Stomatologia Rodzinna Ferreus

(9 opinii)

To miejsce, które powstało z zamiłowania do niesienia pomocy dentystycznej, poczucia misji poprawiania estetyki zębów i troski o Państwa uśmiech. Godziny przyjmowania: pon - pt 8.30 - 20.00 sob 9... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Rodzinna Ferreus

Okrzei 18/U3

03-710 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

To miejsce, które powstało z zamiłowania do niesienia pomocy dentystycznej, poczucia misji poprawiania estetyki zębów i troski o Państwa uśmiech.

Godziny przyjmowania:
pon - pt 8.30 - 20.00
sob 9-15

Nasz sprzęt

 • Pantomograf VATECH PAX PRIMO, aparaty punktowe
 • Mikroskopy zabiegowe, lasery stomatologiczne, Variosurg, Fizjodyspenser, System B, Obtura, Calamus, Cyfrowa diagnostyka radiologiczna
 • Piaskarka AIR-FLOW 3.0 Handy Perio
 • Piaskarka AIR FLOW S1
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Kaźmierczak

  Polecam Pana Doktora w 100% procentach. Mistrz w swoim fachu. Po pierwszej wizycie przeszedł strach przed kolejnymi(leczenia kanałowe)- zwłaszcza przed wykonywanym znieczuleniem, którego wcześniej bałam się jak ognia, a dzięki Panu Doktorowi przestałam.
  Pan Doktor jest bardzo dokładny, skrupulatny a przy tym uprzejmy i cierpliwy. Nie mogłam trafić lepiej. Jeszcze raz polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Łachoda

  Do doktora Łachody trafiłam z polecenia znajomej. Już pierwsza wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu, że trafiłam w najlepsze ręce. Doktor jest bardzo skrupulatny , a leczenie odbywa sie zupełnie bezbolesnie. Pełen profesjonalizm! Z pewnością pozostanę mu wierna!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Kaźmierczak

  Mistrz znieczuleń! Za każdym razem usypiam na fotelu, nawet w czasie leczenia kanałowego i mogę się relaksować podczas gdy dr Tomasz wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Łachoda

  Dr Łachoda sprawił, że zabiegi stomatologiczne, które wcześniej były zmorą, stały się wyjściem do spa. Wraz z całym swoim zespołem tworzy niezwykle przyjemną atmosferę, a co najważniejsze jest skuteczny i pomysłowy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Łachoda leczenie kanałowe

  Z pełnym przeświadczeniem twierdzę, że doktor Łachoda jest najlepszym dentystą jakiego znam. I to nie tylko dzięki ogromnej i szerokiej wiedzy stomatologicznej, ale przede wszystkim dzięki ukazaniu mi nowego podejścia do pacjenta. Podejścia pełnego profesjonalizmu, pasji oraz zaangażowania.
  Doktor Paweł już od progu uderza uśmiechem i zainteresowaniem, traktuje pacjenta indywidualnie i osobowo, wprowadzając go w swój nowoczesny świat stomatologii i jej nowinek. W klinice „Ferreus” świetnie współgra wiedza doktora z nowoczesnym wyposażeniem – tworząc nową jakość usługi.
  A co w moich oczach jest jego największym atutem Doktora? Przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, tym samym Doktor daje nadzieję w przypadkach niewykonalnych dla innych lekarzy. Wierzę, że to dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu Doktora.
  Tak więc życzę Wam wszystkim takiego Lekarza Dentysty jak Doktor Paweł.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Łachoda konsultacja specjalistyczna - protetyka, implantologia czy endodoncja z planem leczenia

  Bardzo obawiałam się stomatologów, dopóki nie trafiłam w ręce doktora Pawła. Opis wizyty bardzo doklady, plan leczenia z finansowym opisem, rewelacyjne podejście, dokładny wywiad. Efektem ubocznym są zdrowe piękne białe ząbki. Baaardzo polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Kaźmierczak leczenie próchnicy

  Kolejny znakomity lekarz w zespole Ferreus. Wizytę u stomatologa bardzo trudno nazwać komfortową, jednak ja ten komfort czułem przy każdej wizycie u Tomasza poprzez staranność z jaką pracował, by było sprawnie i niemalże bezboleśnie. Bardzo polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Kaźmierczak leczenie próchnicy

  Jest to lekarz który prowadzi moje ubytki w Ferreus :-) najlepszej klinice w warszawie. Co mogę powiedzieć innego niż to że jest bardzo dobry, ma masę cierpliwości do mnie , bardzo fajne podejście do pacjenta że aż chce się wracać. Jak oceniam pracę przy pierwszym ubytku zrobił to tak że znalezienie gdzie jest plomba graniczy z cudem, przy drugim ubytku nie poszedł na łatwiznę i zaoordynował leczenie kanałowe , tylko najpierw stara się zrobić co w jego mocy nowoczesnymi środkami aby uratować zęba. Ja jestem strasznie zadowolony i polcam każdemu kto się boi dentysty. Ja już trochę mniej. Aha i nic nie boli - tylko proszę tego nie rozpowiadać :-) bo ciężko się będzie umówić.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Łachoda konsultacja stomatologiczna

  Innej oceny niż bardzo dobry nie można wystawić. Do doktora Łachody trafiłem przez przypadek znalazłem go właśnie tutaj w tym portalu, przedstawione opinie w całości odzwierciedlają profesionalizm Pana dokrota jak też całej kliniki jaką prowadzi. Pierwsze pozytywne wrażenie wchodzisz i nie czujesz że jest to dentysta - normalnie jak byś wszedł do SPA a nie dentysty :-). Za to 6. Pierwsza konsultacja i zbieram szczękę z podłogi 1. od razu zrobione mam zdjęcie, 2. moje zęby były ogladane nie po macoszemu jak to zawsze bywało, a tu leżę głowa w dół i mikrospop nad tobą i wszystko sprawdzane bardzo drobiazgowo. Z dobre 30 min doktor oglądał moje ząbki :-). 3. Załamka :-( okazuje się że do tej pory nie chodziłem do lekarzy - tyle ile rzeczy źle było zrobionych w moich zębach aż mnie zabolało. Na dodatek dokror pokazał mi i wyjaśnił co i gdzie było źle zrobione , pracowaliśmy z lustrem i nie było to tylko na zasadzie tu i tu jest źle , tylko pokazał mi to że tu i tu jest źle 4. Na koniec konsultacji dostałem cały plan leczenia , co najpierw trzeba zrobić i co po kolei będzie się działo. 5. Cena za konsultację była ok, natomiast przychodznia doktora nie jest to miejsce że ktoś wpadnie i za 80 zł zrobi sobie zęba. Jest drożej ale coś za coś , albo dobrze i na wiele lat , albo bylejak i na chwilę. To jest już mój i mojej rodziny lekarz - dopóki będę miał zęby. Polcam gorąco.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania