Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz usług bezpłatnych udzielanych w ramach kontraktu z NFZ (w 21 specjalnościach), świadczymy również usługi pełnopłatne oraz na zlecenie firm współpracujących.
Naszym Pacjentom dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu sprzętowi oraz sprawnej i kompleksowej opiece zapewniamy szybki powrót do zdrowia w komfortowych warunkach.

Wysokospecjalistyczny Szpital oferuje porady lekarzy specjalistów świadczących usługi 
w poradniach przyszpitalnych, zabiegi chirurgiczne i operacje wykonywane przez wysoko wykwalifikowany zespół chirurgów korzystających z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego 
i leczniczego, diagnostykę obrazową z wykorzystaniem ultrasonografii, tomografii komputerowej, klasycznej radiologii i mammografii oraz badania analityczne o szerokim spektrum badań laboratoryjnych niezbędnych przy profilaktyce i diagnostyce.

Poradnie:
Hematologii
Kardiologii
Chorób Wewnętrznych
Toksykologii
Dermatologii
Neurologii
Onkologii
Neonatologii
Położnictwa i Ginekologii
Chirurgii Ogólnej
Proktologii
Chirurgii Plastycznej
Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu
Ortopedii i Neuroortopedii
Okulistyki
Otolaryngologii
Logopedii
Chirurgii Szczękowo- Twarzoweji
Urologii
Psychologii
Oparzeń
Leczenia Stwardnienia Rozsianego
Rehabilitacji
Dowiedz się więcej

Adres

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie
Os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (236)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Brzeska konsultacja dermatologiczna

  Nie zostałam przyjęta ze skierowaniem pilnym, mimo że przed wizytą zadzwoniłam do rejestracji i otrzymałam informację, że moje skierowanie (zarówno tryb pilny jak i rozpoznanie) nadaje się do poradni przyszpitalnej i że zostanę przyjęta między pacjentami. Taka sama informację uzyskałam od lekarza POZ wystawiającego skierowanie. Pani doktor stwierdziła, że skierowanie jest stare (ma miesiąc, bo nie nigdzie nie mogłam się z nim dostac, no rzeczywiście stare skierowanie!). Według pani doktor mam się leczyć „na mieście” cokolwiek to znaczy. Żenada.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Gwiazda Inny

  Masakra. Przyjechałam z krwawieniem z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, duża biegunką ,nudnościami, dreszczami, dużym bólem brzucha. Pan doktor przyszedł, dotknął brzucha 2 razy i powiedział że się zatrułam. 0 innych badań fizykalnych. EKG nie dostalismy. W badaniach krwi: Leukocyty 17 tys, crp 10. Badań moczu nie zrobiono. Dalsze zalecenia : dieta lekkostrawna i leczenie dalsze POZ, pouczono o dalszym postępowaniu ( powiedział żeby brać leki przeciwbiegunkowe i tyle ). W karcie nie było też napisane nic o lekach które były podane, więc ciężko po wizycie było jakoś się samodzielnie podratowac. Zostałam wypisana do domu. Generalnie pod wieczór krowtoki były jeszcze większe i pojechaliśmy do innego SOR , gdzie dostałam leki i poczułam się w końcu zaopiekowania i leczona.

  Nie polecam Pana Doktora.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Szeliga Inny

  Bardzo dobry ortopeda. Glowny cel to pomoc pacjentowi. Pelne oddanie i zaangazowanie. Lekarz z powolaniem.
  Skuteczne wykonanie bardzo trudnej operacji, po ktorej byl mozliwy szybki powrot do zdrowia.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Janeczek Inny

  Być może na prywatnych wizytach Pan doktor jest inny, ale jako pracownik publicznego szpitala nie liczy się z pacjentem, nie tłumaczy jakie skutki uboczne mogą przynieść leki. Od innego lekarza dowiedziałam się że leki, które mi przepisał są starej generacji. Dają one również poważne skutki uboczne, takie jak zespół pozapiramidowy, co niestety przeżyłam.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Orska Inny

  Pani Dr.Orska -nwm czy znajdę odpowiednie słowa aby opisać tak swietnego i kompetentnego lekarza a co mnie bardzo ujęło empatycznego człowieka .Miałem okazję poznać Panią Doktor gdy zdiagnozowano u mnie odwarstwienie siatkówki po czym pinie zgłosiłem się do Szpitala im.Rydygiera (oczywiście po zasięgnięciu opini ) gdzie potwierdzono powyższe przedarciowe odwarstwienie siatkówki .Pani Doktor po mimo iż był to okres przedświąteczny zwołała świerny zespół i zoperowano moje oko z powodzeniem z resztą.Mój stres złagodziło zaangażowanie Pani Dr.po operacji ,troska i poczucie tego iż jest się w dobrych rękach.Wszystko to dodało mi sił na walkę z chorobą. Bardzo dziękuję i z całego serca polecam Panią Doktor Orską . Ps.Po mimo wielu obowiązków wynikających ze stanowiska jakie piastuje zawsze znajdzie czas aby skontrolować moje oko . Pacjent Ryszard K

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Stokłosa Inny

  Pan Doktor operował moją córkę . Bardzo dobry lekarz.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roman Głowacki Inny

  Zdecydowanie nie polecam :) . Godzinę przed zabiegiem usunięcia migdałów u Syna powiedział ze względu na opóźnienie na bloku w szpitalu ( zabieg oczywiście komercyjny, nie NFZ ) jednak nie da rady go zrobić bo już czekają na niego Pacjenci w prywatnym gabinecie. Na nasze nieszczęście jednak wykonał zabieg, który trwał 10minut, migdały nie zostały całkowicie wycięte ( po roku wyglądają jeszcze gorzej ), dwóch Laryngologow stwierdziło zgodnie ze zabieg został wykonany niesumiennie i tkanka nie została wycięta całkowicie. Nie oddawajcie mu swoich Dzieci.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Szeliga artroskopia

  Pan Paweł to świetny specjalista, który umożliwił mi operację polegającą na rekonstrukcji ACL w krótkim terminie w Szpitalu imienia Ludwika Rydygiera w Krakowie. Był jednym z lekarzy wykonujących zabieg. Poza wizytami kontrolnymi w szpitalu po operacji, odbyłem również wizyty u innych lekarzy i rehabilitantów, którzy pytając o ortopedę wykonującego zabieg, potwierdzili renomę i świetną opinię Pana Pawła w swojej dziedzinie. Pełen profesjonalizm i ogólna troska o pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Adrianna Wójcik Inny

  Pomimo natłoku pacjentów pani doktor poświeciła bardzo długi czas mojemu tacie. Jestem jej ogromnie wdzięczna za skierowania na na badania ,szczegółowy wywiad i zmianę leku. Polecam kompetencje lekarza i pełne zaangażowanie. Co do osoby odebrałam Ją bardzo ciepło i przyjaźnie za to pacjenci w kolejce do pani doktor niestety większość bez kultury.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Salwa Inny

  Spotkałam Panią doktor na SOR w szpitalu Rydygiera. Uważam, że jest bardzo rzeczową, profesjonalną osobą. Zrobiono mi badania, po których została postawiona diagnoza. Pani doktor przedstawiła mi jasno możliwości leczenia. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Uważam, że tak powinien wyglądać pobyt na SOR. Nie oczekujmy, że lekarz będzie się nad nami rozczulał, bo tam nie ma na to czasu. Oczekujmy fachowej opieki i jak najlepszej diagnozy. Dziękuję Pani doktor i całemu zespołowi.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania