Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Od 1 marca 2008 roku Szpital w Strzelinie funkcjonuje jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Strzelińskie Centrum Medyczne.
W strukturach szpitala znajdują się następujące oddziały: Wewnętrzny, Dziecięcy, Neonatologiczny, Ginekologiczno-Położniczy, Chirurgiczny oraz Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Dział Anestezjologii, Izby Przyjęć, Bloki Operacyjne, Apteka, Dział Diagnostyki Laboratoryjnej i Obrazowej, Sekcja Rehabilitacji, Sterylizatornia, Kuchnia. Na terenie szpitala do dyspozycji pacjentów kiosk spożywczo-przemysłowy i automaty z napojami.
Nasz szpital położony jest na obrzeżu miejscowości w otoczeniu zieleni. Posiada nieduże, niekiedy wręcz kameralne, oddziały przez co zachowana jest specyficzna, niepowtarzalna atmosfera przytulności i ciepła.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Karczewski konsultacja ginekologiczna

  Bardzo dobry lekarz. Opanowany, spokojny, rzeczowy i konkretny.

  W
  Profil zweryfikowany
  Uniwersytecki Szpital Kliniczny Oddział Strzelin Inny

  Pan doktor Adam sprawnie przeprowadził gastroskopię

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Karczewski konsultacja ginekologiczna

  Świetny lekarz. Miły, sympatyczny i empatyczny. Zawsze interesuje się jak się czujesz. Mówi niewiele, ale jak zapytasz to wyjaśnienia są szczegółowe. Stara się, żeby pacjentki nie czekały na wizyty w szpitalu, jak jest taka konieczność. Zawsze uśmiechnięty i rzeczowy. Spóźnia się regularnie, ale myślę, że warto poczekać, bo dba o swoje pacjentki i zależy mu na naszym zdrowiu. Polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Karczewski konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor nie mówi wiele, ale najistotniejsze rzeczy przekazał. Trafiłam do niego w trudnej sytuacji i może nie jest lekarzem wylwnym i głaszczącym po główce, ale trafna diagnoza jest chyba ważniejsza. Spokojny głos, kulturalny, przy badaniu delikatny. Nie mam zastrzeżeń. Polecam


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Żołnierczyk Inny

  Do Pana Tomka chodziłam kilka lat. Zarówno wizyty prywatne jak i te na NFZ odbywaly się w takiej samej atmosferze. Zawsze skupiony na pacjentce, miły, kulturalny, pełen empatii, na prawdę zainteresowany problemem. Nie podjemuje żadnych pochopnych decyzji, jest ostrożny, ale gdy trzeba decyduje szybko i trafnie. Prowadziłam ciążę oraz chodziłam z wieloma innymi problemami. Żałuję, że Pan doktor nie przyjmuje już w Strzelinie, ale gdy tylko będę w kolejnej ciąży na najważniejsze badania USG na pewno pojadę do Pana Doktora bo mam do niego 100% zaufanie. Pacjentka może czuć się zaopiekowana 24/7. Nawet teraz gdy mam problem wiem, że zawsze mogę liczyć na radę Pana Doktora. Można zapytać o wszystko podczas wizyty, ale przeważnie Pan Doktor sam opowiada tak szczegółowo co bada i co widzi, że pytania są zbędne. To jedyny lekarz o którym mogę powiedzieć tak wiele dobrego. Warto przejechać każdą odległość żeby być pod opieką Pana Tomka. Polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Żołnierczyk Inny

  Doktor prowadził moja ciążę od samego początku do porodu, który sam wykonał przez cc. Każda wizyta była profesjonalna, na temat i życzliwie. Doktor wykazywał opanowanie i profesjonalizm gdy na początku ciazy pojawiły się małe komplikacje. Dzięki takiemu podejściu wiedziałam, że będzie wszystko w porządku i tak też było. Sam pobyt w szpitalu w Strzelinie oceniam na bardzo dobry, Doktor wiedział, że jestem jego pacjentka i to się czulo, że gdyby coś się działo, śmiało pomógł by mi. Polecam z całego serca. Doktorowi dziękuję za poprowadzenie całej ciazy. Oczywiście poza ciąża będę chodzić tylko do Doktora.


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Żołnierczyk

  Dr Tomasz Żołnierczyk jest kompetentny i niezwykle życzliwy, nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta przez lekarza. Traktuje pacjentkę, jak równą sobie, nigdy nie daje odczuć, że to On jest autorytetem, a to gdy odprowadzał mnie do drzwi czy podawał dłoń na "do widzenia", to już pozytywny szok. :) Czuć, że jest super człowiekiem. I jeszcze jedno - jego uśmiech... :) :) :)


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Żołnierczyk poród naturalny

  Najlepszy lekarz na swiecie. Bardzo miły i konkretny. Doskonale przyjął mój poród i opiekował się mną podczas całego pobytu w szpitalu.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Karczewski antykoncepcja

  Drogie Panie z czystym sumieniem polecam pana doktora Karczewskiego chodze do niego 4 lata doradzał mi antykoncepcję mimo że wszystkiego nie mogę ze względu na zdrowie zrobił wszystkie badania .sama wizyta komfortowa i bez bolesna.na wszystkie pytania odpowiada i tłumaczy i wizyta nie trwa 5 min .Drogie Panie jak szukacie dobrego lekarza to polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Karczewski Inny

  Polecam z całego serca! W ciągu całej ciąży to mój 3 lekarz i na szczęście ostatni trafiony w 10! Odpowiedział na każde pytanie wyjaśnił wątpliwości. Polecam! !!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Wrocławska 46, 57-100 Strzelin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania