Viva Medica Centrum Medyczne

(125 opinii)

Centrum Medyczne Viva Medica to nowoczesna, kameralna placówka świadcząca usługi medyczne na najwyższym poziomie. Placówka wyposażona jest w najnowszy, wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny renomowanych... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Viva Medica Centrum Medyczne

Masarska 11/52, Grzegórzki

31-534, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 600...

O nas

Centrum Medyczne Viva Medica to nowoczesna, kameralna placówka świadcząca usługi medyczne na najwyższym poziomie. Placówka wyposażona jest w najnowszy, wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny renomowanych producentów. Oferujemy opiekę specjalistyczną w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii ginekologicznej, diagnostyki i leczenia niepłodności, endokrynologii oraz diagnostyki ultrasonograficznej (USG ginekologiczne, USG ciąży w tym USG genetyczne i USG 3/4D, USG tarczycy i szyi, jamy brzusznej, piersi, jąder i worka mosznowego, tkanek miękkich). W naszym centrum medycznym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo – zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale i o dobre samopoczucie szanując Twoje prawo do intymności. Naszymi pacjentami opiekują się lekarze-pasjonaci, którzy doskonale łączą swój entuzjazm z bogatym doświadczeniem naukowym i klinicznym. Nasi specjaliści z najwyższą starannością zadbają o Wasze zdrowie w miłej, przyjaznej atmosferze. Szacunek, kompetencja oraz ciepłe i życzliwe podejście – oto fundamenty, na których została utworzona Viva Medica.

Nasza oferta

Oferujemy opiekę specjalistyczną w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii ginekologicznej, diagnostyki i leczenia niepłodności, endokrynologii, diabetologii oraz diagnostyki ultrasonograficznej (USG ginekologiczne, USG ciąży w tym USG genetyczne i USG 3/4D, USG tarczycy i szyi, jamy brzusznej, piersi, jąder i worka mosznowego, tkanek miękkich).

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Wilk-Kacalska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum Medyczne

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Trafiłam tu z polecenia innego lekarza i nie zawiodłam się. Bardzo miła, rzeczowa, ciepła osoba. Wszystko wytłumaczyła, a badanie mimo mojego zdenerwowania przebiegło delikatnie. Bardzo polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum Medyczne

   Bardzo profesjonalna, dokładna i przyjazna Pani Ginekolog. Zapewnia poczucie komfortu i pełnej informacji. Polecam wszystkim kobietom w ciąży.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Justyna Komenda

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum MedyczneUsługa: USG ginekologiczne

   Polecam Panią Doktor - bardzo uprzejma i cierpliwa. Badanie zostało przeprowadzone profesjonalnie i wszystko Pani Doktor objaśniała podczas wykonywania.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum MedyczneUsługa: wykonanie badań

   Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Byłam na wizycie w celu wykonania USG dopochwowego. Pani doktor wszystko krok po kroku mi opisywała i tłumaczyła. Przedstawiła mi dalsze postępowanie. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Ta Pani z pewnością zostanie już moim lekarzem prowadzącym.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Iwona Solecka

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze .
   Pani doktor jest bardzo ciepła i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta .Gorąco polecam

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

   Pełny profesjonalizm, szeroki wywiad, życzliwe podejscie do pacjenta. Efekty leczenia pozytywne. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Karolina Jakubiec-Wiśniewska

  Ginekolog, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor bardzo miła, wizyta przebiegła profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Otrzymałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Szczerze polecam!

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum MedyczneUsługa: ciaza

   najlepsza i najwspanialsza pani ginekog u jakiej bylam. Pierwszy ale nie ostatni raz.. zyczylabym sobie wiecej takich lekarzy

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kołcz

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Wszystko w jak najlepszym porządku. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, omówiła mój przypadek i zaleciła dalsze postępowanie, rzeczowo i na temat. Bardzo pozytywne wrażenie.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Viva Medica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Super! Pani doktor wszystko dokładnie przeanalizowała. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam Panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Olga Kacalska-Janssen

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor prowadzi mnie od dwóch lat, zaczynając od ustabilizowania gospodarki hormonalnej, leczenia ciąży pozamacicznej oraz prowadzenia kolejnej ciąży. We wszystkich kwestiach zawsze uzyskałam pomoc, Pani doktor nigdy nie lekcewazyla moich obaw, zawsze rzeczowo i konkretnie odpowiadała na pytania. Na wizycie otrzymywałam tyle czasu ile było potrzeba. Mogę z czystym sumieniem polecić ją jako lekarza każdej kobiecie.

  • D
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Babie Lato

   Pani doktor jest pierwszym ginekologiem przy którym czuję się komfortowo. Niestety niewiele gabinetów zapewnia podobną atmosferę wzajemnego szacunku i zrozumienia. Bez problemu zostałam przez doktor Kacalską skierowana na oddział endo-gin celem wykonania pogłębionej diagnostyki. Podczas wizyt pacjentka otrzymuje tyle czasu ile wymaga jej przypadek. Bardzo cieszę się że w końcu udało mi się trafić na lekarza, który sprawił że przestałam panicznie bać się wizyty u tego typu specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu