Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ludwina Szczepaniak-Chicheł Holter ciśnieniowy

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze życia . Skupiona maksymalnie na swojej pracy i na tym ,żeby szczegółowo dowiedzieć się jakie są przyczyny zaistniałej choroby . Bierze pod uwagę wszystko. Nigdy wcześniej nie byłam tak dokładnie zbadana , przepytana , wysłuchana . Raczej lekarz zadaje pytanie rutynowe nie spoglądając nawet na pacjenta. Dopiero teraz wiem co mi dokładnie dolega , co mam z tym robić i to wszystko daje ogromny spokój . Bardzo empatyczna , sympatyczna ,rzeczowa i pracowita lekarka . Pani doktor swoją ogromną wiedzą , spokojem i dociekliwością powoduje ,że człowiek wie ,że jest w dobrych rękach i wie ,że z chorobą da się żyć , tylko trzeba zakasać rękawy i działać . Z całego serca polecam ! Dziękuję ,że mogłam być właśnie Pani pacjentką . To ogromne szczęście .

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Jaszczyńska-Nowinka Inny

  Do dr udałam się przez torbiel "znalezioną" przez innego gin, który podejrzewał złośliwe zmiany.
  Pierwsza wizyta w porządku, dr była bardzo delikatna, aczkolwiek wywiad był przeprowadzony niedokładnie i bez poznania historii medycznej (np. inne schorzenia, które mogłyby mieć wpływ na leczenie lub przeprowadzane zabiegi).
  Wizyta była krótka, otrzymałam lek, który może i "usunął" jeden problem, ale stał się początkiem kolejnych negatywnych objawów. Podczas kontroli, która - włącznie z przygotowaniem się do badania i ubraniem po - trwała może 5 minut - nie usłyszałam nic konkretnego. Jedynie "jest w porządku", po czym sama zaczęłam wypytywać o inne problemy ginekologiczne i hormonalne, lecz nie otrzymałam odpowiedzi. Usłyszałam tylko, że "po co ma pani hormony sprawdzać, młoda pani jest", a jednak późniejsze badania wykazały, że mam poważne problemy w tej kwestii i wyniszczony cały organizm... W dodatku pytanie od lekarza "to na którym jajniku była torbiel?" zbiło mnie z pantałyku.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Ewelina Szczepanek-Parulska Inny

  Wspaniała kobieta, pełna energii, duże zaangażowanie, dokładność, ogromna wiedza i zapał, niesamowity potencjał. Jestem bardzo wdzięczna Pani Profesor i z całego serca dziękuję, mogę z czystym sumieniem polecić innym pacjentom.


  I
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Ewelina Szczepanek-Parulska Inny

  Polecam Panią Profesor z całego serca. Trafiłam do Pani Profesor po konsultacjach u innego lekarza ( tam fatalna atmosfera w gabinecie wyszłam z płaczem) byłam w szczególnym momencie jako świeżo upieczon karmiąca piersią Matka z poporodowym zapaleniem tarczycy z fatalnym wynikami i potężne nadczynność tarczycy. Pani Profesor wykazała się wielką empatią, zrozumieniem i olbrzymim wsparciem. Przeszłyśmy przez leczenie razem, nigdy nie zostawiła mnie samej sobie, mimo urlopu i czasu który spędzała z rodziną zawsze kontrolowała moje wyniki i modyfikowała dawki leku. Gdy taki człowiek staje na Twojej drodze to wraca wiara że dobro istnieje. Gorąca polecam. Iwona i Tosia


  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Gryczka Leczenie nowotworów piersi, jelita grubego, skóry

  P. Doktor przeprowadził u mnie zabieg oszczędzający przy leczeniu raka piersi. Powiedzieć, że leżąc na oddziale onkologicznym czułam się przez niego dobrze zaopiekowana to jak nic nie powiedzieć. Specyficzne poczucie humoru mi bardzo odpowiadające:). Po zrobieniu wcześniejszego wywiadu byłam przekonana, że trafiam w dobre ręce i się nie pomyliłam. Zdecydowanie lekarz z powołania.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr Maciej Zmysłowski Inny

  Pan Doktor wykazał zainteresowanie moją sprawą. Bardzo zaskoczył mnie telefon od Doktora, gdzie moje wątpliwości zostały rozwiane. Stąd polecam tego Pana ze względu na zaangażowanie. Widać, że problemy pacjenta nie są mu obojętne za co dziękuję. Mam nadzieję, że pod taką opieką mój problem wkrótce zostanie rozwiązany.


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Jan Królak Inny

  Bardzo dobry specjalista. Punktualny. Byłam na USG. Wszystko powiedziel i przetłumaczył. Dał mi porady.


  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Kostka-Jeziorny Inny

  Trafiłem pod opiekę Pani doktor będąc w szpitalu na koronografii. Okazało się, że moje żyły są w tragicznym stanie. Pani doktor nie zostawiła mnie bez opieki, zajęła się mna bardzo profesjonalnie. Pomimo złego stanu zdrowia nie odesłała mnie do domu i nie pozostawiła losowi. Jestem jej ogromnie wdzięczny za walkę o moje zdrowie. Ma bardzo duza wiedzę i doświadczenie. Taki lekarz z powołania to skarb. Polecam wszystkim serdecznie.

  dr n. med. Katarzyna Kostka-Jeziorny

  Dziękuje.


  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Zieliński konsultacja chirurga naczyniowego

  Dr. Zielińskiego znam z prywatnych wizyt z mamą, które zawsze oceniałam na bardzo wysokim poziomie(pełna diagnostyka). Własne doświadczenie i opinię opieram o wizytę na NFZ, która poza długim czekaniem 3 godziny niczym specjalnym się nie wyróżniała. Cieszę się, że z wywiadu jestem zdrowa bo badanie USG mam za 6 miesięcy. I to cała diagnostyka.


  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Gryczka Konsultacja chirurgiczna

  Konkretny i rzeczowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowiedział na wszystkie moje pytania.
  Wizyta u lekarza tej specjalizacji zawsze wiąże się ze sporym stresem, ale specyficzne poczucie humoru i styl bycia Pana Doktora szybko rozładowuje napięcie i wprowadza spokój, który jest przecież bardzo ważny w oczekiwaniu na wyniki i diagnozę a później na operację. Pacjentka nie czuje się skrempowana i oceniana podczas wizyty a to też jest bardzo ważne.
  Operacja przeprowadzona również bardzo sprawnie, praktycznie bez bólu i niemal bez śladu.
  Chociaż mam nadzieję, że już więcej nie będę musiała trafić do lekarza tej specjalizacji, to w razie takiej konieczności bez wahania skorzystam z porady ponownie.
  I bez wahania polecam każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań Pokaż w Google Maps
NFZ
Długa 1/2, 61-848 Poznań Pokaż w Google Maps
Augustyna Szamarzewskiego 84, 60-569 Poznań Pokaż w Google Maps
osiedle Rusa 55, 61-245 Poznań Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania