Centrum Stomatologii Union-Dental

(5 opinii)

Drodzy Pacjenci, Union-Dental to zespół najlepszych lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Założyciele sieci klinik, lekarze specjaliści ze stomatologii ogólnej dr Hanna Wielgosz... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Union-Dental

Wojciecha Górskiego 6

00-033 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Stomatologii Union-Dental

Fabryczna 16/22

00-446 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Drodzy Pacjenci,

Union-Dental to zespół najlepszych lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Założyciele sieci klinik, lekarze specjaliści ze stomatologii ogólnej dr Hanna Wielgosz-Lesińska i dr Wojciech Lesiński starannie dobrali doświadczonych lekarzy, aby zapewnić pacjentom najlepszą opiekę i kompleksowe leczenie.

W wielu rodzinach kultywowane są tradycje zawodowe: zamiłowania i zdolności przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W naszej rodzinie tradycja sięga ponad 120 lat. Pierwsza była dr Flora Węgrowicz, która ukończyła studia dentystyczne pod koniec XX wieku i otworzyła gabinet w Warszawie przy ulicy Belwederskiej. Jesteśmy już czwartym pokoleniem stomatologów, a ponieważ tradycja zobowiązuje, dbamy o naszych pacjentów ze szczególna starannością.

Doświadczenie zawodowe zbieraliśmy latami na całym świecie (królewski kontrakt zawodowy w Agadirze), nostryfikacja dyplomu w Niemczech i wieloletnia praktyka zawodowa w Essen.

Od 25 lat służymy wiedzą i doświadczeniem w założonych przez nas centrach stomatologicznych Union-Dental w Warszawie. Gdy w 1990 roku otwieraliśmy pierwszą klinikę Union-Dental i Centrum leczenia wad zgryzu przy ulicy Brackiej, była to jedna z pierwszych prywatnych klinik stomatologicznych w Polsce.

Aktualnie Union Dental posiada dwa centra stomatologii w stolicy: przy ulicy Fabrycznej i przy ulicy Górskiego.

Jedną z naszych fundamentalnych zasad jest, aby każdy pacjent po leczeniu miał nie tylko ładniejsze, ale przede wszystkim zdrowe zęby. W naszej pracy dbamy o dokładność i trwałość efektów leczenia. Dzięki lojalności naszych pacjentów, którzy regularnie wracają do nas na badania kontrolne, możemy obserwować wyniki naszej pracy wraz z upływem czasu. Pacjentów którzy odwiedzają nas od lat wyleczyliśmy już dawno i teraz wizyty ograniczają się tylko do okresowych badań kontrolnych.

Bardzo ostrożnie i delikatnie opiekujemy się każdym milimetrem tkanek. Staramy się wyczerpać wszelkie dostępne na świecie łagodne i mało inwazyjne metody, zanim sięgniemy po bardziej zdecydowane rozwiązania. Wypracowany przez nas model współpracy specjalistów z różnych dziedzin stomatologii sprawia, że leczenie jest indywidualnie dopasowane do problemu pacjenta.

Nasz zespół to między innymi:

lekarze specjaliści stomatologii zachowawczej,
specjaliści z dziedziny ortodoncji,
lekarze specjaliści z endodoncji mikroskopowej,
lekarz stomatolog z międzynarodowym tytułem Master of Science,
lekarz chirurg, implantolog, członek prestiżowej grupy specjalistów-ITI Straumann,
lekarze protetycy z wieloletnim doświadczeniem i licznymi dyplomami międzynarodowymi.
Aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy komfort i światowy poziom leczenia wszyscy ściśle ze sobą współpracujemy, a w razie potrzeby konsultujemy się z zaprzyjaźnionymi lekarzami w ośrodkach medycznych za granicą. W ten sposób każdy nasz pacjent leczony jest kompleksowo i interdyscyplinarnie, a my możemy się pochwalić, że udaje nam się uratować to, co inni uznali za niemożliwe do wyleczenia. Proszę nam zaufać, będą Państwo w najlepszych rękach.

Zespół Union Dental

Nasz sprzęt

 • tomograf stomatologiczny do trójwymiarowego obrazowania zębów i kości
 • radiowizjografia wi-fi - wielokrotna redukcja promieni rtg
 • cyfrowy pantomograf z cefalostatem
 • laser MASTER lase
 • mikroskop
 • piezochirurgia - zabiegi chirurgiczne ultradźwiękami
więcej

Zabiegi

 • stomatologia dziecięca
 • stomatologia zachowawcza
 • stomatologia estetyczna
 • diagnostyka
 • implanty
 • protetyka
 • ortodoncja
 • endodoncja
 • chirurgia stomatologiczna
 • endodoncja mikroskopowa
więcej

Choroby

 • choroby przyzębia
 • próchnica
 • ból zęba
 • kamień nazębny
 • choroby stomatologiczne
 • choroby dziąseł
 • choroby miazgi
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Lesińska leczenie próchnicy

  Pani Karolina jako jedyna zaproponowała mi leczenie ósemki. Do tej pory każdy poprzedni stomatolog zalecał usunięcie zęba. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Karoliny i jej umiejętności. Jeśli ktoś chce uratować ósemkę to szczerze polecam wybrać się do Pani Karoliny.

  lek. dent. Karolina Lesińska

  Dziękuję bardzo❤️


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Lesińska odbudowa zębów

  Do tej pory byłem u lek. dent. Karoliny Lesińskiej na trzech wizytach i każda wykonana usługa wręcz przewyższyła moje oczekiwania. Pani Karolina zawsze profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy oraz przy tym jest bardzo miła i sympatyczna przez co wizyty mijają mi naprawdę szybko i oczywiście bezboleśnie. W życiu byłem u wielu stomatologów, ale odkąd poznałem panią Karolinę nie wyobrażam sobie wizyty u kogokolwiek innego.

  Zdecydowanie polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Emilia Mucha

  Lekarz z powołaniem. Miła, sympatyczna i najlepsza w swoim fachu. Zawsze doradzi i wytłumaczy. Indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Wielgosz-Lesińska

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia po urazie zęba. Leczę się u niej już od roku. Zanim dr. Lesińska podejmie radykalną decyzję w leczeniu szuka innych rozwiązań.
 Jej ogromna wiedza, pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta a także to, że opiekuje się mną w każdym możliwym aspekcie. W gabinecie i poza nim zapewnia komfort fizyczny jak i psychiczny. Emanuje ciepłem i spokojem a także pewnością siebie. Wszystko to sprawia, że wracam do niej z chęcią i polecam każdemu kto szuka świetnego specjalisty i stresuje się wizytami u stomatologa, gdyż przy dr. Lesińskiej cały stres znika. Jestem ogromnie wdzięczna dr. Lesińskiej za wszystko co dla mnie do tej pory zrobiła. Zdecydowanie polecam!!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Lesińska

  W Klinice Union - Dental leczę się już od roku. Do dr. Karoliny Lesińskiej trafiłam dzisiaj pierwszy raz na wypełnienie kanałów w dwóch górnych jedynkach. Życzliwe podejście do pacjenta, komfort psychiczny i fizyczny a także ogromna wiedza i profesjonalizm to jest to co najbardziej cenię sobie i doceniam u dr. Lesińskiej. I ogromnie jestem wdzięczna za kompleksowe leczenie i wspaniałą opiekę w każdym możliwym aspekcie. Całym sercem polecam!!!

  lek. dent. Karolina Lesińska

  Dziękuję bardzo❤️


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania