Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu

(208 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu

Konstytucji 3 Maja 42

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Blank Inny

  Lekarz przy którym każdy pacjent może czuć się bezpiecznie ale też ma świadomość, ze jest pod opieką profesjonalisty. Wysoka kultura osobista, świetny kontakt i cierpliwość. Polecam z całego serca


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Blank Inny

  Byłam u Pana Doktora 4 lutego i z niecierpliwością czekam na wizytę, która ma odbyć się 30 czerwca w Toruniu. Pan doktor to podobno doskonały lekarz ( wiem od znajomej) i dlatego zarejestrowałam się właśnie do Niego. Doświadczyłam też Jego dobrego serca, empatii. Nie zostawił mnie z problemem bolących stawów przypisując leki ( jak dotychczas ortopedzi). Skierował na rezonans i jestem pewna, że zajmie się moim bólem, bo zauważyłam, że to wyjątkowy Człowiek. Polecam dorosłym i dzieciom.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Blank zabieg po zespoleniu rzepki

  Bardzo polecam Pana Doktora.Jest bardzo rzyczliwy i ludzki.Przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczył i uspokoił.Podejscie do pacjenta na wielki plus.Pelen profesjonalizm i zaangażowanie.Oby więcej takich lekarzy!Pozdrawiam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Blank uraz kolana

  Lekarz bardzo kompetentny, mimo wielu zabiegów i zajęć w szpitalu ma czas dla rodziców pacjenta . Wypuszczając dziecko do domu bardzo krótko ale konkretnie daje wskazówki co dalej.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Popławska (Saładziak)

  Z Panią Anetą spotkałam się w ciąży kilkukrotnie. Postawiła mnie na nogi, gdy w ostatnim miesiącu miałam problemy z chodzeniem. Niesamowicie profesjonalna, kompetentna, ciepła i zaangażowana w swoją pracę kobieta. Poza tym z Panią Anetą jest doskonały kontakt - otrzymałam ogromne wsparcie w tych najcięższych chwilach. Serdecznie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Popławska (Saładziak) kontrola wcześniaka

  Mieliśmy ogromne szczęście i wielką przyjemność poznać Panią Anetę w szkole rodzenia gdzie prowadziła zajęcia praktyczne dla rodziców przygotowujące do porodu oraz do opieki nad maluchem. Cudowna, ciepła osoba, która zarówno malucha jak i „spanikowanych” rodzicow otacza profesjonalną pomocą - dlatego nasze spotkania kontynuujemy na wizytach kontrolnych naszego wcześniaka w szpitalu dziecięcym, gdzie kontrolujemy postępy i ewentualnie wdrażamy program mający na celu zniwelowanie drobnych braków.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Popławska (Saładziak) napiecie mięśniowe

  Pani Anetka jest świetną i bardzo profesjonalną fizjoterapeutą.
  Ma ogromne doawiadczenie i wiedzę.
  Pomogła mojej córeczce urodzonej przez cc.
  A do tego ma ogromne serce!
  Ewelina i mała Wikusia.
  Dziękujemy za pomoc????


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania