Klinika Stomatologiczna Wilcza Dent - Warszawa

(99+ opinii)

Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Warszawy. Zespół lekarzy tworzą jedni z najlepszych stomatologów następujących dziedzin: stomatologia zachowawcza, ortodoncja, endodoncja, stomatologia est... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologiczna Wilcza Dent - Warszawa

ul. Wilcza 72/5, Śródmieście

00-670, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Warszawy. Zespół lekarzy tworzą jedni z najlepszych stomatologów następujących dziedzin: stomatologia zachowawcza, ortodoncja, endodoncja, stomatologia estetyczna oraz chirurgia. Nasi pacjenci otaczani są komfortową i bezstresową opieką stomatologiczną przez doskonale wykwalifikowanych stomatologów, dla których zdrowy i piękny uśmiech pacjenta jest zadaniem najważniejszym.

Badania

 • Radiowizjografia

Zabiegi

 • Podniesienie dna zatoki
 • Resekcja korzenia zęba
 • Usunięcie złamanego narzędzia
 • Pogłębienie przedsionka
 • Wydłużenie korony klinicznej
 • Ekstrakcja zęba
 • Rewizja leczenia konałowego
więcej

Choroby

 • wady zgryzu
 • choroby przyzębia
 • próchnica zębowa
 • zatrzymanie zęba
 • braki uzębienia
 • zanik kości szczęki i żuchwy
więcej

Nasz sprzęt

 • Radiowizjografia

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Telichowska

  Ortodonta, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Dental Avenue - Klinika stomatologicznaUsługa: aparat stały Damon metalowy

   Leczenie ortodontyczne rozpoczęłam u Pani Doktor niecałe dwa lata temu. Metalowy aparat Damon nosiłam przed rok i osiem miesięcy, a przez cały ten okres nie wydarzyła się ani jedna sytuacja, która chociaż w maleńkim stopniu negatywnie wpłynęłaby na ocenę usług Pani Joanny. Ona sama jako specjalista od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie i przekonała mnie, aby właśnie u niej rozpocząć leczenie. Nie zbagatelizowała ani też nie wyolbrzymiła (w przeciwieństwie do innych ortodontów) mojego problemu ze stawami, a uwzględniła go w procesie leczenia i skierowała do specjalisty, który trafnie zdiagnozował moją dolegliwość i bardzo mi pomógł. Aparat nosiłam, jak już wspomniałam, niecałe dwa lata, a w tym czasie każda wizyta odbywała się zgodnie z planem, a ja za każdym razem wychodziłam z gabinetu zadowolona i przekonana, że oddałam swój los we właściwe ręce;) Nigdy nie odczułam pośpiechu, zawsze otrzymywałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i nigdy żadne z moich obaw nie zostały zlekceważone.
   Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym specjalistą, ale również bardzo uprzejmą i kulturalną kobietą. Bardzo urzekło mnie indywidualne podejście do pacjenta oraz dbałość o najmniejsze szczegóły w trakcie leczenia. Wszystko to przebiegało w wyjątkowo serdecznej i miłej atmosferze, zarówno w samym gabinecie, jak i na recepcji, gdzie niezależnie od tego, czy kontaktowałam się osobiście czy telefonicznie, zawsze spotkałam się z dużą uprzejmością.
   Na koniec dodam jeszcze tylko, iż w trakcie noszenia aparatu bardzo często rozmawiałam ze znajomymi pytając ich o ich doświadczania z leczeniem ortodontycznym, a porównując je z moimi, bez najmniejszego zawahania mogę stwierdzić, iż wybierając usługi Pani Joanny podjęłam najlepszą z możliwych decyzji.

  • P
   Lokalizacja: Dental Avenue - Klinika stomatologicznaUsługa: aparat stały Damon Clear 1 łuk

   Wspaniała specjalistka, przemiła osoba, zawsze pomocna i uśmiechnięta.
   Kompetencja, troska o pacjenta, humor i dobra atmosfera to nieodłączne aspekty wizyty u Pani doktor.
   Szczerze polecam, bo na podstawie wcześniejszych doświadczeń mogę powiedzieć, że usługi Pani doktor (oraz całej kliniki) to najlepsze co mnie spotkało w dziedzinie stomatologii.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marta Ogłaza

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: SmileCraft. Klinika Stomatologiczna

   Super fachowiec i w dodatku z poczuciem humoru. Zna się nie tylko na zębach. Uwielbiam przychodzić do gabinetu. Polecam wszystkim!

  • P
   Lokalizacja: Dental Avenue - Klinika stomatologiczna

   Uwielbiam Panią doktor jako specjalistę i jako osobę. Wspaniały kontakt z pacjentem, tłumaczenie zasadności i przebiegu wykonywanych czynność, świeże i aktualne podejście do leczenia.
   Poświęca sporo uwagi i czasu pacjentowi a ja odczuwam jej pełne zaangażowanie.
   Mam porównanie z innymi lekarzami, którzy w tej cenie nie są w stanie zaoferować połowy tych umiejętności nie mówiąc już o osobowości...

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jan Dethloff

  Stomatolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Wilcza Dent - WarszawaUsługa: leczenie próchnicy

   Szczerze polecam Pana Doktora! Jest świetny :) poraz pierwszy ktoś przekonał mnie do leczenia zębów bez znieczulenia i faktycznie nic mnie nie bolało :) Pan Doktor przekonał mnie, że ma cały asortyment środków znieczulających i jeśli tylko faktycznie zajdzie taka potrzeba to na pewno będziemy ratować sytuację, ale póki co spróbuję bez.. zawsze bałam się leczyć bez znieczulenia dlatego jestem zadowolona z podejścia p. Doktora, że mogłam pokonać swój lęk :) p. Doktor zaleczył mi kilka ząbków w bardzo przystępnej cenie oraz wyczyścił kamień, wszystko szybko, sprawnie, efektownie. Bardzo miły Stomatolog! Polecam! :)

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dental Avenue - Klinika stomatologicznaUsługa: piaskowanie

   Dr Dethloff to najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Profesjonalne podejście do pacjenta, a każda z wizyt przebiega w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie zęby zostały wyleczone szybko i bezboleśnie. Leczenie zostało wykonane zgodnie z ustalonym wcześniej planem leczenia.
   Serdecznie polecam Pana Doktora !

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Magdalena Sikorska

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor bardzo delikatna i dokładna! Polecam wszystkim osobom, które chcą mieć pewność że problem zostanie rozwiązany raz na zawsze i nie chcą wracać z wypadającą plombą bądź ukruszonym zębem - tutaj takie sytuacje się nie zdarzają. Leczę się u pani doktor od kilku lat (myślę że ok. sześciu) i nigdy nie musiałam wracać z reklamacją. Opinia jest zawsze sprawdzona - a problem z zębem nawet jeśli jest trudny bądź nietypowy - zostanie przeanalizowany pod każdym kątem a leczenie zostanie dobrane indywidualnie pod każdego pacjenta.


 • Magdalena Przybysz

  Stomatolog, Chirurg, Protetyk, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Panie Doktor usuwała mi dolną 8, bo musiałem ją usunąć z powodów ortodontycznych. Wizyta trwała nie więcej niż 10 minut, z czego większość czasu potrzeba było na znieczulenie. Samo usunięcie nie zajęło więcej niż 30 sekund, dobry uchwyt zęba kleszczami, dwa ruchy i zęba nie ma.
   Żadnych problemów z opuchlizną, czy bólem następnego dnia.

   Szybko, sprawnie i fachowo !!!

   Gorąco polecam, nawet tym co się boją dentysty.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: ósemki i oraz komplikacje po ekstrakcji

   Pani doktor jest fenomenalnym chirurgiem szczękowym.

   Parę lat temu potwornie zaczęła mnie boleć szczęka. Jak się okazało, winowajcą była ósemka, która przybrała kształt orzeszka nerkowca i rosnąc, zaczęła odpychać dolną szczękę od reszty głowy. Pani doktor szybko zdiagnozowała problem oraz podjęła się usunięcia nietypowego i problematycznego zęba.

   W innym przypadku Pani doktor ratowała mnie po tym jak okruchy kości po ekstrakcji innej ósemki, przebiły mi tkankę w jamie ustnej.

   Za każdym razem Pani doktor wykazywała się spokojem oraz ponadprzeciętnym profesjonalizmem. Panią doktor polecam w ciemno każdemu i dalej zamierzam korzystać z jej wiedzy i doświadczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu