Szpital Powiatowy

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy

Sukiennicza 13

64-500 , Szamotuły , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2

Ogólna ocena
1 opinia

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiktor Kuchciński Inny

  Udałem się do doktora, który przyjmował w szpitalu w Szamotułach, w celu kontroli i zdjęcia szwów po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Szpital w którym miałem operację niestety robił tylko operacje i miał nieczynną w tym okresie poradnię ortopedyczną. Zapisałem się więc na wizytę kontrolną do poradni w Szamotułach, ponieważ tam miałem najbliżej. Tylko jeden lekarz miał w tym czasie wolne terminy- Wiktor Kuchciński. Miałem pecha, ale skąd mogłem wiedzieć ,że to taki wulgarny, mało zaangażowany i niemiły lekarz. Nie czytam opinii. Od teraz zacznę.
  Od początku lekarz był niecierpliwy i zły ,że do niego przyszedłem. Robił mi uwagi, że mam nie chodzić po różnych lekarzach i nie zawracać głowy. Gdy mówiłem, że mam takie zalecenia w karcie informacyjnej leczenia szpitalnego, jeszcze bardziej się denerwował.
  Kazał mi iść ( zamiast iść było bardzo wulgarne słowo) do szpitala ,który mi robił operację. Prosiłem, żeby zobaczył w kartę, ale on jeszcze bardziej na mnie krzyczał i obrażał. Nigdy wcześniej nie spotkałem takiego lekarza. Byłem zaskoczony.
  Proszę się zastanowić nad wyborem tego ortopedy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania