Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Długa 1/2

61-848 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kruszyna konsultacja chirurgiczna

  Bardzo uczynny i kompetentny specjalista. Mało który lekarz reprezentuje taki poziom empatii i zaangażowania względem problemu pacjenta - bez względu na wagę tego problemu. Polecam z całego serca.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  ablacja serca

  Lekarz z niesamowita wiedzą, doświadczeniem i równie wielką empatią. Wielki człowiek! Dziękuje za wszystko Panie doktorze !

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska Inny

  Jestem zasmucona brakiem komunikacji z panią Profesor, która podczas wizyty zachowywała się obcesowo (podniesiony głos, przerywanie wpół zdania i inne) i sprawiała wrażenie, jakby chciała się pozbyć pacjenta z gabinetu (co sama potwierdziła, polecając asystującej jej pani doktor moje echo opisać w taki sposób, by "nikt już więcej nie mógł pani do nas skierować". Podczas spotkania miałam wielkie trudności z dojściem do słowa. Była to wizyta po zabiegu w innym szpitalu na NFZ, na którą czekałam 1,5 roku; nasłuchałam się jak bardzo pacjenci są niewychowani oraz jaki to wstyd (sic!), że lekarze kierują pacjentów do specjalistów w czasie pandemii. Co do mojej własnej sprawy — pani doktor raczej wyśmiała fakt, że zrobiono mi zabieg i podważyła jego konieczność. Od siebie dodam, że zabieg zmienił mi całkowicie komfort życia. Pani Profesor przyjmuje w gabinecie po dwie osoby w jednym momencie, wobec czego byłam zmuszona wysłuchać też bardzo obcesowego traktowania następnej pacjentki. Co na to tajemnica lekarska i tak zwane dane wrażliwe?

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska

  Szanowna Pani, przykro mi, że tak odebrała Pani wizytę u mnie. Zabieg, jestem przekonana, dotyczyć miał zamknięcia tzw. PFO, czyli przetrwałego otworu owalnego, który jest wariantem normy, i obecny jest u 25 wszystkich ludzi na świecie. Nie powoduje konsekwencji klinicznych, nie skraca życia. Zamykany jest blaszkę ze specjalnego metalu w bardzo szczególnych i rzadkich sytuacjach klinicznych, których u Pani nie stwierdzałam. Bardzo często skierowanie pacjentów na ten zabieg jest niezasadne, w czasie spotkania weryfikuję owe wskazania i wg. najlepszej mojej wiedzy zalecam go lub nie. Zapinka wszczepiona "na zapas" jest szkodliwa. Pozostaje w sercu na całe życie. Decyzje moje stawiam na podstawie dużego doświadczenia. Często jednak, kierowani ponownie przez lekarzy, pacjenci wracają ponownie, stąd twarda decyzja, by napisać wnisek tak, by pacjent znów nie przyjezdżał, czasami z daleka i po długim oczekiwaniu, na kolejną kwalifikację. Niestety koledzy neurolodzy a i niektórzy kardiolodzy pomimo jasnych wskazań do tego zabiegu, narażają pacjentów na takie wizyty.
  Co do intymności i tajemnicy lekarskiej - przykro mi, takie są warunki, nie mam ani ja, ani większośc kolegów oddzielnego miejsca na rozmowy. Taka forma jest dla mnie również bardzo niekomfortowa. Dodatkowo zagęszczenie pacjentów w COVIdzie strwarza im, czyli Panstwu dodatkowe zagrożenie. Pracuje już bardzo wiele lat w takich warunkach, a proszę mi wierzyć, wolałabym, jak moi koledzy z innych krajów, działać spokojniej, milej i przede wszystkim wolniej. Gdybym pozwoliła sobie na taki komfort, kolejka wydłuzyłaby się jeszcze bardziej - nawet do kilku lat. A na to nie chcę Państwa narażać. Prof. dr hab. Olga Trojnarska

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  ablacja serca

  Do doktora Gwizdały trafiłam po kolejnej już wizycie w izbie przyjęć z powodu migotania przedsionków. Migotanie przedsionków nie pozwalało mi normalnie żyć. Brak oddechu, ból w klatce piersiowej, trudności nawet z tak prostą czynnością jak wstanie z łóżka. Pan doktor Gwizdała dosłownie przywrócił mnie do życia. Wykonał u mnie zabieg ablacji, po którym zaczęłam na nowo cieszyć się dniem codziennym. Zwrócił mnie światu i rodzinie. Nie spotkałam się w swoim życiu tak wielką dozą zrozumienia, profesjonalizmu i empatii. Niesamowity lekarz…niesamowity człowiek. Wielkie dziękujęPanie doktorze, ode mnie i od całej mojej rodziny.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  ablacja serca

  W lipcu 2020 minęły 2 lata od zabiegu ablacji, którą przeprowadził Doktor Adrian Gwizdała. Zabieg był trudny, tym bardziej, że przeprowadzony w trudno dostępnym przedsionku serca. Zabieg w pełni udany i co ważne z trwałym efektem. Dzięki Doktorowi A. Gwizdale wróciłem do aktywnego trybu życia: rower, biegi, narty.
  Dziękuję Doktorze, jest Pan Lekarzem od serca i z sercem.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Zieliński konsultacja chirurgiczna

  Lekarz z wielka intuicją doświadczeniem i wiedzą. Szybkosc podjetych dzialan w sytuacji zagrozenia życia pozwolilo uratowac zycie.Z wielkim sercem i podejsciem do pacjenta.Polecam

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Zieliński konsultacja chirurga naczyniowego

  Doktor Zieliński jest genialnym diagnostą, bardzo sprawnym i profesjonalnym operatorem z szeroką wiedzą medyczną dotyczącą zarówno własnej specjalizacji jak i medycyny ogólnej. Polecam wszystkim, zarówno z małymi problemami naczyniowymi jak i poważnymi, wymagającymi szczegółowej analizy podpartej fachową wiedzą. Doktor Zieliński jest w mojej ocenie najlepszym wyborem.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Jaszczyńska-Nowinka Inny

  Najwspanialszy lekarz ginekolog jakiego poznałam... Wizyta przebiega bez skrępowania.Profesjonalne podejście do pacjenta.

  Pani Doktor odpowie na wszystkie nurtujące pytania.
  Pacjentka czuje się "bezpieczna" pod opieką Pani Karoliny. Zawsze znajdzie czas, aby odebrać telefon, lub oddzwonić w wolnej chwili.
  Cieszę się, poznałam Pania Doktor i na pewno zostanę jej pacjentką.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Andrzej Niklas Inny

  Wspaniały lekarz, rzeczowy, sympatyczny, słucha uważnie, bardzo cierpliwy, lekarz z powołaniem. Jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska Inny

  Pełen profesjonalizm polecam wszystkim.Ogromna wiedza i doświadczenie. Bardzo pomocna i wrażliwa na ludzie problemy. Leczy mnie od wielu lat.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania