O nas

Klinika Vilamed w Warszawie to nowoczesne centrum stomatologiczne, które łączy profesjonalizm z indywidualnym podejściem do pacjenta. Oferujemy kompleksowe usługi dentystyczne dla dzieci i dorosłych, w tym leczenie zachowawcze, endodoncję pod mikroskopem, protetykę, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną oraz implantologię.Szczególną troską otaczamy dzieci oraz osoby z niepełnosprawnościami, zapewniając im komfortowe warunki leczenia, w tym możliwość znieczulenia ogólnego oraz sedacji wziewnej.

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Vila Med Stomatologia
Migdałowa 4, 02-796 Warszawa
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (68)

68 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    I

    Serdecznie polecam wizyty u Doktora Michała. Zabieg ekstrakcji przebiegł sprawnie, profesjonalnie i całkowicie bezboleśnie. Doktor wykazał się świetnym podejściem do pacjenta, dużą empatią oraz dokładnie wyjaśniał każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się spokojnie i komfortowo. Po wcześniejszych mniej przyjemnych doświadczeniach ta wizyta była ogromną ulgą. Z całego serca polecam!

     • lek. dent. Michał Grodziński ekstrakcja zęba  • 

    M

    Do Pana Michała trafiłam przypadkiem, bardzo bolał mnie od kilku dni ząb, a w rodzinnych stronach poinformowano mnie że najniższy termin jest za dwa tygodnie. Umówiłam więc wizytę u Pana Michała. Nie odesłał mnie, zdiagnozował problem, podjął się otworzenia zęba, oczyścił i pokierował dalej. Jestem wdzięczna, że nie zostawił mnie z bólem a na ten moment potrzebowałam natychmiastowej pomocy i ulgi w bólu. Składam ogromne podziękowania.

     • lek. dent. Michał Grodziński Konsultacja stomatologiczna  • 

    H

    Pani Doktor troskliwie i delikatnie zajęła się moim zębem, wszystko mi wyjaśniła, okazała mi życzliwość i zrozumienie.

     • lek. Kateryna Kovalyshyn Stomatologia zachowawcza  • 

    P

    Bardzo miła i pomocna Pani w rejestracji. Pani Doktor rzeczowa, miła, cierpliwa i dokładna. Polecam.

     • lek. dent. Olga Lazurek Konsultacja stomatologiczna  • 

    W

    Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, a przy tym konkretna. Po dłuższej przerwie, z obawą wybierałam się na przegląd. Przy okazji godzinnej wizyty udało się wykonać szczegółowy przeglad, rozplanować i już zrealizować część leczenia, a wizyta przebiegła w naprawdę miłej atmosferze, przez co nawet nie wiedziałam kiedy czas minął. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam, szczególnie tym, którzy odkładają wizyty u dentysty na "święte nigdy".

     • lek. dent. Iwona Dolot-Defratyka Konsultacja stomatologiczna  • 

    M

    Bardzo profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.

     • lek. dent. Michał Grodziński ekstrakcja zęba  • 

    J

    Great dentist. Explaned a lot about what was wrong. Also very quick

     • lek. dent. Olga Lazurek Konsultacja stomatologiczna  • 

    E

    Świetna Pani Stomatolog. Kontaktowa, sympatyczna i profesjonalna. Szybkie leczenie, szczególne wyjaśnienia i co wazne- Pani Iwona nie naraża na zbędne koszty. Polecam i ja będę wracać!

     • lek. dent. Iwona Dolot-Defratyka Stomatologia zachowawcza  • 

    A

    Bardzo polecam-Pani Doktor wszystko jasno tłumaczy i uzasadnia leczenie. Podczas wizyty miałam leczoną kanałowo szóstkę, wszystko przebiegło bezboleśnie, w miłej atmosferze. Pani doktor dodatkowo obejrzała wszystkie zęby, aby sprawdzić czy nie ma w nich próchnicy, przez co czułam się dodatkowo zaopiekowana. Jeszcze raz bardzo polecam!

     • lek. dent. Klaudia Pikuzińska leczenie kanałowe  • 

    A

    Rewelacja! Bardzo sympatyczna i konkretna. Duże zaangażowanie!! Cieszę się że tak dobrze trafiłam w niedzielę, po kilku dniach bólu. Serdecznie polecam Panią Doktor.

     • lek. dent. Klaudia Pikuzińska Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania