Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

Os. Złotej Jesieni 1

31-826 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz usług bezpłatnych udzielanych w ramach kontraktu z NFZ (w 21 specjalnościach), świadczymy również usługi pełnopłatne oraz na zlecenie firm współpracujących.
Naszym Pacjentom dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu sprzętowi oraz sprawnej i kompleksowej opiece zapewniamy szybki powrót do zdrowia w komfortowych warunkach.

Wysokospecjalistyczny Szpital oferuje porady lekarzy specjalistów świadczących usługi 
w poradniach przyszpitalnych, zabiegi chirurgiczne i operacje wykonywane przez wysoko wykwalifikowany zespół chirurgów korzystających z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego 
i leczniczego, diagnostykę obrazową z wykorzystaniem ultrasonografii, tomografii komputerowej, klasycznej radiologii i mammografii oraz badania analityczne o szerokim spektrum badań laboratoryjnych niezbędnych przy profilaktyce i diagnostyce.

Poradnie:
Hematologii
Kardiologii
Chorób Wewnętrznych
Toksykologii
Dermatologii
Neurologii
Onkologii
Neonatologii
Położnictwa i Ginekologii
Chirurgii Ogólnej
Proktologii
Chirurgii Plastycznej
Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu
Ortopedii i Neuroortopedii
Okulistyki
Otolaryngologii
Logopedii
Chirurgii Szczękowo- Twarzoweji
Urologii
Psychologii
Oparzeń
Leczenia Stwardnienia Rozsianego
Rehabilitacji

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Klaudia Libondi Inny

  Pani doktor operowała mnie w Szpitalu rydygiera (centrum oparzeniowo plastyczne) i jestem z tego zabiegu (ginekomastia) bardzo zadowolony. Od pierwszej rozmowy z panią doktor biło profesjonalizmem, widać było również bardzo duże zaangażowanie. Zabieg został przeprowadzony perfekcyjnie, efekty przerosły moje oczekiwania. Bardzo pozytywne odczucia mam również do całej placówki, która jest nowoczesna, pielęgniarki bardzo miłe i takze zaangażowane w swoją prace, a dzięki pobytowi w tym szpitalu odzyskałem wiarę w publiczna służbę zdrowia. Życzę każdemu, żeby trafił tak samo dobrze jak ja, a zdanie o szpitalach w Polsce na pewno będzie o wiele lepsze

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Łabęcki Inny

  Trafiłam do Doktora z polecenia i się nie zawiodłam! Wcześniej byłam u kilku innych specjalistów, którzy przepisywali kolejne badania z których tak naprawdę nic nie wynikało. Jestem bardzo zadowolona z opieki którą mnie otoczył. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Poświecił mi tyle czasu ile to było konieczne, odpowiedział rzetelnie na wszystkie pytania oraz rozwiał moje wszelakie obawy dotyczące ryzyka związanego z leczeniem. Trafna diagnoza oraz dopasowane leki przyniosły szybką ulgę w dolegliwościach somatycznych, a także w psychicznych- ponieważ w końcu mam świadomość tego co mi dolega. Bardzo dziękuję za pomoc! Oby więcej takich specjalistów!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr med. Banach Tomasz Inny

  Wspaniały lekarz. Cierpliwy i bardzo dokładny. Poświęca pacjentowi czas, tyle ile pacjent potrzebuje, nie zbywa :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Wszołek Inny

  Polecam bardzo Pana Doktora: profesjonalizm połączony z serdecznością i humorem. Dziękuję za laparoskopię pęcherzyka żółciowego.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Burenok Inny

  Właśnie minęło 10 lat od zabiegu,który wykonał mistrz Alek,Zostałem wypisany z poradni onkologicznej.Mistrzu dziękuję .Pozdrawiam Wars.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kowalczyk-Tekiela Inny

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Jest bardzo zaangażowana, bardzo sympatyczna. Ma ogromną wiedzę i wszystko dokładnie tłumaczy. Potrafi podnieść na duchu pacjenta. Pani Doktor dała nam ogromną nadzieje, jesteśmy dużo spokojniejsi w całej tej sytuacji. Naprawdę bardzo polecam Panią Doktor, wiedza na najwyższym poziomie! Lekarz z powołania, naprawdę bardzo jej zależy na pacjencie i widać, że to osoba we właściwym miejscu. Polecam!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Serafin Inny

  Z panią Agnieszką rodziłam w grudniu w 2022 r. i bardzo się cieszę, że to właśnie z nią przyszło na świat moje drugie dziecko! Skontaktowałam się z nią telefonicznie w sierpniu i od razu poczułam się zaopiekowana. Przeprowadziła ze mną krótki ogólny wywiad jak idzie z ciążą, a następnie umówiłyśmy się na spotkanie za kilka miesięcy, w szpitalu. (Dodam jeszcze, że wykupiliśmy usługę prywatną położnej do porodu w Rydygierze.)
  Podczas pierwszego spotkania na porodówce pani Agnieszka przeprowadziła szczegółowy wywiad, posegregowała wszystkie badania/dokumenty/itp., oraz odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania, dbając też o moje oczekiwania co do porodu.
  Moja córka urodziła się po terminie, i przez te tygodnie wokół terminu pani Agnieszka była zawsze dostępna pod telefonem i sama również dzwoniła, pytając jak się mamy.
  W końcu, kilka dni po terminie zdecydowałyśmy że chcemy spróbować indukcji. Dałyśmy Małej jeszcze kilka dni, po czym stawiłam się w szpitalu. Jednak poród zaczął się samoistnie w czasie czekania w izbie przyjęć. Gdy wieczorem puściły mi wody, pani Agnieszka bezzwłocznie przyjechała.
  Podczas I fazy dbała, abym miała wygodnie, mogła odpocząć, przygasiła światła w sali - była ciepła i cierpliwa, doradzała i słuchała moich potrzeb. Gdy już nadszedł czas II fazy, na moją prośbę przyniosła krzesełko do rodzenia, abym mogła rodzić wertykalnie. Doradzała mojemu mężowi co ma robić, aby mnie wesprzeć podczas skurczy, a kiedy brakowało mi sił byłą zdecydowana i konkretna, swoją postawą przypomniała mi, że dam radę i to tylko kwestia czasu, kiedy już urodzę. Gdy już narodziła się córka, reagowała szybko gdy Mała jeszcze nie wzięła oddechu - jednak córeczka w końcu poradziła sobie sama i pani Agnieszka od razu dała mi ją do kangurowania. Dobrze i szybko zaszyła pęknięcia I stopnia i razem ze mną cieszyła się z naszego cudu narodzin. Następnego dnia odwiedziła mnie również w sali, aby dopilnować że jesteśmy okej.
  Jestem szczęśliwa, że wybraliśmy właśnie panią Agnieszkę - spokojnie mogłabym rodzić z nią jeszcze raz.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Marecik Inny

  Pan Doktor na medal. Wspaniale zaopiekował się mną. Bardzo mi pomógł przetrwać badanie. Pani Dorota Nakaniec, asystująca przy badaniu, to człowiek Anioł! Po prostu wyjątkowy duet. Dziękuję Państwu!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Goździewicz Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza i mam nadzieje za będzie mnie operowal. Lekarz jest miły i konkretny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Urszula Błaut-Kądzielska Inny

  Do pani doktor zgłosiłem się na badanie kolonoskopii. Miałem wiele obaw ale zupełnie niepotrzebnie. Badanie przeprowadzone zupełnie bezboleśnie, w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła podczas badania. Podziękowania też dla Pani pielęgniarki, która asystowała podczas badania. Życzę wszystkim pacjentom aby trafiali na swojej drodze na tak empatycznych, życzliwych i wspaniałych specjalistów.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania