Niemal dziesięć lat temu stworzyliśmy Tatra Med jako kontynuację niewielkiej rodzinnej praktyki stomatologicznej cieszącej się silnym zaufaniem podhalańskiej społeczności. Naszym celem było zagwaranto... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

TATRA-MED

Chramcówki 9

34-500 , Zakopane , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

TATRA-MED

Jagiellońska 23

34-500 , Zakopane , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Niemal dziesięć lat temu stworzyliśmy Tatra Med jako kontynuację niewielkiej rodzinnej praktyki stomatologicznej cieszącej się silnym zaufaniem podhalańskiej społeczności. Naszym celem było zagwarantowanie naszym pacjentom kompleksowej opieki, począwszy od zapewnienia dostępu do rzetelnej profilaktyki w zakresie chorób jamy ustnej i działań edukacyjnych dotyczących prawidłowego dbania o zdrowie zębów, poprzez dokładną wszechstronną diagnostykę w oparciu o nowoczesny sprzęt, do profesjonalnego, często skomplikowanego leczenia schorzeń, jak również spełnienia oczekiwań w kwestiach estetycznych.
Dzięki kilkuletnim wysilkom udało nam się stworzyć klinikę opartą na na zaangażowaniu wykwalifikowanego i oddanego personelu, a także na stosowaniu najwyższej klasy materiałów stomatologicznych i najnowszych technologii w obszarze leczenia i diagnostyki. Wykonujemy całe spektrum zabiegów, w tym skomplikowane leczenie endodontyczne, oferujemy dostęp do najnowszych możliwości w dziedzinie ortodoncji, a w szczególności szczycimy się bardzo cenioną chirurgią stomatologiczną i implantologią. Nieustannie się kształcimy i rozwijamy, aby móc zachować opinię wyjątkowej podhalańskiej kliniki stomatologicznej.

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Mackiewicz Inny

  Kiedy zdecydowałem się prostować zęby będąc już po trzydziestce nie wróżono mi sukcesów - podobno niewielu lekarzy tego się podejmuje, zwłaszcza, gdy pacjent ma za sobą nieudane próby. Jednak słysząc dobre słowa o dr Marzenie Mackiewicz postanowiłem spróbować i umówić się na wizytę - i to był strzał w dziesiątkę! Pani Doktor podjęła się leczenia, a jego efekty widać właściwie z dnia na dzień! Dr Mackiewicz jest zresztą lekarzem wszechstronnym - korzystałem z Jej wiedzy i umiejętności m. in. także podczas zabiegów endodontycznych, przy odbudowie zęba na włóknie szklanym i usuwaniu górnych zębów ósmych - wszystko z fantastycznym efektem, bez bólu i w atmosferze absolutnego komfortu na fotelu. Znakomity lekarz, z wybitną inteligencją, niepospolitą klasą, szeroką i zinterioryzowaną wiedzą medyczną, wyśmienity manualnie, z charyzmatyczną osobowością, uśmiechem, a do tego władający świetną polszczyzną! Skupiona na każdym zabiegu, rzeczowa, uważna. Wizyta to czysta przyjemność i meritum, każdej oczekuję niecierpliwie. Cieszę się bardzo, że spotkałem na swojej drodze Dr Mackiewicz. Ogromna wdzięczność, głębokie ukłony, najwyższe uznanie!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jakub Jasiński Inny

  U dra Jasińskiego konsultowałem zatrzymany i bardzo problematyczny ząb ósmy. Dr Jasiński obejrzał zdjęcie, zrobił tomografię, później porozmawiał ze mną szczerze i wyczerpująco o tym, jak taki zabieg wygląda i jakie ewentualnie niesie ryzyko. Sam zabieg usunięcia zęba zadziwiająco bezbolesny oraz niczym niepowikłany, również po nim nie potrzeba było dużo leków przeciwbólowych. Drugą ósemkę również usuwałem u Pana Doktora, podobnie bez powikłań oraz z szybkim i bezbolesnym gojeniem. Z obu zabiegów pozostały wspomnienia komfortu, przyjaznej atmosfery oraz poczucia bycia zaopiekowanym i pewności, że gdyby cokolwiek niepożądanego się działo to będzie to ogarnięte. Nie wspominając o podziwie dla umiejętności manualnych Doktora oraz czujności wobec pacjenta, który leżąc z otwartą buzią ma dość ograniczone możliwości wypowiedzenia się ;) Głębokie ukłony, ogromna wdzięczność i wyrazy najwyższego uznania!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Zakrzewska Inny

  U Dr Zakrzewskiej konsultowałem do powtórnego leczenia kanałowego ząb, w którym po poprzednim leczeniu dekadę wcześniej pozostało złamane narzędzie, a który poza tym ukruszył się, wskutek czego na zdjęciu pojawiły się zmiany wokół korzenia. Pani Doktor wykonywała zasadniczy zabieg endodontyczny, podczas którego usunęła narzędzie, co wspominam jako wizytę bez bólu i psychicznego napięcia, wręcz relaksującą. Pamiętam mikroskop i dużo bardzo precyzyjnych, żmudnych i zapewne wymagających nieprzebranych zasobów cierpliwości czynności, za co ogromny podziw i głębokie uznanie! Podczas zabiegu Pani Doktor wielokrotnie doglądała i pytała, czy wszystko jest w porządku, czy nie ma bólu, czy nic złego się nie dzieje. Komfort i poczucie bycia w dobrych rękach.

  lek. dent. Karolina Zakrzewska

  Dziękuje za opinie panie Pawle .Pozdrawiam serdecznie.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Pietryga odbudowa zębów

  Jestem w niemałym szoku jak wizyta u stomatologa może być przyjemna. Pełen profesjonalizm i niesamowicie miła atmosfera. Pani dr Magda to skarbnica empatii i wyrozumiałości z ogromnym pokładem wiedzy.
  Pozdrawiam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jakub Jasiński Inny

  Pełen profesjonalizm, ogrom troski i empatii. Zabiegi wykonywane ze szwajcarską precyzją na najwyższym możliwym poziomie. Chirurgiczne usuwanie ósemek to czysta przyjemność. Serdecznie polecam z całego serca tego wspaniałego człowieka.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Pietryga odbudowa zębów

  Pani Doktor Magda jest fantastycznym stomatologiem! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a zaangażowanie z jakim podchodzi do problemów z zębami świadczy o jej prawdziwej pasji!! Troszczy się nie tylko o stan zębów i zgryz, ale także o komfort pacjenta, minimalizując ewentualny ból do prawie zera, nie tylko środkami farmakologicznymi ale także wysokim poczuciem humoru i taktu. W swoim życiu odwiedziłam wiele gabinetów stomatologicznych, ale w żadnym nie byłam tak fachowo obsłużona jak u doktor Magdy. Z całego serca polecam.!!!!

  Magda Pietryga

  Dziękujemy i pozdrawiamy!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Pietryga odbudowa zębów

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty z u dr. Magdy. Pani doktor jest bardzo kompetentna, precyzyjna i delikatna. Szczegółowo przedstawia plan działania, prowadzący do pięknego uśmiechu pacjenta, który aż ciśnie się na usta w niezwykle przyjaznej atmosferze:) Serdecznie polecam!!

  Magda Pietryga

  Serdecznie dziękujemy!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jakub Jasiński Inny

  Byłem dzisiaj usunąć zęba 8semke bardzo przyjemne spędziłem na fotelu bez boleśnie dzięki panie jakubie

  lek. dent. Jakub Jasiński

  Panie Maćku, bardzo dziękuję i pozdrawiam:)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Zakrzewska Inny

  Krótko mówiąc jestem dosyć trudnym pacjentem, bardzo nie lubię stomatologów. Wszystko zmieniło się po moich wizytach u Dr. Zakrzewskiej, bardzo profesjonalna, przemiła, delikatna i cierpliwa osoba. Bardzo sobie to cenię. Wizyty u Pani doktor są bardzo przyjemne i na każdym kroku dbane jest o to abym w żadnym stopniu nie odczuwała bólu. Dodatkowo chciałabym zaznaczyć, że zgłaszając się do kliniki z okropnym bólem zęba zostałam przyjęta odrazu na następny dzień, gdzie inni lekarze odrazu odmówili. Cieszę się, że trafiłam do tej kliniki a zwłaszcza do Pani Karoliny

  lek. dent. Karolina Zakrzewska

  Dziekuje za opinie.Pozdrawiam serdecznie.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jakub Jasiński Inny

  Swój uśmiech i zęby oddaje tylko w ręce dr. Kuby :) I to od paru lat. Nigdzie indziej nie czułam się tak bezpiecznie i przyjaźnie potraktowana. Jeżeli jesteś w stanie zaufać swojemu lekarzowi to proces leczenia przebiega o wiele szybciej i łatwiej. Dr. Kuba nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Ósemki wyrwane bezboleśnie, zagoiły sie w ciagu 3 dni. Pełen profesjonalizm.

  lek. dent. Jakub Jasiński

  Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania