Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny

Sienkiewicza 10/11

66-400 , Gorzów Wielkopolski , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ireneusz Kopka

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • W

   lekarz bardzo uczynny zainteresowany problemami pacjentow pracowity inni lekarze powinni uczyc sie od niego rowniez fachowosci.


 • Barbara Maria Kacprzak

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Poradnia Pediatryczna - Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Najlepsza Lekarka na świecie!
   Opinia mocno subiektywna, ponieważ ta pani była moją lekarką rodzinną od samego początku. Zawsze potrafiła pomóc z czymkolwiek się do niej nie poszło. Nie wciskała nigdy z automatu antybiotyków jak inni lekarze... Podsumowując... Twoje dziecko potrzebuje lekarza? Pani Barbara to twój najlepszy wybór. Polecam!

  • K

   Nie znam lepszego pediatry! Jest świetnym fachowcem, jest bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Kuracja antybiotykowa jest ostatecznością!!! Wcześniej, mój najmłodszy syn był faszerowany antybiotykami, bo lekarz nie rozpoznał alergii (ze skierowaniem na testy też był problem). Sytuacja diametralnie się zmieniła, gdy pani doktor przejęła leczenie. Moje dzieci są już dorosłe, ale nadal leczą się u pani doktor Kacprzak, chociaż ich wizyty nie są zbyt częste. I o to właśnie chodzi!!!


 • Piotr Paśnikowski

  Okulista, lek.

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Piotr PaśnikowskiUsługa: konsultacja okulistyczna

   Polecam Pana Doktora, świetne podejście do nastolatka, cierpliwość i swobodna atmosfera. Bardzo dobrze wszytko wytłumaczone. Pan doktor poświęcił nam dużo czasu i odpowiedział na wszystkie pytania

  • N
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny PublicznyUsługa: Kontrola

   Pierwszy raz się spotkałam tak z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do lekarza poszłam z myślą, żeby skontrolować małą wadę wzroku, a dzięki Panu wiem, że moja wada jest dość poważna, pan zlecił dodatkowe badania i dokładnie wszystko tłumaczył. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania