Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie

Chełmońskiego 28

43-600 , Jaworzno , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maksymilian Nicpoń Inny

  Pan Doktór to bardzo ciepły, komunikatywny i mający świetny kontakt z dziećmi człowiek. Przy tym doskonały specjalista. Serdecznie polecam!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Julieta Kozłowska-Staniczek Inny

  Czasem dotykają nas niespodziewane kłopoty, które mocno komplikują nam życie. Wtedy szukamy pomocy u znajomych i przyjaciół. W takim czasie odkrywamy kto jest nam życzliwy, a kto nie. Kogo możemy nazwać przyjacielem, a kogo niewłaściwie oceniliśmy. Są to bardzo ważne doświadczenia, które ubogacają nas przez całe życie. Miałam przyjemność poznać Pani życzliwość, kiedy pojawiły się poważne problemy zdrowotne u mojej teściowej. Z wdzięcznością wspominamy w rodzinie Pani pomoc.
  Nigdy bym nie przypuszczała, że przyjdzie taki moment, w którym i ja będę musiała się zmierzyć z poważnymi problemami zdrowotnymi. Kiedy zaczęłam się źle czuć, okazało się, że przyjęte zasady zdalnego leczenia pacjentów w moim przypadku niewiele pomagały. Czułam się coraz gorzej i tracąc siły traciłam też nadzieję, że ktokolwiek mi pomoże. Odsyłana ze szpitala do szpitala uświadamiałam sobie fakt, że być może kończy się moje życie. Bezduszny system, który w jakiś sposób zdominował myślenie wielu lekarzy powodował, że traciłam ostatnie cząstki nadziei. Ogarniała mnie i moją rodzinę rozpacz, że oto jestem bezsilna wobec pogarszającego się stanu mojego zdrowia. Wtedy jednak pojawiła się iskierka nadziei, dzięki lekarzom, którzy okazali mi serce i pomogli w dramatycznej dla mnie chwili. Wśród tych ludzi znalazła się także Szanowna Pani. Wszak bez pomocy, którą mi Pani okazała, z pewnością moje problemy zdrowotne mogły się tylko pogłębiać. Jestem Pani Ordynator dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc, pomimo trudnej, pandemicznej rzeczywistości wokół nas.
  Serdecznie dziękuję. Z radością pozdrawiam. Z wyrazami szacunku


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Kurek konsultacja chirurgiczna

  Zazwyczaj, w życiu codziennym, nie dostrzegamy, jaką bardzo ważną pracę wykonują nasi lekarze. Żyjemy swoim życiem, ale nie widzimy wartości pracy tych, którzy dbają, byśmy byli zdrowi. Człowiek dostrzega lekarzy, gdy zaczynają się problemy ze zdrowiem. Czas, w którym żyjemy jest bardzo trudny. Pandemia, która nas dotknęła zbiera straszne żniwo wśród ludzi i powoduje wiele komplikacji. Zwykli mieszkańcy mają utrudniony dostęp do naszych lekarzy i dobrze, gdy się nic poważnego nie dzieje. Jednak ja doświadczyłam tego, że nagle stan mojego zdrowia się pogorszył. Próbowałam szukać pomocy medycznej, jednak zdalne porady nie pomagały wiele, a izby przyjęć nie chciały się mną z różnych powodów zająć. Kiedy widziałam, że moje zdrowie psuje się do tego stopnia, że zaczęłam się obawiać o moje życie, straciłam wszelką nadzieję. Jestem bardzo wdzięczna, że w takiej beznadziejnej już dla mnie sytuacji Pan Doktor stanął na mojej drodze życia, które toczyło się w stronę końca i był uprzejmy się mną zająć. Nie tylko zdiagnozować, ale szybko i energicznie podjąć kroki, które mi przede wszystkim uratowały życie i przywróciły nadzieję na powrót do zdrowia. Dziś, choć słaba i pokiereszowana patrzę optymistycznie w przyszłość. Jest to ogromna zasługa Pana. Dlatego jestem ogromnie i dozgonnie Panu wdzięczna za uratowanie mi życia. Cieszę się, że w dramatycznej dla mnie sytuacji spotkałam wspaniałego człowieka, jakim jest Pan Doktor.
  Serdecznie pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Kurek Usunięcie tarczycy ( całkowite lub częściowe)

  Pan Dr został mi polecony jako świetny specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie. I nie zawiodłam się. Fantastyczny, taktowny lekarz, w dodatku z poczuciem humoru. Operacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Dwa tygodnie po usunięciu guza tarczycy mam niewielką bliznę, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Kurek Usunięcie tarczycy ( całkowite lub częściowe)

  Wspaniały lekarz, punktualny, wszystko sprawnie, bez powikłań, usunięcie guzków tarczycy. Dziś mam małą, estetyczną szramkę pod szyją. Polecam Pana dr!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Borowy Inny

  Tak zdecydowanie polecam. Super lekarz - miły, sympatyczny - dla starszych ludzi niesamowity, z szacunkiem i uśmiechem - takich ludzi nam trzeba. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szczepan Gradzikiewicz

  Dołączam się do pozytywnych opinii o Doktorze. Chciałem podziękować za pomoc w trakcie moich problemów z kamicą nerkową. Na szczęście wszystko skończyło się bez potrzeby zabiegu, ale bycie pod opieka miłego Lekarza z fachowym podejściem i wiedzą to coś, czego każdy potrzebuje.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Kurek operacja tarczycy

  Doskonały lekarz!
  Miałam wykonana operację usunięcia guza I tarczycy.
  Jest dobrym człowiekiem, A jeszcze lepszym lekarzem.
  Pozdrawiam serdecznie Marta z Gliwic.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Pietranek Usg ciąży

  Miałam usg u Pana doktora w pierwszej i drugiej ciąży. Podejście rewelacja miły rozmowy i odpowiedzi na każde pytanie.teraz po 11 latach jestem w 3 ciąży i gdybym tylko miała kontakt do Pana doktora napewno bym się zapisała na usg


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Pietranek USG tarczycy

  Szczerze polecam wizyty u Pana Doktora. :) Badanie przebiegło sprawnie oraz rozpoczęło się punktualnie . Trafnie postawiona diagnoza. Przybliżenie/wyjaśnienie objawów i skutków choroby sprawiło że jeszcze nie raz odwiedzę Pana Doktora. Ponad to bardzo miła i przyjazna atmosfera.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz