisiaj brakuje takich profesjonalnych i rzetelnych lekarzy jakim jest Pani Asia.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Woldon Inny

  Najbardziej profesjonalny stomatolog z jakim miałam do czynienia.
  Byłam na piaskowaniu oraz wybielaniu. To wspaniały lekarz, z ogromną wiedzą i empatycznym podejściem do pacjenta.
  Jestem bardzo zadowolona.POLECAM!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania