O nas

Kompleksowe podejście do tematu zdrowia i estetyki uśmiechu, ekspercka wiedza specjalistów z zakresu stomatologii oraz troska o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pacjentów-to nasze wyróżniki.
Nasze centrum stomatologiczne mieści się przy ulicy Różanej na Dolnym Mokotowie. Można dotrzeć do nas komunikacją miejską (autobus, tramwaj) i wysiąść na przystanku Morskie Oko. W okolicy są również miejsca parkingowe, więc dojazd samochodem też jest możliwy. Jesteśmy otwarci przez 6 dni w tygodniu, a co więcej - od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny – zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Opieka stomatologiczna w naszym centrum jest na najwyższym poziomie. Staramy się w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby pacjentów, dlatego przyjmują u nas specjaliści z zakresu wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii. Usługi, jakie oferujemy w placówce Medicover Stomatologia Różana w Warszawie, to:

stomatologia zachowawcza,
stomatologia dziecięca (pedodoncja),
profilaktyka i higienizacja,
leczenie kanałowe (endodoncja),
implantologia,
ortodoncja,
protetyka,
periodontologia,
chirurgia stomatologiczna,
leczenie bruksizmu.
Wykonujemy zabiegi kompleksowej higienizacji zębów – skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie i fluoryzację. Profesjonalnie wybielamy zęby metodą gabinetową, jak również nakładkową.

Do dyspozycji naszych pacjentów jest nowoczesna pracownia diagnostyczna, w której można od ręki wykonać zdjęcie RTG, pantomogram i tomografię komputerową CBCT. Badamy uśmiech w technologii 3D dzięki wykorzystaniu skanera wewnątrzustnego. Ta nowoczesna metoda nie tylko coraz częściej zastępuje tradycyjne wyciski ortodontyczne i protetyczne, ale również jest szansą dla pacjenta na zobaczenie swojego uzębienia w formie trójwymiarowego obrazu na ekranie.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomografia komputerowa
 • Skaner 3D 3shape Trios
 • Laser Smart Lasotronix
 • Mikroskop Zeiss z torem wizyjnym
 • Piaskarka profilaktyczna EMS Master
 • Lampa do wybielania Beyond Zoom Advanced
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Magdalena Dragan konsultacja ortodontyczna

  Polecam Panią doktor, pierwsza wizyta za mną, wszystko szczegółowo przedstawione, moje wątpliwości dot. leczenia zostały zaopiekowane i rozwiane. W gabinecie panuje miła atmosfera, Pani doktor to kontaktowa i otwarta na pacjenta osoba. Mam nadzieje, że za dwa lata będę miała już piękne proste ząbki

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Konsultacja periodontologiczna

  Lekarz zrobiła na mnie duże wrażenie , swoją wiedza,dokładnością .Jestem bardzo zadowolona i będę wracać.
  Zaprowadziłam córkę 14l.i tez bardzo zadowolona :) polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Konsultacja periodontologiczna

  Szczegółowe wyjaśnienia oraz zapisanie planu leczenia bardzo pomagają, by poczuć się bezpiecznie.


  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan konsultacja ortodontyczna

  Bardzo sympatyczna pani, bardzo dobry kontakt z dzieckiem,.udziela obszernych informacji


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan konsultacja ortodontyczna

  Dr Dragan jest profesjonalistką. Przedstawiła i dokładnie omówiła ze mną wszystkie opcje leczenia oraz pomogła w podjęciu decyzji. Podczas zakładania aparatu ortodontycznego wyjaśniała krok po kroku co robi. Noszę aparat nieco ponad rok, a efekty leczenia są zachwycające! Mój uśmiech wygląda tak, jak od zawsze marzyłam! Dr na każdej wizycie pyta, czy jestem zadowolona z mojego leczenia, a jak mam jakiekolwiek uwagi- są one na bieżąco korygowane i objaśniane. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić Dr Dragan!


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Inny

  Pani doktor jest bardzo dokładna ,profesjonalna i mila polecam !


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Konsultacja stomatologiczna

  Serdecznie polecam doktor Anię Barzyc, to bardzo dokładna, profesjonalna i delikatna stomatolog, z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta :)


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc)

  Bardzo polecam Panią doktór Anne Barzyc! Czułem się zaopiekowany na 200% Pani doktór podeszła do mojego problemu z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Uzyskałem najwyższą jakość usługi. Po prostu Świetny Specjalista!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz