Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.
Dowiedz się więcej14/11/2023
Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.
Dowiedz się więcej14/11/2023
Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.
14/11/2023
Sprzęt
Języki
1129 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Bardzo polecam, Pan Łukasz bardzo szczegółowo i dokładnie przeprowadził mnie przez proces diagnozy i stworzył wokół niej bezpieczną przestrzeń:)
mgr Łukasz Szepielak
Dziękuję bardzo, za podzielenie się opinią ;)
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Właśnie zakończyłam swoją diagnozę AuADHD i zdecydowanie polecam pana Łukasza. Cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie i cały proces był naprawdę świetnym czasem, podczas którego mogłam poznać siebie i swoje możliwości :)
mgr Łukasz Szepielak
Serdecznie dziękuję za opinię :)
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Serdecznie polecam psychoterapię u Pana Krzysztofa. Niezwykle empatyczny, zaangażowany, szczery człowiek, z prawdziwą pasją i talentem. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby i historii, którą ze sobą dana osoba niesie. Podążający za głosem i potrzebami klienta. Świetnie prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i par (obie strony są zaopiekowane, głos każdego wybrzmi, każda potrzeba zostanie zaopiekowana). Rewelacyjny mediator między ludźmi, jak i między wewnętrznymi potrzebami kiełkującymi w jednej osobie. Proces szyty jest na miarę - polecam gorąco i tym, którzy rozważają pierwsze kroki w ramach psychoterapii i poznawania siebie, jak i osobom od lat poszukującym aktywnie odpowiedzi i narzędzi, które pomogą im zadbać o swoje szczęście i dobrostan emocjonalny/relacyjny. Jestem niezwykle wdzięczna za możliwość współpracy, spotkań, rozmów i za takiego eksperta na mojej drodze.
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Traktując terapię jako naszą „ostatnią deskę ratunku” przed decyzją o rozwodzie, rozpoczęliśmy z żoną terapię par u Piotra Urbaniaka i szczerze polecam. Pan Piotr bardzo dba o to, by każda osoba w parze miała przestrzeń na swój głos, co przy dużej różnicy w otwartości i mocnym „okopaniu się” na swoich stanowiskach ma ogromne znaczenie. Wokół jednego zadania domowego potrafił zbudować sporą część sesji, tak aby prowadziło do ważnych rozmów i realnych zmian, zamiast uniwersalnych porad. Wspierał nas w wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do naszych potrzeb i wrażliwości. Jest jedynym psychologiem, którego kompetencjom zaufałem na tyle, by chętnie podjąć dłuższą pracę, a w gabinecie naprawdę czuć bezpieczeństwo, szacunek i partnerskie podejście. Kilkuletnie, niesłużące nam schematy w relacji przepracowaliśmy w 11 spotkań (w tym 2 indywidualne) i dziś dobrze radzimy sobie samodzielnie.
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Pani Agata jest bardzo przyjazną i zaangażowaną osobą. Zdecydowanie polecam.
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Pani Monika jest prawdziwym aniołem. Naprawdę byłam już wcześniej u kilku specjalistów i nie mogłam dobrze trafić, teraz jestem u Pani Moniki od ok. roku i wiem, że trafiłam najlepiej jak mogłam, pełne zaangażowanie i zrozumienie. Naprawdę serdecznie polecam.
mgr Monika Jerzyk
Dziękuję bardzo!
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Swietne podejscie lekarza prowadzacego. Dziekujemy
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Pani Marta to niezwykle empatyczna i profesjonalna psycholog. Zawsze słucha z pełnym zaangażowaniem i uwagą, dając poczucie zrozumienia oraz bezpieczeństwa. Każda rozmowa przebiega w spokojnej i życzliwej atmosferze, dzięki czemu nawet trudne tematy stają się łatwiejsze do omówienia. Po spotkaniach z Panią Martą zawsze czułam ulgę, spokój i większą pewność siebie. Potrafi trafnie spojrzeć na problem i pomóc znaleźć rozwiązanie, niezależnie od tematu rozmowy. To osoba pełna ciepła, cierpliwości i profesjonalizmu, którą z całego serca mogę polecić!
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Bardzo polecam wizyty u Pana Krzysztofa . Pracuje z pełnym zaangażowaniem, szacunkiem, empatią. Zadaje pytania które dają nam do myślenia . Bardzo dziękujemy
Weryfikujemy autentyczność wszystkich opinii, aby upewnić się, że pochodzą one od pacjentów, którzy odwiedzili specjalistę lub klinikę. Dlatego oprócz standardowych kontroli wprowadziliśmy 3 dodatkowe poziomy weryfikacji:
Pacjenci, którzy zweryfikowali swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę u tego specjalisty i potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS.
Pacjenci, którzy umówili wizytę, dokonali płatności za pośrednictwem ZnanyLekarz oraz potwierdzili swój numer telefonu za pomocą kodu SMS. Wiarygodność tych opinii jest szczególnie wysoka.
Pisze opinię wprawdzie prawie 3 lata po wizycie, ale po takim czasie jestem w stanie rzetelnie przekazać swoją opinie.
Pan Marcin doskonale nakierował nasze małżeństwo na właściwe tory. Jestem Wdzięczna jak stąd na księżyc i z powrotem. Wprawdzie niewiele mówił, ale dla mnie komfortowe było to, że mogłam wypuścić z siebie wszystko co trzymałam „w plecaku”, uważnie słuchał i co najbardziej mnie i męża zdumiało: niesamowicie trafnie zadawał pytania, które albo otwierały drogę do dalszej rozmowy, albo dawały głęboko do myślenia. Żadnego z nas nie traktował z miejsca jak „winnego” co spotkało nas na innej terapii. Obydwoje zrobiliśmy krok milowy i jesteśmy pewni, że nie ma już dla nas żadnego zagrożenia, poradzimy sobie z każdym problemem, jesteśmy silni i przede wszystkim potrafimy juz ze sobą rozmawiać. Właśnie urodziło nam się trzecie dziecko, które powstało z prawdziwej i czystej miłości :) Dziękuję za wszystko. Będziemy wdzięczni do końca życia.
mgr Marcin Korowaj
Bardzo dziękuję za opinię oraz życzę wszystkiego najlepszego.