Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą

Sobieskiego 7 a

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Minkner

  Chirurg, Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: skierowanie od pediatry

   Wspaniały lekarz,cudowne podejscie do dzieci.Bardzo długo badała naszą córeczke,długo z nami rozmawiała I odpowiedziała na każde pytanie.Polecam

  • E

   Niestety, nie polecam Pani doktor. Nawet odradzam. Moja córka miała od urodzenia podejrzenie choroby genetycznej. Zaczęły nas niepokoić pewne objawy(zaburzenia mowy, zaburzenia równowagi, porażenie nerwu twarzowego, niedowlad prawej ręki),więc udaliśmy się do Dr Minkner. Pani doktor po zbadaniu dziecka powiedziała że nic złego się nie dzieje. Kazała usunąć trzeci migdał, który był przerosniety i iść do swojego neurologa za 2 miesiące. Tydzień później z tymi samymi objawami pojechaliśmy na SOR do Katowic. Okazało się, że córka ma rozległego guza mózgu. Neurolog chyba powinien zauważyć tak typowe objawy guza mózgu. Wszyscy lekarze, których później spotkaliśmy otwierali oczy ze zdumienia widząc wpis Pani dr w książeczce zdrowia naszego dziecka. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Małgorzata Klabisz

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: badania profilaktyczne

   Do poradni laryngologicznej trafiliśmy ponieważ pediatra podejrzewała przerost trzeciego migdałka na podstawie nawracających infekcji górnych drog oddechowych. Alergie zostały wcześniej wykluczone. Pani dr Klabisz w ogóle nie zbadała dziecka. Tłumaczyła się tym, że badanie trzeciego migdałka jest nieprzyjemne ponieważ trzeba dziecku bardzo głęboko wsadzic rękę do gardła i może się pojawić krew albo wymioty. Przepisała kropelki i po 3 tygodniach ponowna wizyta. Na wizycie kontrolnej podnosiła głos na dziecko, bo się wierciło przy badaniu. Stwierdziła, że nie ma poprawy i kazała kontynuować podawanie kropelek. Do gardła ponownie nie zajrzała. Poszliśmy do innego laryngologa, który od razu stwierdził, że dziecko ma przerost trzeciego migdałka, który już wychodzi spod podniebienia i wcale nie trzeba było zaglądać głęboko. Migdałek jest w chwili obecnej tak duży, że mógł w nocy powodować bezdechy u dziecka i mogło dojść do niedotlenienia organizmu. Teraz czekamy na termin zabiegu. Nie polecam dr Klabisz. Nie ma podejścia do dzieci. Bada na oko. Nie zajrzała nawet do gardła. Pomyśleć, że moje dziecko sie męczyło ponad 4 tygodnie, a ona leczyła je ziołowymi kropelkami. Szczerze nie polecam p. Dr. Nie posiada podejścia do dzieci.

  • J

   Cudowna Pani Doktor, trafia do trafnej dagnozy... nie zapisuje silnych leków bez powodu, skupia się nad pacjentem, małym czy dużym.. a zaznaczam i ja i mój synek mieliśmy u niej dobrze postawioną diagnozę, doradzi, wytłumaczy.... Napewno krzywdy nie zrobi nikomu :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jarosław Lemański

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: cesarskie cięcie

   Spotkałam Pana Doktora w szpitalu na porodówce kiedy moje dziecko traciło tętno. Dzięki jego szybkiej interwencji i decyzji o cc mój synek jest ze mną cały i zdrowy. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szpital

   Bardzo dobre podejście do pacjenta . Miły, zawsze uśmiechnięty , bardzo szybko stawia diagnozę warty polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania