Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie

  Chełmońskiego 28

  43-600, Jaworzno, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Rakoczy

  Anestezjolog,

  • M

   Świetna. Miałam cesarskie cięcie w znieczuleniu ogólnym robione w pośpiechu.
   Pani doktor szybka w działaniu, konkretna, zależy jej na dobru pacjenta. Mimo pośpiechu wywiad z pacjentem przeprowadza bardzo dokładnie. Popędzała ginekologów, bo ona była już dawno gotowa do zabiegu, a oni się guzdrali.
   Dziękuję Pani doktor za swoje życie i życie mojego dziecka. Pozdrawiam.


 • Sebastian Borowy

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Byłam u niego kilka razy i nigdy nie udzielił mi fachowej ani konkretnej porady.Dwa raz miałam nieszczęście trafić do niego z dzieckiem na dyżur i dwukrotnie wysłał mnie do szpitala z podejrzeniem wyrostka oczywiście okazało się że nie ma nawet podstaw do takiej diagnozy także szczerze nie polecam.

  • J

   fajny lekarz. Rzeczowy i kulturalny. Naprawde na poziomie. Rzadko zdarza się taki, ktory poza swoim dyplomem widzi jeszcze pacjenta. jedyny, ktorego nie boi sie moje dziecko, choc pediatra jest w pokoju obok. Uwielbiam Sebastianka. Szkoda, że nie wiem, gdzie teraz przyjmuje

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Julieta Kozłowska-Staniczek

  Neurolog, dr n. med.

  • S

   PANI DOKTOR JEST WSPANIAŁYM I BARDZO DOBRYM LEKARZEM A CO W DZISIEJSZYCH CZASACH JEST BARDZO RZADKIE W TYM ZAWODZIE JEST TEŻ CZŁOWIEKIEM SERDECZNA ,UPRZEJMA ZAWSZE ODPOWIADA NA PYTANIA I WYJAŚNIA WĄTPLIWOŚCI

  • A

   miła,sympatyczna miałam okazje ją pozna i być na rozmowie na wszystkie pytania odpowiedziała wyczerpująco :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jacek Gancarczyk

  Chirurg, lek.

  • Z

   Miałem nie przyjemność poznać pana doktora kiedy mój 1,5 roczny syn przeciął sobie rączkę i wargę . Pan doktor nie chciał udzielić mu pomocy w izbie przyjęć Jaworznickiego szpitala, po upływie ponad 30 min, kiedy na podłodze zrobiła się już plama krwi pan doktor stwierdził że leje się tylko troszkę i kazał czekać.Długo by opisywać dalsze poczynania pana doktora, skończyło się tym że pan doktor wyrzucił mnie siłą z gabinetu.Krótko mówiąc arogancki, nie przyjamny, gruboskórny i niewychowany człowiek.
   Ps. Inny Lekarz założył mojemu synkowi w sumie 8 szwów .


 • Jerzy Liszka

  Kardiolog,

  • D

   Lekarz znający się na tym co robi i mający dobry kontakt z pacjentami ,mama jest pod jego kontrolą od kilku lat ,a i ja jak coś niepokojącego się dzieje korzystam z jego porady.( a ta pierwsza opinia to najprawdopodobniej pomyłka z lekarzem który z nim pracuje ,gdyż rzeczywiście tamten ma taki sposób bycia lecz wiedze ma i specjalistą też jest dobrym

  • Bardzo dobry lekarz, który zna się na swojej specjalizacji. Traktuje swój zawodów poważnie, dlatego ciągle uzupełnia swoją wiedzę i dzięki niej uratował mi życie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ireneusz Wójcik

  Chirurg,

  • N

   Serdecznie polecam dr Ireneusza Wójcika, który ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest przesympatycznym człowiekiem i doskonałym fachowcem, radzącym sobie w każdej sytuacji.
   Pod koniec października zostałam skierowana na badania kontrolne do szpitala z powodu niepokojącego bólu w podbrzuszu. Los sprawił, że trafiłam na konsultację lekarską do wyżej wymienionego specjalisty. Dr Wójcik po dokładnym zapoznaniu się z historią choroby, podjął decyzję o operacji. Diagnoza bardzo mnie zaniepokoiła, jednak lekarz szybko i skutecznie uspokoił mnie. Już następnego dnia doktor wykonał operację usunięcia guza jajnika prawego, torbieli jajnika lewego oraz mięśniaka macicy. Już 2 dni po niej uciążliwe bóle podbrzusza zniknęły, a pan doktor służył mi radą i fachową opieką, zachowując przy tym wspaniały humor.
   APELUJĘ DO WSZYSTKICH KOBIET, KTÓRE MAJĄ PODOBNE DOLEGLIWOŚCI I BOJĄ SIĘ DIAGNOZY ORAZ JEJ NASTĘPSTW.
   Dr Ireneusz Wójcik to wspaniały specjalista, który pomógł mi pozbyć się przykrego problemu, zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

   Pozdrawiam

   Wioletta B.


 • Włodzimierz Jacek Kniewski

  Ginekolog,

  • M

   Polecam. Doktor Kniewski prowadził moją ciążę. Zlecił mi szereg badań, które nie są obowiązkowe. Zawsze ,ogkam na niego liczyć. Mogłam z nim porozmawiać przez telefon o kazdej porze i rozwiać wszelkie wątpliwości. Rodziłam przez cesarskie cięcie, które wykonane było przez dr Kniewskiego.

   To doskonały fachowiec. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Chce aby poprowadził mi kolejna ciążę.

  • T

   Dla mnie Pan doktor jest naprawdę wspaniałym specjalistą. Prowadził moją ciążę przez 9 miesięcy przy moich znacznych obciążeniach chorobowych i zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc i wsparcie. Wszystko tłumaczy, o wszystkim informuje, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi a do tego jest przemiłym i ciepłym człowiekiem. Serdecznie polecam tego lekarza i wiem, że kolejną ciążę będę również prowadziła u Niego :).
   Marta

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Nocoń

  Chirurg, lek.

  • A

   Bardzo dobry chirurg. Kompetentny, rzeczowy, dba o pacjenta zarówno przed, jak i po zabiegu, do tego sympatyczny.
   Ania

  • Wspaniały Lekarz,ma podejście do pacjenta,w tych czasach to skarb ,mam skrajną otyłość on jako jedyny nie okazywał mi pogardy,wręcz przeciwnie bardzo mi pomógł po ciężkiej operacji,cały czas się mną opiekował. Po mimo wielu szwów nie wstydzę się pokazać brzucha,ma wielki talent, i serce do tego co robi:))Pozdrawiam pana Doktora mam nadzieje że nam go nie zabiorą:)))

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ilona Pietruszewska

  Pediatra,

  • M

   Rodziłam synka w 2014 r. Na oddziale faktycznie dr. Pieruszewska była bardzo miła. Ale gdy po wyjściu ze szpitala poszliśmy na kontrolę do przychodni przyszpitalnej (mały był wcześniakiem i miał zoltaczke) była bardzo nie miła. Karmiłam dziecko piersią, praktycznie co półtorej godz, ale mój pokarm najwyraźniej był słaby, i dziecko straciło na wadze a poziom bilirubiny wzrósł. Pani doktor była krótko mówiąc chamska, zaczęła mnie oskarżać ze nie karmie dziecka. Okrzyczalam ja wtedy, że jeśli uważa że specjalnie głodzie dziecko to chyba zwariowała. Ostatecznie przeszłam na mleko modyfikowane a do Pani dr nigdy więcej nie poszłam.
   Na porodów powinny badać mleko matki żeby było jasne jak dziecko karmić, zwłaszcza pierworódki, zamiast traktować kobiety troszczące się o swoje dzieci jak zło konieczne.

  • M

   Ja jestem bardzo zadowolona a chodziliśmy z synkiem państwowo do przychodni przyszpitalnej. Pani Doktor bardzo cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, doradzała, dla nas była bardzo miła. Na oddziale noworodkowym także zrobiła pozytywne wrażenie. Służy pomocą i radą. Nasz maluszek jak miał problemy zdrowotne, poleciła nam specjalistę i prosiła dać znać jak się sprawa skończyła. Lekarz empatyczny, polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Józef Kurek

  Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Szpital Miejski w JaworznieUsługa: tarczyca

   Potwierdzam opinie o tym lekarzu - cudowny człowiek, wielki specjalista. Trafiłam do dr Kurek z polecenia od dwóch różnych lekarzy co świadczy o dużej sławie dr Kurek i wielkim uznaniu. Przed wizytą czytałam bardzo pozytywne opinie na portalu co jeszcze bardziej skłoniło mnie do wizyty. Pierwsza wizyta odpłatna ale dzięki temu dostałam skierowanie do szpitala. Jako jedyny chirurg nie mówił od razu "trzeba wyciąć" a jedynie wyraził swoją opinię i przedstawił wszystkie "za" i "przeciw". To naprawdę nie zdarza się w środowisku chirurgów... Decyzję podjęłam samodzielnie i mam nadzieję, że słuszną. Jestem po usunięciu płata tarczycy i wszystko raczej dobrze się goi. Blizna powinna być naprawdę znikoma. W szpitalu miałam okazje widzieć pana dr tylko trzy razy...w najważniejszym momencie na bloku operacyjnym (osobiście operował co było dla mnie bardzo ważne), po operacji na obchodzie i kolejnego dnia przy wypisie. Ze względu na pełnioną funkcję (ordynator chirurgii i dyrektor szpitala) dr Kurek jest nieuchwytny ale mimo wszystko mogłam na doktora liczyć w najważniejszych momentach. W krótkich relacja z nim było można odczuć niesamowite ciepło, troskę i szacunek do pacjenta. Wiem, że nie byłam kolejnym "przypadkiem" do zoperowania ale byłam dla doktora człowiekiem. Jeśli Pan dr to czyta to z całego serca dziękuje! A wszystkich innym którzy to czytają z całego serca polecam dr Kurek.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Miejski w JaworznieUsługa: Rak tarczycy

   Trafiłam z synem do tego wspaniałego lekarza z podejrzeniem raka tarczycy. Kilkanaście lat temu przechodziłam to z moją mamą, niestety wtedy nie wiedziałam o Panu Doktorze i to czekanie na wizytę i operację było straszne. Teraz z synem wszystko odbyło się błyskawicznie, wizyta, operacja:) Personel w szpitalu wspaniały, cudowna opieka, a sam Pan Doktor ? Nie wiem jakich słów powinnam użyć żeby wyrazić moją wdzięczność. To nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek, cudowny człowiek pełen współczucia i zrozumienia. Wyniki histopatologiczne potwierdziły rak brodawkowaty tarczycy z 2 mikroprzerzutami. Pan Doktor wspaniale go zoperował, wyciął nawet te mikroprzerzuty, oszczędzając mojemu synowi kolejnej operacji. W tej chwili syn jest już po jodzie leczniczym w Gliwicach i muszę przyznać że Doktor Kurek w Gliwicach na onkologi jest znany, jako naprawdę bardzo dobry lekarz:) Lekarz który tam badał mojego syna powiedział że jest bardzo dobrze zoperowany i zapytał przez kogo był operowany. Kiedy syn odpowiedział że przez Doktora Kurka w szpitalu w Jaworznie, lekarz na to - że to dobrze, bo Doktor Kurek to bardzo dobry lekarz:) Dziękuję Panie Doktorze za to że tak dobrze Pan Doktor go zoperował , dzięki czemu mój syn jest teraz zdrowy. A mnie Pan Doktor, przez błyskawiczne przyjęcie do szpitala i operację zaoszczędził wiele stresu, bo naprawdę nie ma nic gorszego dla matki niż choroba jej dziecka. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • M

  Jeśli chodzi o ginekologię to ocena MIERNA,o oddział wewnętrzny ocena DOBRA teraz mam położyć córkę na chirurgię dziecięcą ocena ogólna personelu i oddziału napewno się tu znajdzie.Dziękuję

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz