Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

Os. Złotej Jesieni 1

31-826 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. jest nowoczesną jednostką świadczącą kompleksową opiekę medyczną dla licznej populacji pacjentów z Polski jak i z zagranicy. Oprócz usług bezpłatnych udzielanych w ramach kontraktu z NFZ (w 21 specjalnościach), świadczymy również usługi pełnopłatne oraz na zlecenie firm współpracujących.
Naszym Pacjentom dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu sprzętowi oraz sprawnej i kompleksowej opiece zapewniamy szybki powrót do zdrowia w komfortowych warunkach.

Wysokospecjalistyczny Szpital oferuje porady lekarzy specjalistów świadczących usługi 
w poradniach przyszpitalnych, zabiegi chirurgiczne i operacje wykonywane przez wysoko wykwalifikowany zespół chirurgów korzystających z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego 
i leczniczego, diagnostykę obrazową z wykorzystaniem ultrasonografii, tomografii komputerowej, klasycznej radiologii i mammografii oraz badania analityczne o szerokim spektrum badań laboratoryjnych niezbędnych przy profilaktyce i diagnostyce.

Poradnie:
Hematologii
Kardiologii
Chorób Wewnętrznych
Toksykologii
Dermatologii
Neurologii
Onkologii
Neonatologii
Położnictwa i Ginekologii
Chirurgii Ogólnej
Proktologii
Chirurgii Plastycznej
Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu
Ortopedii i Neuroortopedii
Okulistyki
Otolaryngologii
Logopedii
Chirurgii Szczękowo- Twarzoweji
Urologii
Psychologii
Oparzeń
Leczenia Stwardnienia Rozsianego
Rehabilitacji

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Kłęczek

  Anestezjolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlkły ból międzyżebrowy

   Pani Doktor jest niezwykle miłą i ujmującą osobą. Jest ogromnie życzliwie nastawiona do pacjenta. Bardzo cierpliwie wysłuchała moje narzekania; wszystko dokładnie i obszernie wytłumaczyła; poświeciła mi mnóstwo swojego czasu. Trafnie zdiagnozowała mój problem i od razu skutecznie zadziałała. Gorąco poleca :)

  • E

   Jestem po 4 artroskopiach kolana i od dłuższego czasu znoszę mocny uporczywy ból. Leczę się u Pani Doktor od dłuższego czasu, na początku to była blokada diagnostyczna bólu, a niedawno - zabieg termolezji w Szpitalu Rydygiera. Pani Doktor jest wyjątkowym specjalistą w wykonaniu tak skomplikowanego zabiegu jak termolezja, który do przyjemnych nie należy a poza tym, jest niesamowicie miłą, serdeczną i ciepłą osobą - tak, że widząc jej uśmiech od razu minęły wszystkie moje obawy. Największy podziw jednak wywołało u mnie to, że Pani Doktor bez problemu radziła sobie przy stole operacyjnym, będąc dosłownie "opancerzona" w grubą kamizelkę przeciw promieniowaniu RTG, a dodatkowo miała na sobie warstwy specjalistycznych ubrań:) Ogromny szacunek dla Pani Doktor i wyrazy najgłębszego uznania za prowadzenie mojej terapii przeciwbólowej.


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Gabriela Nadolnik

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania psychologiczne dzieci

   Pani Gabriela ma Fantastyczne podejście do dzieci, szybko zdiagnozowała problem a nasza córka zestresowana przed pierwszym spotkaniem na następne przychodziła z radością! Serdeczne dziękujemy!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chęć zidentyfikowania swoich lęków

   Po wielu latach krycia w sobie wielu fobii i lęków, postanowiłem "postawić się" światu i poprosić o pomoc specjalistę. Mój wybór padł na Panią Gabrielę, ze względu na Jej bardzo dobre notowania w Internecie oraz odpowiadającą mi lokalizację.

   Od pierwszych minut czułem, że trafiłem w dobre miejsce. Pani Gabriela znakomicie prowadziła rozmowę, dzięki czemu cały czas pozostawaliśmy przy istotnym w danej chwili zagadnieniu, a ja czułem swobodę wyrażania się. Na koniec Pani Gabriela przedstawiła mi niezwykle celne i interesujące obserwacje oraz nakreśliła metodę leczenia. Po tej pierwszej sesji jestem wręcz pewien, że czeka mnie zwycięstwo w walce ze strachem, który tak wiele lat nie dawał mi spokoju. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Zając

  Urolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: konsultacja urologiczna

   Polecam wizytę u dr. Zająca wszystkim z problemami urologicznymi.
   Terminowość, kompetencja, kultura.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: konsultacja urologiczna

   Pełen profesjonalizm. Konkretne informacje i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Polecam wszystkim

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Olszowska-Kruszec

  Internista, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Byłam u pani doktor w Luxmedzie i baaaaardzo polecam!!! Pani doktor poświęciła mi czas i wyjaśniła dokładnie wszystko co powinnam wiedzieć w moim problemie. Miła, sympatyczna, pomocna. Jestem mega zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Dziękuje pani doktor ;)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W przeciwieństwie do lekarzy z którymi miałem styczność poprzednio, Pani Doktor zleciła dodatkowe badania, które wskazały konkretną chorobę. Doceniam profesjonalne podejście Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Bednarek

  Lekarz Chorób Zakaźnych, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja hepatologiczna

   Pani Doktor bardzo kompetentna, kulturalna, rzeczowa. Wyczerpująco ,bez oznak zniecierpliwienia wyjaśnia zagadnienia dot.choroby, kompetentna, bardzo polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja lekarza chorób zakaźnych

   Bardzo sympatyczny lekarz, przeprowadza szczegółowy wywiad i wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wykazuje się dużą wiedzą i kompetencją. Do Pani doktor trafiłam z dzieckiem z podejrzeniem zakażenia WZW B w trakcie porodu. Pani doktor rozwiała wszystkie nasze wątpliwości. Ponadto sama jestem obciążona genetycznie chorobami wątroby. Dzięki niej wiem jak mam dalej kontrolować swoje zdrowie. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Robert Małek

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • J
   Lokalizacja: Klinika Prywatna Estetika NovaUsługa: Inny

   Doskonały Fachowiec, konkretny i rzeczowy. Perfekcyjne wykonał plastykę powiek górnych. Szczerze polecam!

  • S
   Lokalizacja: SS im Rydygiera w Krakowie Oddział Chirurgii PlastycznejUsługa: operacja plastyczna nosa

   Radzę unikać korekty nosa u tego doktora. Wyglądało na to, że wszystko przebiegło dobrze. Nos po operacji kiedy był jeszcze opuchnięty wyglądał na równy. Pojawiły się zrosty pooperacyjne. Nos nie posiadał garba- po operacji u Pana Doktora pojawił się na nim garb. Po kilku miesiącach nastąpiło ropienie z nosa, co skłoniło mnie do konsultacji z laryngologiem. Wizyta u dwóch różnych lekarzy- byli zdziwieni, ze operacja wykonana to septoplastyka z osteotomią poczworną, nos w stanie fatalnym. Wykonane przeswietlenia itp. Wniosek jeden- nos został zoperowany nie prawidłowo, przegroda nosowa miała zostać wyprostowana natomiast jest nadal skrzywiona- występuje utrudnione oddychanie, czubek nosa nastawiony (było skrzywienie w lewą stronę całego czubka) jednak krzywy... jeden słupek widocznie wyższy od drugiego. Skrzydełka na różnej wysokości, a także "bok" nosa różni się od drugiego wcięciem. Lekarz chciał wyciąć garbek- laryngolog natomiast ostrzegł, ze taki zabieg przed upływem roku od operacji oraz w takim stanie nosa moze najprawdopodobniej doprowadzic do zapadnięcia się nosa.Radzę unikać! Aktualnie wybieram się na konsultacje do innego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Dorota Wójcik - Małek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Mój PsychologUsługa: psychoterapia indywidualna (sesja - niezbędna wcześniejsza konsultacja)

   W dniu dzisiejszym ukończyłam terapię u Pani Doroty i wreszcie mam przyjemność wyrazić swoją opinie. Trafiłam do gabinetu zagubiona, zalękniona, z dużym poczuciem krzywdy i w strachu. Pani Dorota przeprowadziła mnie przez bardzo trudną drogę, a dzięki jej pomocy mogę się cieszyć zupełnie nową jakością życia. Ogromna wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie podczas wizyt sprawiło, że dziś inaczej patrzę na siebie, na przeszłość i otaczający mnie świat. Coś co kiedyś wydawało mi się niemożliwe, dziś jest rzeczywistością w której mogę funkcjonować dzięki podjętej terapii. Pani Dorota pomogła mi zrozumieć co się we mnie dzieje i inaczej spojrzeć na rzeczy, które postrzegałam jako swoje słabości - dziś traktuje je jako siłę. Jeszcze raz ogromnie dziękuję. Nie starczy znaków by opisać jak bardzo mi Pani pomogła. A dla niezdecydowanych - warto zawalczyć o siebie, zwłaszcza z takim wsparciem.

  • Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Mój PsychologUsługa: badania psychologiczne

   Byłam bardzo zadowolona ,spotkania przebiegały w spokoju , bez stresowo chcociaż ja od siebie bardzo się denerwowałam bo chciałam wypaść dobrze a nie bardzo mi to wychodziło..Opis badania uzyskałam b.szybko .Zadnych zastrzeżeń nie miałam i jeśli jeszcze raz będę musiała zdrobić badania na pewno skożystam z pomocy Pami psycholog.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Agata Średnicka

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, podczas badania czułam się naprawdę komfortowo. Po za tym pani Agata posiada obszerną wiedzę, którą przekazuje pacjentowi. Podczas wizyty czułam ogromne zaangażowanie, którego często brakuje u lekarzy.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: 3 Bell Opławski KrakówUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam Panią doktor. Bardzo kompetentna, miła i osoba. Poza wiedzą merytoryczna ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Piotr Maciukiewicz

  Urolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MASMED Sebastian Berger, Agnieszka BergerUsługa: konsultacja urologiczna

   Pan doktor niezwykle uprzejmy, kompetentny wyjaśnia szczegółowo objawy i przekazuje zalecenia. Zdecydowanie polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MASMED Sebastian Berger, Agnieszka BergerUsługa: konsultacja urologiczna

   Pana Dr polecam. Bardzo miły i
   rzeczowy lekarz. Wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Podczas pierwszej wizyty omówił problem, uspokoił i rozwiał wszelkie wątpliwości. Wizyta terminowa.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania