Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

Os. Złotej Jesieni 1, Bieńczyce

31-826, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz usług bezpłatnych udzielanych w ramach kontraktu z NFZ (w 21 specjalnościach), świadczymy również usługi pełnopłatne oraz na zlecenie firm współpracujących.
Naszym Pacjentom dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu sprzętowi oraz sprawnej i kompleksowej opiece zapewniamy szybki powrót do zdrowia w komfortowych warunkach.

Wysokospecjalistyczny Szpital oferuje porady lekarzy specjalistów świadczących usługi 
w poradniach przyszpitalnych, zabiegi chirurgiczne i operacje wykonywane przez wysoko wykwalifikowany zespół chirurgów korzystających z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego 
i leczniczego, diagnostykę obrazową z wykorzystaniem ultrasonografii, tomografii komputerowej, klasycznej radiologii i mammografii oraz badania analityczne o szerokim spektrum badań laboratoryjnych niezbędnych przy profilaktyce i diagnostyce.

Poradnie:
Hematologii
Kardiologii
Chorób Wewnętrznych
Toksykologii
Dermatologii
Neurologii
Onkologii
Neonatologii
Położnictwa i Ginekologii
Chirurgii Ogólnej
Proktologii
Chirurgii Plastycznej
Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu
Ortopedii i Neuroortopedii
Okulistyki
Otolaryngologii
Logopedii
Chirurgii Szczękowo- Twarzoweji
Urologii
Psychologii
Oparzeń
Leczenia Stwardnienia Rozsianego
Rehabilitacji

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Drewniak

  Urolog, prof. dr hab. n. med.

  • Mogę się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach operacja raka nerki , zarówno wizyta jak i konsultacja przeprowadzona w sposób jak najbardziej profesjonalny , rzeczowe wyjaśnienia i bardzo dobrze przeprowadzona operacja metodą oszczędzającą nerkę ,teraz wszystko jest ok i obie nerki na miejscu . Szczerze polecam

  • Z

   O Panu Doktorze mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Dwa lata temu dowiedziałem się, żę mam raka nerki. Teraz jestem całkiem zdrowy i w dodatku mam obydwie nerki. Operacja została wykonana bezbłędnie. Nie było powikłań. Szczerze polecam Doktora! Najlepszy specjalista w Krakowie!
   Zbigniew

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Kłęczek

  Anestezjolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlkły ból międzyżebrowy

   Pani Doktor jest niezwykle miłą i ujmującą osobą. Jest ogromnie życzliwie nastawiona do pacjenta. Bardzo cierpliwie wysłuchała moje narzekania; wszystko dokładnie i obszernie wytłumaczyła; poświeciła mi mnóstwo swojego czasu. Trafnie zdiagnozowała mój problem i od razu skutecznie zadziałała. Gorąco poleca :)

  • E

   Jestem po 4 artroskopiach kolana i od dłuższego czasu znoszę mocny uporczywy ból. Leczę się u Pani Doktor od dłuższego czasu, na początku to była blokada diagnostyczna bólu, a niedawno - zabieg termolezji w Szpitalu Rydygiera. Pani Doktor jest wyjątkowym specjalistą w wykonaniu tak skomplikowanego zabiegu jak termolezja, który do przyjemnych nie należy a poza tym, jest niesamowicie miłą, serdeczną i ciepłą osobą - tak, że widząc jej uśmiech od razu minęły wszystkie moje obawy. Największy podziw jednak wywołało u mnie to, że Pani Doktor bez problemu radziła sobie przy stole operacyjnym, będąc dosłownie "opancerzona" w grubą kamizelkę przeciw promieniowaniu RTG, a dodatkowo miała na sobie warstwy specjalistycznych ubrań:) Ogromny szacunek dla Pani Doktor i wyrazy najgłębszego uznania za prowadzenie mojej terapii przeciwbólowej.


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Budzyńska

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dr Legrand Aesthetic Clininc

   Pani doktor to bardzo konkretny lekarz, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, i widać że wie o czym mówi. Po pierwszej wizycie już wiedziałam wszystko odnośnie dalszego planu leczenia. Gorąco polecam !

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

   Niestety nie mogę zgodzić się z osobami, którymi Pani zajmowała się do tej pory. Jest mi po prostu przykro, że jechałam z tak daleka poświęcając cały dzień, a Pani przez krótki moment zerknęła tylko zza biurka i orzekła, że rany oparzeniowe są wygojone. Chciałabym powoli radzić sobie z tymi bliznami i utwierdzić się, że dobrze je prowadzę, a lakoniczna informacja, że laser to poprawi, nie uspokaja nawet w minimalnym stopniu tym bardziej, że jestem młodą dziewczyną.

   Pierwszy raz lekarz wyszedł z gabinetu szybciej niż ja. Jestem od kilku lat instrumentariuszką i naprawdę rozumiem, że chirurg nie ma czasu. Ale może warto czasem poświęcić chwilę na rozmowę?

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Podwysocki

  Radiolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: badanie jamy brzusznej

   Lekarz bardzo dobrze wykonuje badanie. Robił mi badanie jamy brzusznej i kilka razy badanie prostaty. Przy badaniu prostaty dla określenia zalegania moczu trzeba krótkiego czasu na wykonanie drugiego badania po oddaniu moczu. Doktor jest z tym dokładny.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - KrakówUsługa: USG piersi

   Bardzo dokładnie wykonane badanie. Miły, mądry lekarz z dużą wiedzą na temat swojej pracy. Warto robić usg u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Robert Małek

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Prywatna Estetika NovaUsługa: operacja plastyczna nosa

   Witam serdecznie! Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywny, zasłużony komentarz wspaniałemu chirurgowi Dr Robertowi Małkowi. W roku 2018 po raz pierwszy trafiłam zrozpaczona do Doktora, szukając pomocy po nieudanej operacji , przeprowadzonej przez pewną Panią chirurg, która bardzo nieprecyzyjnie wykonała zabieg. Pierwsza konsultacja u Doktora przebiegła zadowalająco , uzyskałam wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania . Doktor konkretny, rzeczowy, wszystko dokładnie wytłumaczył… i co najważniejsze zgodził się przeprowadzić reoperację mojego zniszczonego nosa. Polegała ona na ścieńczeniu czubka nosa oraz podniesieniu słupka. Doktor bardzo poprawił wygląd mojego nosa, efekt był bardzo zadowalający …. Jednak po czasie ( marzec 2019) zapragnęłam jeszcze ulepszyć mój nos;) Zdecydowałam się na całkowitą korektę nosa z osteotomią poczwórną. Wszystko, co zostało omówione na kolejnej konsultacji zostało w 100% wykonane, pełen profesjonalizm! Obecnie cieszę się ładnym, zgrabnym wąskim noskiem… takim jaki sobie wymarzyłam i o jakim śniłam! Jestem oczarowana pracą Dr Małka. Pan Doktor, jest bardzo dokładny, jest Mistrzem w swoim fachu, Artystą, Rzeźbiarzem, prawdziwym plastykiem z powołania, który sprawił, że moje życie stało się piękniejsze.. :) Oprócz tego, że Doktor jest wybitnie uzdolniony, to przede wszystkim wspaniały, ciepły, bardzo miły człowiek, cierpliwy, z poczuciem humoru. Pan Doktor Wzbudził moje zaufanie. Jestem zdecydowana na kolejne zabiegi .
   Podziwiam jego zaangażowanie..wysoki poziom wiedzy i sposób pracy! Niechaj będą wzorem dla innych !!!

   Kasia 37/Tarnów

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kwalifikacja do operacji

   Dr Robert Małek to bardzo miły i z ogromnym poczuciem humoru dr . Wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnił bez pośpiechu. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam odpowiadał na wszystkie pytania. Bardzo dziękuje !! Polecam Wszystkim dr Roberta Małek. Pozdrawiam Anna

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Dorota Wójcik - Małek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Mój PsychologUsługa: badania psychologiczne

   Byłam bardzo zadowolona ,spotkania przebiegały w spokoju , bez stresowo chcociaż ja od siebie bardzo się denerwowałam bo chciałam wypaść dobrze a nie bardzo mi to wychodziło..Opis badania uzyskałam b.szybko .Zadnych zastrzeżeń nie miałam i jeśli jeszcze raz będę musiała zdrobić badania na pewno skożystam z pomocy Pami psycholog.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Mój PsychologUsługa: konsultacja psychologiczna

   Miła i kompetentna lekarka. Pomogła mi w trudnym momencie życiowym. Cudowna i ciepła osoba. Jej spokój i pogoda ducha udziela się pacjentowi. Życzę wszystkiego dobrego i sukcesów w życiu.
   Dziękuję za pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Maciej Łabęcki

  Proktolog, Chirurg,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo dobry lekarz. Doktor wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo, w czasie wizyty przeprowadził dokładny wywiad a na koniec otrzymaliśmy zalecenia u informację o dalszym postępowaniu. Szczerze polecam.

  • V
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   Doctor recommended to today a removal operation of skin in the second time, which was very frustrating, and would make my situation way worst.
   I was lucky that I have a consultation with another Surgeon who did strongly recommend me to go back to the dermatologist.
   Please do not put your own advantage above patient, that is not good for doctor's reputation.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Agnieszka Noworolska

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: wysokie ciśnienie

   Pani Doktor Agnieszka Noworolska jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, godna polecenia. Już po pierwszej wizycie przepisała mi odpowiednie leki, po których mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Przede wszystkim jest bardzo miła, uśmiechnięta i tłumaczy wszystko pacjentowi w przystępny sposób. po analizie wyników i przeprowadzonego badania, fachowo i spokojnie wyjaśniła mi dalszy przebieg leczenia. Polecam panią Doktor w 100% i bardzo dziękuję!!!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38

   Pani Doktor to wspaniała osoba oddana pacjentowi a przede wszystkim specjalista godny polecenia. Badania wykonuje bardzo dokładnie analizując je szczegółowo.Tłumaczy wszystko pacjentowi w przystępny sposób.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Aleksandra Stycuła

  Lekarz Medycyny Estetycznej, Anestezjolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Ladymed Gabinet Medycyny EstetycznejUsługa: osocze bogatopłytkowe

   Dr Aleksandra ma podejscie profesjonalne do pacjentki jak i do zabiegu,ktory odbył sie bardzo sprawnie,dr mowi co nastąpi krok po kroku co dodaje komfortu.Jestem
   zadowolona i serdecznie polecam

  • A
   Lokalizacja: Ladymed Gabinet Medycyny Estetycznej

   Pani doktor profesjonalna i bardzo miła. W sposób satysfakcjonujący wyjaśniła wszystkie interesujące mnie zagadnienia. Jestem zadowolona z zabiegu przez nią wykonanego . Gabinet ładny czysty i budzący pozytywne odczucia.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu