Dominującym profilem naszej działalności jest opieka nad kobietą, w różnych okresach jej życia. Nasi lekarze specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa zajmują się profilaktyką, diagnostyką i l... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Volumed

Zdrowa 1/3

31-216 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dominującym profilem naszej działalności jest opieka nad kobietą, w różnych okresach jej życia. Nasi lekarze specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa zajmują się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń w okresie dojrzewania, prokreacji i menopauzy.

Badania

 • Badanie echokardiograficzne serca płodu
 • Usg genetyczne I trymestr
 • Usg genetyczne I trymestr z testem Pappa i oceną ryzyka
 • Usg genetyczne II trymestr
 • Usg genetyczne III trymestr
 • Wizyta położnicza
 • Wizyta ginekologiczna
 • Konsultacja endokrynolgiczna/diabetologiczna
 • Prowadzenie cukrzycy ciążowej
 • Usg jamy brzusznej
 • Usg tarczycy
 • Usg węzłów chłonny
 • Test Sanco
 • Test podwójny (PAPP-A i free-βhCG)
 • Usg ślinianek
 • Usg piersi
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Nawara-Baran Inny

  Trafiłam do Dr Agnieszki w grudniu 2019 roku skierowana przez lekarkę prowadzącą moją drugą ciążę celem wykonania echa serca płodu. Obie były zaniepokojone zbyt dużą ilością wód płodowych. Pani dr kontrolowała nas jeszcze 2 razy i dosłownie w ostatniej chwili skierowała do szpitala. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to właśnie dzięki jej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi mój syn żyje i ma się bardzo dobrze! Postawiona diagnoza była trafna w 100%. Pani Agnieszko, dziękuję z całego serca!


  K
  Lekarz: lek. Urszula Nizio USG prenatalne + test PAPP-a

  Robiłam u dr Nizio obowiązkowe USG ciąży i tak przyjemnej wizyty u lekarza już dawno nie miałam! Usłyszałam bardzo dokładny opis co się dzieje z moim maluszkiem i ze mną - wszystko omówione było spokojnie i szczegółowo, dzięki czemu czułam się bardzo spokojna i zaopiekowana.

  Dr Nizio odpowiedziała na wszystkie moje pytania, nawet jeśli wydawały mi się mało istotne. Widać, że bardzo zna się na rzeczy i że praca, którą wykonuje sprawia jej dużą radość.

  Bardzo polecam dr Nizio wszystkim mamom, które potrzebują znać dokładne wyniki badania!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Nawara-Baran ECHO serca płodu

  Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą - rzeczowo i przystępnym językiem omawia cały przebieg badania, odpowiada na wszelkie pytania i bardzo wyrozumiale podchodzi do pacjentki. Uspokaja i cierpliwie przeprowadza badanie - nam poświęciła bardzo dużo czasu, wykonując nie tylko echo serca, ale i całościowe badanie dziecka. Bardzo sympatyczna i przyjazna dla pacjentki. Polecam z całego serca!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Totko

  Pani doktor z powołania!
  Serdecznie polecam kobietom, które szukają zaufanego ginekologa. Doświadczona, uśmiechnięta i bardzo sympatyczna. Traktuje pacjentki z szacunkiem i troską :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Franczak

  Pan doktor jest niesympatyczny ale oczywiście nie tego się oczekuje od lekarza, niemniej miło byłoby gdyby podczas wizyty chociaż się uśmiechnął czy zapytał jak się czuję w ciąży. A wywiadu nie przeprowadził w zasadzie żadnego i nie zajrzał nawet do karty ciąży. Za badanie prenatalne, zapłaciłam 400zł a trwało ono 5 minut. Oczywiście w trakcie jego Pan doktor sprawdził wszystkie aspekty zdrowotne i wytłumaczył czy wyniki są dobre, ale chcieliśmy popatrzeć chociaż chwilę dłużej na maleństwo. Oczywiście płci nie chciał nawet sprawdzić twierdząc, że na to za wcześnie, a wszyscy inni specjaliści przynajmniej próbują zobaczyć i ewentualnie uprzedzają że nie ma żadnej pewności.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Gołąbek kontrola

  Oceniam B. Pozytywnie. Spokojna i pełna profesjonalizmu wizyta. Pan doktor wszystko dokładnie i jasno wytłumaczył tok leczenia i niezbędnych badań. Odpowiadało mi, że był spokojny, skrupulatny i stworzył ciepłą atmosferę. Wszystko bez pośpiechu. Mam nadzieję, że to będzie mój stały lekarz. Polecam


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Katra Cukrzyca ciążowa

  Dawno się nie spotkałam z tak złym traktowaniem przez lekarza. Pani dr przez chwile prowadziła moja cukrzyce ciążowa natomiast gdy zbliżyłam się do górnej granicy glukozy na czczo jedynym wyjściem dla Pani dr była insulina a gdy poprosiłam o jeszcze troszkę kontroli diecia bo dla mnie insulina to ostateczność to powiedziała, ze skoro sama się leczę to żebym sobie znalazła innego lekarza. Pozostała bardzo niemiła krytyka w moja stronę była mocno nieuzasadniona zwłaszcza ze Pani dr nie potrafiła odpowiedzieć na podstawowe pytania związane z dieta bo przecież wszystko jest w tabelce. Szkoda nerwów na wizytę u tej Pani.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Nawara-Baran ciążą zagrożona

  Profesjonalna, bardzo dokładna , precyzyjna Ginekologa który wszystko wyjaśnia .Odpowiedzi udzieli na wszystkie dręczące problemy. Niezwykle cierpliwa ,a wiem co mówię na ponad 4 miesiące opieki ,a ja nie należę do łatwych pacientek. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor razem z moja córeczka to również dzięki Pani ona jest na świecie. Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Nawara-Baran Badanie prenatalne

  Pani doktor niesympatyczna, strach zadać jej jakiekolwiek pytanie, robi łaskę, że odpowiada. I to na nietaniej wizycie prywatnej. Mowi cicho, ale bałam sie poprosic zeby mowila glosniej, bo uslyszalabym pewnie kolejny opryskliwy komentarz. Merytorycznie nie umiem ocenic Pani doktor bo sie na tym nie znam, ale podejscie do pacjenta i sposob komunikacji akurat dla mnie są bardzo ważne.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Totko

  Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jej wiedza, dokładność, zaangażowanie - uratowały mojego synka i mnie. Pani doktor - co jest niestety rzadkością - szanuje pacjenta, informuje rzetelnie i z wyczuciem. Nie traktuje pacjentek jak dzieci, tylko dorosłe osoby, którym przedstawia wszystkie możliwe opcje. Jest delikatna i uważna. Bardzo sympatyczna. Kiedy prowadziła moją ciążę, pod jej opieką po raz pierwszy czułam się bezpiecznie. Nie zapomniała o moim dziecku i o mnie nawet po jego pojawieniu się na świecie. Bardzo cierpliwa, ciepła, mądra jako człowiek i lekarz. Chciałabym żeby inni lekarze byli właśnie tacy jak Pani doktor, za wszystko to co dla nas zrobiła będę Jej zawsze wdzięczna. To niestamowity lekarz i człowiek.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania