O nas

Stomatologia to nasza praca, misja i pasja, dlatego oferujemy naszym pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne – dokładamy wszelkich starań, by wszyscy pacjenci wychodzili od nas uśmiechnięci nie tylko dlatego, że zyskali zdrowy, olśniewający uśmiech. W pracy łączymy wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie oraz empatię.

Specjalizujemy się między innymi w protetyce, stomatologii estetycznej oraz implantologii. Pracujemy tylko na najwyższej jakości materiałach. Za opis standardu naszych usług niech posłużą opinie naszych pacjentów.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomografia Komputerowa
 • Pantomografia
 • RTG / RVG
 • Mikroskop Zeiss
 • Mikroskop Kaps
 • Kamery diagnostyczne
 • Laboratorium protetyczne
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Ukraiński
 • Rosyjski
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (224)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Dariusz Wlazłowicz Konsultacja stomatologiczna

  Была на консультации. Доктор очень внимательный, профессионал своего дела. Все подробно объяснил, показал и рассказал план дальнейших действий. Однозначно рекомендую!

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Irena Sionek aparaty stałe

  Bardzo kompetentna pani ortodontka, a najbardziej podoba mi się fakt, że w klinice mogę kompleksowo leczyć zęby i wszystko w jednym miejscu :)

  lek. dent. Irena Sionek

  Dziękuję serdecznie za opinię :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksander Ciesielski Inny

  Mam dużą dentofobie i trafiłam do Doktora Aleksandra. Jestem bardzo zadowolona, że tak się mną zaopiekowano i wizyta obyła się bez większego strachu.. bardzo polecam Doktora

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Irena Sionek Inny

  Doktor Irena bardzo sympatyczna, wizyta bardzo szczogolowo wyjaśniona. Polecam

  V
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Irena Sionek Inny

  Professional, high quality, painless. Excellent equipment, wonderful doctor who speaks English.

  lek. dent. Irena Sionek

  Thank You very much for your kind review :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Zborzyńska leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Leczenie kanałowe odbyło się w całości na jednej wizycie! Mimo informacji od Pani Doktor, że może boleć po zabiegu - nic nie bolało! Bardzo dziękuję! Już wiem gdzie się zgłosić, gdy zaboli mnie ząb :)

  lek. dent. Aleksandra Zborzyńska

  Dziękuję za miłe słowa :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Aleksandra Zborzyńska Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnienia, drobiazgowość.

  lek. dent. Aleksandra Zborzyńska

  Dziękuję !

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Zborzyńska leczenie kanałowe

  Wizyta u P. Aleksandry: kontynuacja leczenia kanałowego, rozpoczętego przez P. Dariusza z tej samej placówki. W trakcie wizyty: opuszczenie pokoju na ok 5 min, po zawołaniu przez inną osobę z personelu. Po wizycie: nasilający się ból. Wizyta w innym miejscu (po utracie zaufania do opisywanego miejsca) wykazała pozostawienie dwóch fragmentów narzędzi w kanałach zęba (dowód - dostarczona tomografia). P. Aleksandra stwierdziła, że pozostawianie narzędzi w kanałach zęba - zdarza się. Oczywiście. Jednak ten fakt, w połączeniu z brakiem poinformowania mnie o tym, a także wysoką ceną wizyty - skłania mnie do wystawienia negatywnej opinii. P. Aleksandra stwierdziła, że o pozostawionych fragmentach chciała poinformować mnie na kolejnej wizycie. Raczej była to ewidentna próba zatajenia błędu.
  - zwrot części kwoty za leczenie (plus)
  - mimo reklamacji zapłaciłem dosyć wysoką kwotę za wizyty, dodatkowo płatna wizyta naprawiająca w innym miejscu - jednego fragmentu narzędzia nie udało się usunąć

  lek. dent. Aleksandra Zborzyńska

  Pan Kamil Mościcki zgłosił się na wizytę z bólem zęba - ze względu na jego zły stan został on zakwalifikowany do leczenia kanałowego. Jedyną alternatywną metodą dla leczenia kanałowego w przypadku chorób miazgi jest usunięcie zęba. Pacjent przed podjętym leczeniem został poinformowany o istocie leczenia, podpisał zgodę na leczenie kanałowe, w której zawarte są informacje m.in. o możliwych powikłaniach, w tym możliwości złamania narzędzia. Przed rozpoczęciem procedury miał możliwość zadawania pytań - nie zadawał ich. Nie każde leczenie może być zakończone na jednej wizycie - żeby usunąć złamane narzędzie potrzeba często więcej czasu co wiąże się ze zmęczeniem dla pacjenta- długie otwarcie jamy ustnej. Złamanie narzędzia nie ma związku z dolegliwościami bólowymi. Dolegliwości bólowe podczas leczenia kanałowego mogą występować w trakcie jak i po zakończonym leczeniu (czyli po wypełnieniu kanałów) i wiążą się ze stanem zapalnym miazgi lub tkanek okołowierzchołkowych zęba. Pacjent zapłacił za wizyty cenę zgodnie z cennikiem , który jest dostępny na stronie internetowej gabinetu, w formie papierowej w gabinecie oraz zawsze można zasięgnąć takiej informacji u personelu - rejestratorki, asystentki lub samego lekarza. Narzędzie (jedno nie dwa!)nie zostało pozostawione, bo leczenie kanałowe nie było zakończone, pacjent był poinformowany o konieczności umówienia kolejnej wizyty, narzędzie było złamane w taki sposób, że na następnej wizycie byłoby w 100% usunięte - mimo takiej informacji pacjent wolał zmienić lekarza, co jest jego oczywistym prawem, oraz w bardzo nieelegancki sposób wyłudził część zapłaconych pieniędzy - poprzez zastraszenie lekarza.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Adrianna Woźniak Konsultacja periodontologiczna

  Pani doktor bardzo dokladnie i przystępnie wyjaśniła na czym polega problem i jaki jest plan leczenia, wizyta przebiegła w miłej atmosferze, na pewno wrócę :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Irena Sionek konsultacja ortodontyczna

  „Polecam panią Doktor, ma bardzo dobre podejście do dzieci i umie zachęcić do leczenia. Szczegółowo omówiła plan leczenia oraz czas leczenia. Moje dziecko nosi aparat wyjmowany i już widać efekty, a na każdą wizytę u ortodonty idzie z chęcią „

  lek. dent. Irena Sionek

  Dziękuję serdecznie za opinię!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania