Vega

(25 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Vega

Batorego 16

41-902 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Stanisz - Laitl

  Ginekolog, lek.

  • Polecam z całego serca. Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Potrafi wyleczyć,wysłuchać i daje sie wygadać. Jedyna w swoim fachu. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona:-) Pozdrawiam i polecam

  • P

   "Witam, byłam u Pani doktor na wizycie 4 razy z czego 3 razy bardzo się zawiodłam. Pani doktor w ogóle nie słucha co się do niej mówi. Rozumiem, że jest lekarzem, ale my kobiety również w jakiś sposób znamy swoje ciała i możemy mieć jakieś podejrzenia. Może po kolei. Rozumiem, że większość Pań chwali sobie tego lekarza, tylko pytanie, czy nie są to przypadki prawidłowo prowadzonej ciąży bez żadnej komplikacji itd? Pierwszy raz zawiodłam się na Pani doktor, kiedy udałam się do niej w 7 miesiącu ciąży (mój lekarz akurat był na urlopie) i dostałam leki, których w ciąży przyjmować nie wolno (tak mówiła ulotka)!!! Przecierpiałam i poczekałam na powrót swojego lekarza. Drugi raz zawiodłam się kiedy musiałam zapłacić za zabieg przeprowadzony w szpitalu. Sądziłam, że będzie to zabieg "na nfz", ale pani doktor upomniała się o "swoje". Pytanie: czy w szpitalu przyjmuje się prywatnie? Na szpitalnych urządzeniach przeprowadza się zabiegi i każe się za to płacić? Było mi bardzo przykro ponieważ ewidentnie sytuacja wskazywała na "parcie na kasę". Trzeci raz zawiodłam się na Pani doktor, kiedy tłumaczyłam jej, że myślę, że jestem w ciąży max 3-4 tydzień. Ale lekarz wie lepiej i po przeliczeniu czasu od ostatniej miesiączki (7tygodni) stwierdziła, że o żadnej ciąży mowy być nie może, że to tylko cysty na jajnikach :-( przepisała hormony. Na szczęście tych leków nie zaczęłam brać tylko udałam się do lekarza, który prowadził moją pierwszą ciążę i już po badaniu ginekologicznym stwierdził, że jestem w ciąży. USG również wykazało pęcherzyk ciążowy. Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że nie będę miała potrzeby skorzystania z usług Pani doktor. Według mnie liczy się tylko kasa!!! Za każdym razem 100zł za wizytę i zero wysłuchania pacjentki. Nawet karty nie są prowadzone, historia - nie ma czegoś takiego. Karta pacjentki to zwykły karteluszek z imieniem, nazwiskiem, adresem i peselem, ew. informacją o porodach. Przykro, że musiałam to pisać, ale może inne panie nie będą miały tak przykrych doświadczeń i wszystko pójdzie dobrze i Pani doktor będzie dobrze prowadziła ich ciażę i również sprawy ginekologiczne z ciążą nie związane."

   Nie zgodzę się z Panią.Pani doktor karty prowadzi, jak i cała dokumentację. Nawet prosi o doniesienie innych wyników badań. To co masz do powiedzenia wysłucha,skomentuje,poradzi,a w razie wątpliwości albo niezrozumienia wyjaśni. Wizyty u niej są przyjemne i poświęca dużo czasu dla każdej swojej pacjentki. Wizyta w jej rodzinnej mc. (przyjmuje w soboty,Milówka)

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania