Stomatologia Rodzinna Ferreus

Stomatologia Rodzinna Ferreus

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

To miejsce, które powstało z zamiłowania do niesienia pomocy dentystycznej, poczucia misji poprawiania estetyki zębów i troski o Państwa uśmiech.

Godziny przyjmowania:
pon - pt 8.30 - 20.00
sob 9-15
Zobacz więcej

Adres

Stomatologia Rodzinna Ferreus
Okrzei 18/U3, 03-710 Warszawa
Stomatologia Rodzinna Ferreus logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Łachoda Konsultacja stomatologiczna

  Do Pana Doktora trafiłem przez przypadek - o 2:00 w nocy w ramach świadczonego przez Niego dyżuru nocnej pomocy stomatologicznej. Pan doktor, pomimo nocnej pory, z niezwykłym zaangażowaniem i empatią podszedł do mojego przypadku. Był bardzo sympatyczny, szczegółowo wyjaśniał podjęte metody leczenia oraz przedstawiał możliwe sposoby jego kontynuacji. Swoją postawą przekonał mnie do tego, żebym bardziej zaangażował się w dbanie o moje uzębienie. Na pewno tak zrobię. U dentysty też może być miło:) Polecam z całym sercem!

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Kaźmierczak

  Polecam Pana Doktora w 100% procentach. Mistrz w swoim fachu. Po pierwszej wizycie przeszedł strach przed kolejnymi(leczenia kanałowe)- zwłaszcza przed wykonywanym znieczuleniem, którego wcześniej bałam się jak ognia, a dzięki Panu Doktorowi przestałam.
  Pan Doktor jest bardzo dokładny, skrupulatny a przy tym uprzejmy i cierpliwy. Nie mogłam trafić lepiej. Jeszcze raz polecam!

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Łachoda

  Do doktora Łachody trafiłam z polecenia znajomej. Już pierwsza wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu, że trafiłam w najlepsze ręce. Doktor jest bardzo skrupulatny , a leczenie odbywa sie zupełnie bezbolesnie. Pełen profesjonalizm! Z pewnością pozostanę mu wierna!

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Kaźmierczak

  Mistrz znieczuleń! Za każdym razem usypiam na fotelu, nawet w czasie leczenia kanałowego i mogę się relaksować podczas gdy dr Tomasz wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Łachoda

  Dr Łachoda sprawił, że zabiegi stomatologiczne, które wcześniej były zmorą, stały się wyjściem do spa. Wraz z całym swoim zespołem tworzy niezwykle przyjemną atmosferę, a co najważniejsze jest skuteczny i pomysłowy.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Łachoda leczenie kanałowe

  Z pełnym przeświadczeniem twierdzę, że doktor Łachoda jest najlepszym dentystą jakiego znam. I to nie tylko dzięki ogromnej i szerokiej wiedzy stomatologicznej, ale przede wszystkim dzięki ukazaniu mi nowego podejścia do pacjenta. Podejścia pełnego profesjonalizmu, pasji oraz zaangażowania.
  Doktor Paweł już od progu uderza uśmiechem i zainteresowaniem, traktuje pacjenta indywidualnie i osobowo, wprowadzając go w swój nowoczesny świat stomatologii i jej nowinek. W klinice „Ferreus” świetnie współgra wiedza doktora z nowoczesnym wyposażeniem – tworząc nową jakość usługi.
  A co w moich oczach jest jego największym atutem Doktora? Przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, tym samym Doktor daje nadzieję w przypadkach niewykonalnych dla innych lekarzy. Wierzę, że to dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu Doktora.
  Tak więc życzę Wam wszystkim takiego Lekarza Dentysty jak Doktor Paweł.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Łachoda konsultacja specjalistyczna - protetyka, implantologia czy endodoncja z planem leczenia

  Bardzo obawiałam się stomatologów, dopóki nie trafiłam w ręce doktora Pawła. Opis wizyty bardzo doklady, plan leczenia z finansowym opisem, rewelacyjne podejście, dokładny wywiad. Efektem ubocznym są zdrowe piękne białe ząbki. Baaardzo polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Kaźmierczak leczenie próchnicy

  Kolejny znakomity lekarz w zespole Ferreus. Wizytę u stomatologa bardzo trudno nazwać komfortową, jednak ja ten komfort czułem przy każdej wizycie u Tomasza poprzez staranność z jaką pracował, by było sprawnie i niemalże bezboleśnie. Bardzo polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Kaźmierczak leczenie próchnicy

  Jest to lekarz który prowadzi moje ubytki w Ferreus :-) najlepszej klinice w warszawie. Co mogę powiedzieć innego niż to że jest bardzo dobry, ma masę cierpliwości do mnie , bardzo fajne podejście do pacjenta że aż chce się wracać. Jak oceniam pracę przy pierwszym ubytku zrobił to tak że znalezienie gdzie jest plomba graniczy z cudem, przy drugim ubytku nie poszedł na łatwiznę i zaoordynował leczenie kanałowe , tylko najpierw stara się zrobić co w jego mocy nowoczesnymi środkami aby uratować zęba. Ja jestem strasznie zadowolony i polcam każdemu kto się boi dentysty. Ja już trochę mniej. Aha i nic nie boli - tylko proszę tego nie rozpowiadać :-) bo ciężko się będzie umówić.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Łachoda Konsultacja stomatologiczna

  Innej oceny niż bardzo dobry nie można wystawić. Do doktora Łachody trafiłem przez przypadek znalazłem go właśnie tutaj w tym portalu, przedstawione opinie w całości odzwierciedlają profesionalizm Pana dokrota jak też całej kliniki jaką prowadzi. Pierwsze pozytywne wrażenie wchodzisz i nie czujesz że jest to dentysta - normalnie jak byś wszedł do SPA a nie dentysty :-). Za to 6. Pierwsza konsultacja i zbieram szczękę z podłogi 1. od razu zrobione mam zdjęcie, 2. moje zęby były ogladane nie po macoszemu jak to zawsze bywało, a tu leżę głowa w dół i mikrospop nad tobą i wszystko sprawdzane bardzo drobiazgowo. Z dobre 30 min doktor oglądał moje ząbki :-). 3. Załamka :-( okazuje się że do tej pory nie chodziłem do lekarzy - tyle ile rzeczy źle było zrobionych w moich zębach aż mnie zabolało. Na dodatek dokror pokazał mi i wyjaśnił co i gdzie było źle zrobione , pracowaliśmy z lustrem i nie było to tylko na zasadzie tu i tu jest źle , tylko pokazał mi to że tu i tu jest źle 4. Na koniec konsultacji dostałem cały plan leczenia , co najpierw trzeba zrobić i co po kolei będzie się działo. 5. Cena za konsultację była ok, natomiast przychodznia doktora nie jest to miejsce że ktoś wpadnie i za 80 zł zrobi sobie zęba. Jest drożej ale coś za coś , albo dobrze i na wiele lat , albo bylejak i na chwilę. To jest już mój i mojej rodziny lekarz - dopóki będę miał zęby. Polcam gorąco.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania