Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

O nas

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także zadbać o własny rozwój.
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin funkcjonuje na rynku poznańskim zatrudniając kadrę specjalistów psychologów, seksuologów, psychoterapeutów różnych nurtów oraz fizjoterapeutę zajmującego się obszarem szeroko pojętej integracji sensomotorycznej.
Swoje działania kierujemy do klientów indywidualnych, par i małżeństw, rodzin oraz młodzieży i dzieci z różnych grup wiekowych. Pracujemy z rodzicami i opiekunami, świadcząc wsparcie wychowawcze.

Oczywiście dla Państwa wygody i dbania o wspólne zdrowie, prowadzimy również terapię online, przy użyciu różnych platform internetowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, nasza kadra nieustannie rozwija się i samodoskonali. Poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach naukowych oraz w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych.
W naszym Centrum pracują specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w długoletniej pracy w różnych instytucjach pomocowych, szpitalach, przychodniach szkołach i innych placówkach prywatnych.
Bezustannie i systematycznie poddajemy się superwizji pod okiem doświadczonych fachowców oraz koleżeńskiej interwizji.

Zapraszamy do naszej przestrzeni…

Na naszych klientów zawsze czeka gorąca, aromatyczna herbata, kawa z ekspresu i świeża woda. W towarzystwie przyjemnych dla ucha dźwięków, można poczęstować się słodką przekąską. W naszym centrum istnieje również możliwość wypożyczenia specjalistycznych książek (za kaucją), poradników, gazet o tematyce edukacyjnej.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (734)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Szymaniak psychoterapia par i małżeństw

  To było pierwsze spotkanie konsultacyjne więc niewiele mogę powiedzieć. Pani psycholog była miła, wysłuchała. Dobrze że dawała się wypowiedzieć. Wyjaśniła jak będzie wyglądała terapia. Będziemy kontynuować wizyty. Atmosfera była przyjazna a także swobodna.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Pudełko Inny

  Jak zawsze, miło, rzeczowo i czuję się wysłuchana.

  mgr Karolina Pudełko

  Dziękuję ciepło za opinię. Do zobaczenia!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Grzegorzewska Konsultacja psychologiczna

  Pani Katarzyna jest terapeutą cierpliwym, spokojnym i niezwykle empatycznym. Każda wizyta u niej to ogromne wytchnienie.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Marta Gołuch Konsultacja psychologiczna

  Pani Marta jest bardzo empatyczna, wyrozumiała, nie ocenia. Super osoba i bardzo polecam.

  mgr Marta Gołuch

  Wiktorio, ślicznie Ci dziękuję za opinię! Jest mi bardzo miło czytać, że jesteś zadowolona z naszej współpracy. Mocno w Ciebie wierzę i trzymam kciuki za to, byś każdego dnia realizowała swój wyjątkowy potencjał:)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Jagoda Brzeg poradnictwo dla rodziców online

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze Pani Jagoda szczegółowo odpowiada na zadawane pytania, dopytuje o szczegóły, jestem zadowolona

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magda Szymaniuk-Kubiak psychoterapia dzieci

  Pani jest bardzo przemiłą osobą. Córka jest zadowolona z wizyty, ja też. Polecam serdecznie

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Schenker psychoterapia par i małżeństw

  To była jedna wizyta, ale dużo zmieniła. Pomogły nam sugestie pani Marty. Wyrozumiałość, zaangażowanie na ogromny plus. Czuliśmy się wysłuchani i zaaopiekowani. Bardzo polecam, myślę, że jeśli w przyszłość, jeśli będzie potrzeba, to także wybierzemy panią psycholog.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Zalas psychoterapia dorosłych

  Bardzo profesjonalnie prowadzona terapia. Pani Agata zawsze jest przygotowana.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Jagoda Brzeg konsultacja online

  Pani Jagoda jest wyśmienitym psychologiem. Szczerze polecam

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Urbaniak Inny

  Doskonałe wyczucie na nasze potrzeby. Komunikaty które były dla nas bardzo zrozumiałe i mogliśmy je łatwo wprowadzić w życie. Zainteresowanie i pytania zadawane były w punkt. POLECAMY !!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania