Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski im. F. Raszei

Mickiewicza 2

60-834 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Urbaś Inny

  Polecam.wczoraj bylem z opuchlizną na twarzy i nie do sluchem w prawym uchu. Z bolu wylem. Wszyscy pracownicy mi pomogali. Niestety musialem czekac 2 godziny bo pani doktor prowadzila operacje ale nie zaluje tych 2 godzin. Jeszcze troche po bolewa ale chociaz lepiej slysze juz. Polecam


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Sowier Inny

  Super lekarz wiecej takich lekarzy pelen szacunek podejscie do pacjenta super bardzo rzeczowy i konkretny czlowiek rozumie co lekarz do niego mowi


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Sowier Inny

  Lekarz godny polecenia, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zaangażowany profesjonalista niepozbawiony empatii oraz serdeczności.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Urbaś Inny

  W szpitalu miejskim w Poznaniu przeszedłem zabieg prostowania przegrody nosowej z usunięciem tzw. listwy (fachowo: septoplastykę i elektrokoagulację małżowin nosowych dolnych). Pani Doktor Magdalena Urbaś wykonała zabieg bardzo sprawnie i z bardzo dobrym rezultatem, co potwierdził później m.in. mój lekarz prowadzący i kierujący.


  Całość była dosłownie bezbolesna, co jest zasługą wieloetapowego procesu znieczulania miejscowego. Nawet po zabiegu nie były potrzebne żadne leki przeciwbólowe. Pani Doktor była też nadspodziewanie delikatna, znacznie bardziej niżbym się spodziewał w przypadku zabiegu w obrębie chrząstki nosa.


  Przede wszystkim jednak (ponieważ byłem przytomny w czasie zabiegu - znieczulenie miejscowe) bardzo ważna była dla mnie komunikacja z lekarzem. Pani Doktor sprawdziła się także pod tym względem doskonale. Przed zabiegiem starannie wytłumaczyła mi kolejne kroki w takiej operacji, a w czasie samego zabiegu odpowiednio informowała o tym, co się za chwile wydarzy - tak że byłem przygotowany na określone odczucia (np. ciągnięcia czy delikatnego ukłucia) albo odgłosy. Dzięki temu nie odczuwałem stresu.


  Kontakt z Panią Doktor Urbaś jest w ogóle bardzo przyjemne. Ma się kojące odczucie, że trafiło się w dobre ręce - lekarza z powołania. Szczerze polecam ją znajomym z podobnego typu problemami (krzywa przegroda, problemy z chrapaniem itp.).


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Pięta Inny

  Byłam operowana przez doktora 2 razy w przeciagu 20 lat w miedzy czasie urodziła sie córka,wspaniały lekarz...zdecydowanie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Urbaś Inny

  Jestem niezadowolony z leczenia operacyjnego. Brak poprawy. Obecnie oczekuje na ponowny ten sam zabieg u innego laryngologa w innym szpitalu. Nie polecam. Proszę pozostałych - dzielcie się swoimi opiniami, efektem leczenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Magdalena Urbaś

  Szanowny Panie, ciężko jest mi się odnieść do opisywanej sytuacji, gdyż nie mam pojęcia co był to za zabieg, kiedy był wykonywany i jak przebiegał okres pooperacyjny oraz wizyty kontrolne. Jest mi bardzo przykro, że efekt rzekomo wykonanego przeze mnie zabiegu nie zadowolił Pana.Ręczę jednak , że wszystkie operacje wykonuje z najwyższą starannością , na efekt końcowy składa się wiele czynników, także niezależnych od operatora. Nie znam lekarza, któremu nie zdarzają się powikłania, są niestety wpisane w nasz zawód. Zapewniam, ze nigdy pacjentów nie zostawiam bez opieki,wszelkie niejasności ale i niepowodzenia w procesie leczniczym mam możliwość konsultowania z moimi przełożonymi.
  Jest mi niezmiernie przykro czytać taki komentarz. Chętnie poznam pana nazwisko i datę operacji by zapoznać się z Pana historią choroby. Jeżeli ma Pan taką potrzebę i chęć skonsultuje z moimi przełożonymi w Poradni szpitalnej Pana przypadek. Z wyrazami szacunku-Magdalena Urbaś


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Michalski Inny

  Z Panem Mateuszem miałam styczność na oddziale diabetologii w Szpitalu Raszei w Poznaniu. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem drugiej osoby w swoją pracę. Nauka liczenia wymienników węglowodanowych połączona z dietą wydawała mi się nieosiągalna. Pan Mateusz swoją cierpliwością i empatią wszystko mi wytłumaczył i poświęcał mi bardzo dużo czasu. Oby więcej takich ludzi!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Judyta Schlaffke Inny

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Szlaffke. Pod jej opieką jestem już od prawie 2 lat - najpierw podczas leczenia szpitalnego, teraz w poradni diabetologicznej. Inteligentna, kulturalna i rzeczowa specjalistka. Do tego Pani Doktor jest osobą stanowczą i konkretną. Wymaga, aby pacjent chorujący na cukrzycę typu 1 miał wiedzę na temat swojej choroby i podczas wizyty potrafi dosadnie zwrócić na pewne aspekty uwagę. Może być to różnie przyjęte (wnosząc po negatywnych komentarzach). Dla mnie jednak najważniejsza jest pewność, że powierzam moje zdrowie w ręce dobrego, wymagającego, ale również opiekuńczego specjalisty.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Sowier Inny

  Przykro mi to pisać, lecz wychwalany w opiniach i mediach dr Aleksander Sowier skompromitował się w moich oczach. Wystawiam tę opinię w imieniu mojego nieżyjącego już taty, który spotkał się z doktorem Sowierem w sprawie ewentualnego usunięcia nowotworu trzustki. Towarzyszyłam wtedy tacie, a po wizycie, z której wyszedł roztrzęsiony, rozmawiałam z lekarzem, acz nie bez trudności, ponieważ zamykał mi drzwi przed nosem. Nie mam mu za złe tego, że nie chciał operować taty; powiedział, że zabieg jest bardzo ryzykowny, i zarówno tata, jak ja byliśmy gotowi to zrozumieć. Powodem mojej niskiej oceny nie jest nawet to, że dr Sowier nie zapoznał się z dostarczonymi mu nowymi wynikami badań świadczącymi o złośliwym charakterze nowotworu. Zakwalifikował zmianę do obserwacji, sądząc, że nadal jest łagodna. Lecz to ostatecznie dało by się wyjaśnić, gdyby możliwa była jakakolwiek rozmowa. I tym właśnie dr Sowier skompromitował się w moich oczach: mojego przyjaźnie nastawionego, nieofensywnego i bardzo osłabionego przez chorobę tatę potraktował w sposób arogancki i niedopuszczający dyskusji, a gdy w końcu udało mi się uświadomić mu, że zmiana jednak jest złośliwa, odesłał nas do lekarza rodzinnego. Domyślam się, że bał się przeprowadzać tak trudną operację i uprzedzał naciski, których spodziewał się z naszej strony. Wierzę, że działał zgodnie z zasadą: przede wszystkim nie szkodzić. Lecz także słowem można wyrządzić krzywdę. Tata po tym spotkaniu załamał się zupełnie. Oczekiwał rozmowy na poziomie, a niespodziewanie został potraktowany jak natręt. Nie mam podstaw, żeby oceniać umiejętności doktora Sowiera w dziedzinie chirurgii, ale jego podejście do mojego taty jako pacjenta oceniam bardzo źle.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Sowier Inny

  Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Człowiek niezwykle empatyczny, życzliwy, specjalista na bardzo wysokim poziomie, na wszystkie pytania fachowa i rzeczowa odpowiedź, potrafi niesamowicie motywować. Doktor wykonał u mnie zabieg zmniejszenia żołądka, metodą najlepszą ESG.
  Polecam z całego serca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania