Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

(540 opinii)

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Traugutta 21/6

61-514 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 607...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Konsultacje online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także zadbać o własny rozwój.
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin funkcjonuje na rynku poznańskim zatrudniając kadrę specjalistów psychologów, seksuologów, psychoterapeutów różnych nurtów oraz fizjoterapeutę zajmującego się obszarem szeroko pojętej integracji sensomotorycznej.
Swoje działania kierujemy do klientów indywidualnych, par i małżeństw, rodzin oraz młodzieży i dzieci z różnych grup wiekowych. Pracujemy z rodzicami i opiekunami, świadcząc wsparcie wychowawcze.

Oczywiście dla Państwa wygody i dbania o wspólne zdrowie, prowadzimy również terapię online, przy użyciu różnych platform internetowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, nasza kadra nieustannie rozwija się i samodoskonali. Poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach naukowych oraz w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych.
W naszym Centrum pracują specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w długoletniej pracy w różnych instytucjach pomocowych, szpitalach, przychodniach szkołach i innych placówkach prywatnych.
Bezustannie i systematycznie poddajemy się superwizji pod okiem doświadczonych fachowców oraz koleżeńskiej interwizji.

Zapraszamy do naszej przestrzeni…

Na naszych klientów zawsze czeka gorąca, aromatyczna herbata, kawa z ekspresu i świeża woda. W towarzystwie przyjemnych dla ucha dźwięków, można poczęstować się słodką przekąską. W naszym centrum istnieje również możliwość wypożyczenia specjalistycznych książek (za kaucją), poradników, gazet o tematyce edukacyjnej.

Nasza oferta

* konsultacja psychologiczna dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży
* psychoterapia indywidualna osób dorosłych
* psychoterapia dzieci i młodzieży
* psychoterapia rodzin
* poradnictwo dla rodziców
* psychoedukacja
* psychoterapia partnerska
* interwencja kryzysowa
* doradztwo zawodowe
* coaching
* konsultacja seksuologiczna
* konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci
* konsultacja psychologiczna on-line

Choroby

 • psychoterapia indywidualna dorosłych (np. zaburzenia depresyjne, inne zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywania, zaburzenia lękowe, niska samoocena, pomoc w radzeniu sobie ze stresem, trudności w relacjach międzyludzkich, problemy seksuologiczne)
 • psychoterapia par i małżeństw (np. problemy z komunikacją w związku, kryzysy w relacji, praca z parą po zdradzie, problem bezpłodności idiopatycznej, praca nad emocjami w relacji)
 • psychoterapia dzieci i młodzieży (np. kłopoty w rozpoznawaniu i wyrażaniu emocji, pomoc osobom z trudnościami intelektualnymi i spektrum autyzmu, trudności wychowawcze)
 • psychoterapia rodzinna (np. praca nad relacjami rodzinnymi, komunikacją w rodzinie, trudnymi emocjami)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Marta Gołuch psychoterapia indywidualna

  Pani Marta jest specjalistką empatyczną, zaangażowaną i skuteczną. W gabinecie panuje przyjazna i spokojna atmosfera (również w części wspólnej w Centrum). Pomoc Pani Marty ułatwiła mi (i ciągle ułatwia) poradzenie sobie z trudnymi momentami, rozstaniami, podjęciem decyzji w zgodzie z sobą. Polecam!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Nowy-Janc psychoterapia par i małżeństw

  Korzystam z dziewczyną z terapii u Pani Magdy od dwóch miesięcy, z ręką na sercu, nigdy przedtem nie trafiłyśmy na tak empatyczną terapeutkę jak Pani Magda. Wyciąga niezwykłe wnioski , trafne spostrzezenia ktore odgrywają niesamowitą rolę, których na codzień nie dostrzegałyśmy i doszukiwałyśmy się w czym tkwi problem. Rozjaśniła nam wiele kwestii podchodząc profesjonalnie do problemu, omawiając kazde zachowanie i analizując nasze potrzeby. Polecamy serdecznie :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Marta Schenker konsultacja psychologiczna

  Wizytę wspominam bardzo dobrze. Pani psycholog zapoznała się z moim problemem, przedstawiła swój punkt widzenia mojej sytuacji. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Zalas psychoterapia dzieci

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkań z Panią Agatą, jest bardzo sympatyczna, zaangażowana, punktualna i wie jak rozmawiać i pracować z małymi dziećmi. Dziewczynki polubiły spotkania z Panią Agatą i bardzo się przy niej otworzyły. Zawsze pomocna, wysłuchała nasze problemy i służyła wsparciem i wskazówkami jak dalej postępować. Z całego serca polecamy.

  mgr Agata Zalas

  Bardzo dziękuje za podzielenie się opinią :) Pozdrawiam


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Jagna Sobierajewicz psychoterapia indywidualna

  Pół roku wahałem się czy iść do psychoterapeuty. Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Czuję się w pełni profesjonalnie zaopiekowany i widzę pozytywne efekty spotkań.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Marta Schenker konsultacja psychologiczna

  Pani Mgr wsłuchuje się w to co mówię, nawiązałam z nią kontakt i tu widzę nadzieję na lepsze czasy..


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Grzegorzewska konsultacja online

  Bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Można czuć się wysluchanym. Trafne uwagi i strategie które wprowadza się w życie krok po kroku. Na pewno polecę Panią Katarzynę innym rodzicom.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Marta Schenker psychoterapia indywidualna

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, uzyskałam wiele cennych spostrzeżeń, wskazówek odnośnie mojej sytuacji, Pani Marta jest bardzo empatyczna i myślę, że to bardzo dobry specjalista. Do zobaczenia


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jagoda Brzeg konsultacja psychoterapeutyczna

  Estesmy po pierwszej wizycie, dobre wrażenie, dobre podejscie do nastolatków, na efekty musimy jeszcze poczekać


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Marta Schenker psychoterapia indywidualna

  Pani Marta to bardzo profesjonalny, empatyczny i zaangażowany psycholog. Tworzy swobodną atmosferę, pamięta o tematach poruszanych na poprzednich wizytach, nie narzuca swojego punktu widzenia, pomaga dojść dojść do własnych wniosków. Bardzo polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania