O nas

Sprzęt
 • Znieczulenie komputerowe The Wand
 • Aparaty samoligaturujące DAMON
 • Cyfrowe projektowanie uśmiechu - DSD
 • Aparaty INISILIGN
 • Skaner wewnatrzustny
 • Tomograf komputerowy Hyperion X9 PRO
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (28)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Janczarski Inny

  Szczegółowe badanie, dokładnie opisany stan zębów, wytłumaczone możliwości leczenia. Przyjazna atmosfera i bezboleśnie. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Paulina Witkowska Inny

  Spełnia marzenia o pieknym usmiechu. Zawsze w miłej atmosferze i na wysokim poziomie merytorycznym. Serdecznie polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Janczarski Inny

  Zdecydowanie polecam tego dentystę. Podczas ostatniej wizyty zrobił mi wypełnienie i szczegółowo wyjaśnił, co powinienem robić dalej, aby utrzymać zdrowie moich zębów. Gabinet jest dobrze zlokalizowany, a personel komunikatywny.

  lek. dent. Paweł Janczarski

  Dziękuję za opinię i zawsze zapraszam


  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Mydlak Inny

  Miałam chirurgicznie usuwane 4 ósemki zatrzymane, po dwie w odstępie 2 tygodni. Bardzo się denerwowałam, a Pani Dr cały czas tłumaczyła co się dzieje, co robi, co mogę poczuć co bardzo mi pomogło. Przed każdym zabiegiem dostałam do połknięcia antybiotyk, kompletnie nic nie czułam, Pani Dr działała bardzo szybko, szybko podejmowała decyzje. Miałam suchy zębodół po 2 dolnych zębach, szczękościsk i porażenie nerwu czuciowego, ból był przez powikłania, górnych ósemek nie czułam w ogóle, podobno dolne są zawsze bardziej problematyczne. Pomimo powikłań, bardzo polecam Panią Dr ponieważ powikłania które miałam nie są winą lekarza i mogą się zdarzyć, o czy zostałam poinformowana przed zabiegiem.
  Rzeczywiście wszystkie wizyty odbywają sie w pośpiechu, ale to raczej wina Medicover, że na pacjenta umawiają tylko 10 minut, natomiast jeśli jest potrzeba to wizyta jest przedłużana, pacjent jest zaopiekowany, ja za każdym razem dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, a miałam ich sporo.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Janczarski Inny

  W pośpiechu, boleśnie, bez zainteresowania, nieprofesjonalnie.
  Wymiana wypełnienia u Pana Pawła, zakończyła się koniecznością poprawy wykonanej usługi niecały tydzień później u innego specjalisty.
  Ząb został niepoprawnie zrekonstruowany przez co nić dentystyczna, a więc również jedzenie, dostawało się w olbrzymią szczelinę między zębami.
  Od początku wizyty w gabinecie panowała atmosfera pośpiechu. Lekarz nie pytał i nie interesował się, po prostu przystąpił do oglądania zębów, a później sam zadecydował czym się zajmie. Znikomy kontakt z pacjentem i dążenie do maksymalizacji liczby wizyt.
  Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobną niekompetencją w dziedzinie rekonstrukcji zębów - stanowczo odradzam.

  lek. dent. Paweł Janczarski

  Dzień dobry,
  Niestety nie przypominam sobie takiej wizyty, a inicjały nie pomagają. Odnosząc się do Pana opinii pragnę poinformować że jest mi niezmiernie przykro z zaistniałej w Pana odczuciu sytuacji. W swojej praktyce miewam różne przypadki
  i do każdego podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem oraz oczywiście zgodnie ze sztuką lekarską. Należy nadmienić,
  iż leczenie zęba jak każde inne, nigdy nie gwarantuje pełnego sukcesu, a co za tym idzie,
  w sytuacji pojawienia się nieporządanych objawów zasadnym jest zgłosić ten fakt lekarzowi uprzednio wykonującemu zabieg,
  co niestety nie miało miejsca w Pana przypadku, tym samym odbierając mi szanse na ocenę sytuacji.
  Konkludując, drzwi do mojego gabinetu zawsze stoją otworem dla moich pacjentów. Zwracam uwagę, że kilka zdań u Pana ma znamiona zniesławienia, co ma nieprzyjemne skutki w sądzie.
  Serdecznie pozdrawiam


  A
  Profil zweryfikowany
  Paulina Witkowska Inny

  Wizyta była około 10 minutowa a zapisałam się na 40 minut. Przyszłam w celu zrobienia przeglądu. Pani Paulina była zbyt służbowa, niezbyt uprzejma. Nie doradziła mi tak jak chciałam, więcej dowiedzialam się na recepcji niż od tej pani stomatolog. Bez empatii, kiedy mówiłam dlaczego nie mogę skończyć leczenia odbudowy koron zębów, miałam wrażenie że mnie nie słuchała, przerwała mi kiedy mówiłam byle by powiedzieć swoje. Czułam się zbyta i poniżona jakbym niepotrzebnie przyszła. Kiedy podziękowałam za wizytę i się pożegnałam Pai Paulina coś odburknęła, że trzyma kciuki żebym swoje plany związane z leczeniem zebow zrealizowała ale powiedziała to w tym momencie, kiedy byłam blisko drzwi i już się odwróciłam dowlec wyjścia. Kiedy czekałam aż podejdzie w celu wykonania przeglądu, w tym czasie obserwowałam, że czytała moją historię, kręciła głową nic nie mówiąc. Rozumiem, że była późna wieczorna godzina i każdy ma prawo być zmęczony, ale bardzo nieprofesjonalne, lekceważące zachowanie.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Janczarski Inny

  Wszystkie zabiegi były precyzyjnie i bezboleśnie wykonane. Dziękuję za fachową pomoc pełną rzetelną informację o leczeniu i kosztach. Z gabinetu zawsze wychodzę uśmiechnięta.
  Świetny specjalista polecam wszystkim wizytę u Doktora Pawła.

  lek. dent. Paweł Janczarski

  Dziękuję


  B
  Profil zweryfikowany
  Paulina Witkowska Inny

  Pani doktor jest rewelacyjna!. Bardzo sympatyczny człowiek sumienna wyrozumiała i kompetentna.Mam ogromne zaufanie do Niej wiem że zawsze coś poradzi i będę mogła spać spokojnie. Polecam z całego serca. Oby jak najwięcej takich lekarzy!!! :)


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Janczarski Inny

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, pan doktor jest świetnym specjalistą. Miła atmosfera świetny kontakt z pacjentem oraz bardzo niskie ceny. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę nie raz :)

  lek. dent. Paweł Janczarski

  Dziękuję


  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Janczarski Inny

  Bardzo dobry i fachowy stomatolog. Ciekawie opowiada co będzie robił i na co należy uważać i podobało mi się ze tłumaczy co będzie robił i dlaczego. Pełen profesjonalizm i ukłony dla Pan Pawła. Generalnie zdecydowałem się już po pierwszej wizycie na to ze zmieniam stomatologa na Pana Janczarskiego.

  lek. dent. Paweł Janczarski

  Dziękuję


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania