Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Szybowcowa 17, 60-408 Poznań

Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.

14/11/2023

O nas

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także zadbać o własny rozwój.
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin funkcjonuje na rynku poznańskim zatrudniając kadrę specjalistów psychologów, seksuologów, psychoterapeutów różnych nurtów oraz fizjoterapeutę zajmującego się obszarem szeroko pojętej integracji sensomotorycznej.
Swoje działania kierujemy do klientów indywidualnych, par i małżeństw, rodzin oraz młodzieży i dzieci z różnych grup wiekowych. Pracujemy z rodzicami i opiekunami, świadcząc wsparcie wychowawcze.

Oczywiście dla Państwa wygody i dbania o wspólne zdrowie, prowadzimy również terapię online, przy użyciu różnych platform internetowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, nasza kadra nieustannie rozwija się i samodoskonali. Poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach naukowych oraz w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych.
W naszym Centrum pracują specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w długoletniej pracy w różnych instytucjach pomocowych, szpitalach, przychodniach szkołach i innych placówkach prywatnych.
Bezustannie i systematycznie poddajemy się superwizji pod okiem doświadczonych fachowców oraz koleżeńskiej interwizji.

Zapraszamy do naszej przestrzeni…

Na naszych klientów zawsze czeka gorąca, aromatyczna herbata, kawa z ekspresu i świeża woda. W towarzystwie przyjemnych dla ucha dźwięków, można poczęstować się słodką przekąską. W naszym centrum istnieje również możliwość wypożyczenia specjalistycznych książek (za kaucją), poradników, gazet o tematyce edukacyjnej.
więcej O nas
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
psychologia

Psychologia

psychoterapia

Psychoterapia

psychologia dziecięca

Psychologia dziecięca

psychiatria

Psychiatria

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin
Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (1129)

1129 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Bardzo polecam, Pan Łukasz bardzo szczegółowo i dokładnie przeprowadził mnie przez proces diagnozy i stworzył wokół niej bezpieczną przestrzeń:)

     • mgr Łukasz Szepielak diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    mgr Łukasz Szepielak

    Dziękuję bardzo, za podzielenie się opinią ;)


    T

    Właśnie zakończyłam swoją diagnozę AuADHD i zdecydowanie polecam pana Łukasza. Cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie i cały proces był naprawdę świetnym czasem, podczas którego mogłam poznać siebie i swoje możliwości :)

     • mgr Łukasz Szepielak diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    mgr Łukasz Szepielak

    Serdecznie dziękuję za opinię :)


    M

    Serdecznie polecam psychoterapię u Pana Krzysztofa. Niezwykle empatyczny, zaangażowany, szczery człowiek, z prawdziwą pasją i talentem. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby i historii, którą ze sobą dana osoba niesie. Podążający za głosem i potrzebami klienta. Świetnie prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i par (obie strony są zaopiekowane, głos każdego wybrzmi, każda potrzeba zostanie zaopiekowana). Rewelacyjny mediator między ludźmi, jak i między wewnętrznymi potrzebami kiełkującymi w jednej osobie. Proces szyty jest na miarę - polecam gorąco i tym, którzy rozważają pierwsze kroki w ramach psychoterapii i poznawania siebie, jak i osobom od lat poszukującym aktywnie odpowiedzi i narzędzi, które pomogą im zadbać o swoje szczęście i dobrostan emocjonalny/relacyjny. Jestem niezwykle wdzięczna za możliwość współpracy, spotkań, rozmów i za takiego eksperta na mojej drodze.

     • mgr Krzysztof Czeszak psychoterapia indywidualna  • 

    Traktując terapię jako naszą „ostatnią deskę ratunku” przed decyzją o rozwodzie, rozpoczęliśmy z żoną terapię par u Piotra Urbaniaka i szczerze polecam. Pan Piotr bardzo dba o to, by każda osoba w parze miała przestrzeń na swój głos, co przy dużej różnicy w otwartości i mocnym „okopaniu się” na swoich stanowiskach ma ogromne znaczenie. Wokół jednego zadania domowego potrafił zbudować sporą część sesji, tak aby prowadziło do ważnych rozmów i realnych zmian, zamiast uniwersalnych porad. Wspierał nas w wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do naszych potrzeb i wrażliwości. Jest jedynym psychologiem, którego kompetencjom zaufałem na tyle, by chętnie podjąć dłuższą pracę, a w gabinecie naprawdę czuć bezpieczeństwo, szacunek i partnerskie podejście. Kilkuletnie, niesłużące nam schematy w relacji przepracowaliśmy w 11 spotkań (w tym 2 indywidualne) i dziś dobrze radzimy sobie samodzielnie.

     • mgr Piotr Urbaniak Inny  • 

    V

    Pani Agata jest bardzo przyjazną i zaangażowaną osobą. Zdecydowanie polecam.

     • mgr Agata Dziedzic diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    M

    Pani Monika jest prawdziwym aniołem. Naprawdę byłam już wcześniej u kilku specjalistów i nie mogłam dobrze trafić, teraz jestem u Pani Moniki od ok. roku i wiem, że trafiłam najlepiej jak mogłam, pełne zaangażowanie i zrozumienie. Naprawdę serdecznie polecam.

     • mgr Monika Jerzyk konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    mgr Monika Jerzyk

    Dziękuję bardzo!


    P

    Swietne podejscie lekarza prowadzacego. Dziekujemy

     • mgr Marta Gołuch psychoterapia rodzinna  • 

    M

    Pani Marta to niezwykle empatyczna i profesjonalna psycholog. Zawsze słucha z pełnym zaangażowaniem i uwagą, dając poczucie zrozumienia oraz bezpieczeństwa. Każda rozmowa przebiega w spokojnej i życzliwej atmosferze, dzięki czemu nawet trudne tematy stają się łatwiejsze do omówienia. Po spotkaniach z Panią Martą zawsze czułam ulgę, spokój i większą pewność siebie. Potrafi trafnie spojrzeć na problem i pomóc znaleźć rozwiązanie, niezależnie od tematu rozmowy. To osoba pełna ciepła, cierpliwości i profesjonalizmu, którą z całego serca mogę polecić!

     • mgr Marta Gołuch Konsultacja psychologiczna  • 

    J

    Bardzo polecam wizyty u Pana Krzysztofa . Pracuje z pełnym zaangażowaniem, szacunkiem, empatią. Zadaje pytania które dają nam do myślenia . Bardzo dziękujemy

     • mgr Krzysztof Czeszak Konsultacja psychologiczna  • 

    A

    Pisze opinię wprawdzie prawie 3 lata po wizycie, ale po takim czasie jestem w stanie rzetelnie przekazać swoją opinie.
    Pan Marcin doskonale nakierował nasze małżeństwo na właściwe tory. Jestem Wdzięczna jak stąd na księżyc i z powrotem. Wprawdzie niewiele mówił, ale dla mnie komfortowe było to, że mogłam wypuścić z siebie wszystko co trzymałam „w plecaku”, uważnie słuchał i co najbardziej mnie i męża zdumiało: niesamowicie trafnie zadawał pytania, które albo otwierały drogę do dalszej rozmowy, albo dawały głęboko do myślenia. Żadnego z nas nie traktował z miejsca jak „winnego” co spotkało nas na innej terapii. Obydwoje zrobiliśmy krok milowy i jesteśmy pewni, że nie ma już dla nas żadnego zagrożenia, poradzimy sobie z każdym problemem, jesteśmy silni i przede wszystkim potrafimy juz ze sobą rozmawiać. Właśnie urodziło nam się trzecie dziecko, które powstało z prawdziwej i czystej miłości :) Dziękuję za wszystko. Będziemy wdzięczni do końca życia.

     • mgr Marcin Korowaj Inny  • 

    mgr Marcin Korowaj

    Bardzo dziękuję za opinię oraz życzę wszystkiego najlepszego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania