Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha Samodzielny Publiczny

Al. Jana Pawła II 50

80-462 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: maciej skarżyński Inny

  Pan Doktor to osoba o bardzo przyjaznym usposobieniu. Trafiłem na SOR Zaspa Gdańsk i nie spodziewałem się tak profesjonalnej obsługi. Z całego serca polecam, problem zażegnany szybko i w bezpiecznej atmosferze.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Suwała Inny

  Bardzo miły, spokojny, jednocześnie pełen profesjonalizm. Wypytał o dolegliwości, zbadał, zlecił badania i postawił diagnozę jeszcze potwierdzając ją u chirurga. W międzyczasie informował co już wiadomo, przychodził i pytał jak się czuję. Cieszę się, że na niego trafiłam na SOR.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Suwała Inny

  Doktor Suwała uratował życie mojej mamie. Tylko on postawił właściwą diagnozę. Żadne pozytywne opinie nie są przesdzone! Do tego ogrom empatii i wspaniałe podejście do pacjenta.
  Dziękuję, jest Pan niezwykły

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Suwała Inny

  Jeszcze nigdy nie byłam tak zaopiekowania w placówce służby zdrowia. To wszystko zasługa Pana Doktora. Pełen profesjonalizm i empatia. Dziękuję.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej W. Socha operacja ginekologiczna

  Byłam pacjentką Pana doktora w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku, warunki na oddziale niezwykle komfortowe, obsługa rewelacyjna, diety pudełkowe do wyboru, czułam się doskonale poinformowana, sam zabieg choć rozszerzony skończył się pomyślnie. Brawo dla umiejętności i wiedzy dla Pana Doktora Sochy!

  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Suwała Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość.
  Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Jezierska Konsultacja pulmonologiczna

  Z wizyty jestem zadowolona.Szczegółowy wywiad, wiele pytań na temat objawów, samopoczucia itp.Polecam Panią doktor.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej W. Socha operacja plastyczna miejsc intymnych

  Od pierwszej wizyty u dr Sochy wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Moim problemem było obniżenie narządów miednicy oraz przerost warg sromowych mniejszych i napletka łechtaczki. Doktor bez zbędnych zawiłości, przechodzi od razu do konkretów. Zaproponował leczenie dostosowane do mojego wieku i stanu zdrowia. Obecnie jestem 6 tygodni po zabiegu plastyki pochwy oraz hoodo i labioplastyki. O operacji już zapomniałam, gdyż gojenie przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji. Efekty zabiegu przerosły moje wyobrażenia. Dzięki wykonanemu zabiegowi poprawił się mój komfort życia, wzrosła pewność siebie, a radość z seksu powróciła do poziomu sprzed ciąży. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że doktor Socha jest lekarzem z ogromem aktualnej wiedzy z zakresu uroginekologii i doświadczenia w przeprowadzaniu operacji plastycznych. Zadowolenie z rezultatów operacji, zarówno moje, jak i doktora, jest dowodem na to, że praca jest dla niego pasją i oddanie się w jego ręce było najlepszą decyzją.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Suwała Inny

  Wspaniały lekarz. Nie tylko podchodzi profesjonalnie do pacjenta, zleca wszystkie potrzebne badania na NFZ, ale też cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości leczenia. Sprawił, że wizyta w szpitalu na Zaspie stała się dużo mniej stresująca. Jestem wdzięczna za pomoc medyczną oraz za ludzkie podejście i przemiłą atmosferę w gabinecie.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: maciej skarżyński Inny

  Miałam szczęście w nieszczęściu trafić na stół operacyjny Sor właśnie do tego chirurga. Dzięki profesjonalizmowi Doktora to trudne doświadczenie było mniej straszne. Dziękuje że pracuje Pan tak dobrze w takich trudnych warunkach.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania