Stomatologia Fudalej

(67 opinii)

Wieloletnia tradycja i nowoczesna technologia! Stomatologia Fudalej to marka stomatologiczna łącząca w sobie wieloletnie rodzinne tradycje pracy lekarskiej w stomatologii oraz rozwój nowoczesnej te... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Fudalej

Słowackiego 25 lok 2

01-592 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Stomatologia Fudalej

Wielicka 38

02-657 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Stomatologia Fudalej

Szkolna 2

05-825 , Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wieloletnia tradycja i nowoczesna technologia!

Stomatologia Fudalej to marka stomatologiczna łącząca w sobie wieloletnie rodzinne tradycje pracy lekarskiej w stomatologii oraz rozwój nowoczesnej technologii cyfrowej w medycynie. Stomatologia Fudalej to efekt twórczej pracy ściśle ze sobą współpracujących ze sobą bliskich sobie ludzi. To nie tylko członkowie rodziny z dumą noszących to samo nazwisko. To przede wszystkim zespół świetnych specjalistów różnych dziedzin stomatologii, poczynając od stomatologii zachowawczej a kończąc na implantologii czy też ortodoncji. Więzy rodzinnych relacji przekładają się na twórczą synergię w pracy klinicznej, której efektem są interdyscyplinarne terapie, w przeprowadzanie których zaangażowanych jest wielu lekarzy, higienistek i techników. I właśnie dzięki temu nasza wspólnotowa działalność jest tak unikalna i tak korzystna dla naszych pacjentów. Ich bowiem szczęście, ich zdrowy i radosny uśmiech jest dla nas najważniejszy. Zrobimy zatem wszystko aby nasi pacjenci czuli się pod naszą opieką bezpiecznie i komfortowo!

Stomatologia – Implantologia – Ortodoncja

Leczymy kompleksowo gdyż leczymy wspólnie. Leczymy wspólnie gdyż mamy różne specjalizacje. Prof. Piotr Fudalej jest ortodontą, renomowanym naukowcem, prezydentem-elektem Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego. Ortodoncja nie ma dla niego tajemnic. Choć w pracy klinicznej koncentruje się głównie na trudnych przypadkach wad zgryzu to jest wielkim orędownikiem wprowadzania nowinek technologicznych, upraszczających procedury lecznicze oraz poprawiających komfort pacjentów. Dr Sylwia Fudalej jest stomatologiem, która w swojej pracy koncentruje się na estetycznej harmonii uśmiechu przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o detale, związane z funkcjami żucia i mowy. Dr Paweł Fudalej M.Sc. jest implantologiem, legitymującym się unikalnymi kwalifikacjami Masters of Science in Oral Implantology. Jego wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozyskana na Uniwersytecie we Frankfurcie są gwarancją najwyższych standardów w leczeniu implantoprotetycznym, oferowanym naszym pacjentom. Oczywiście poza trójką animatorów Stomatologii Fudalej, zatrudnieni są w naszych placówkach starannie dobrani i gruntownie przeszkoleni lekarze stomatologii, których opieka medyczna również świadczona jest na najwyższym poziomie medycznych i etycznych kwalifikacji.

Serdecznie zapraszamy!

Zabiegi

 • Stomatologia Zachowawcza
 • Leczenie Ortodontyczne
 • Implantologia
 • Protetyka
 • Endodoncja
 • Pedodoncja
 • Chirurgia Stomatologiczna
 • Periodontologia
 • Stomatologia Estetyczna
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Węgrodzka

  Ortodonta, Stomatolog,

  • Pani Doktor zajęła się bardzo troskliwie moją córką. Z wielką cierpliwością wyjaśniła co będzie robić, jak będzie przebiegało leczenie. Czego się spodziewać. Cudowny lekarz i profesjonalista w każdym calu.

  • K

   Inni polecali mi usunięcie zębów i wstawienie porcelanowych implantów. Tymczasem pani Ewa poleciła tańszą metodę. Trochę pochodziłem w aparacie na zęby, ale co tam. Dziś mam piękne zdrowe zęby. Pani Ewo dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Tymińska

  Stomatolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo ciepła, konkretna, fachowa i sympatyczna Pani stomatolog. Idealne podejście do małego pacjenta. Dzięki temu, mój synek współpracuje na fotelu i ma zdrowe zęby. Chętnie wracamy na wizyty i będziemy się trzymać Pani Doroty na długo.

  • Pani dr naprawdę jest osoba godną polecenia,bardzo sympatyczna sprytna ,mila ,ma wspaniałe podejście do małych dzieci.Mój synek nie jest łatwym pacjentem i ząbki były w okropnym stanie ,dzięki dr Tymińskiej jest coraz lepiej.Jest młodą osoba ale wiedze ma bardzo dużą.Polecam serdecznie.Anna J.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Piotr Fudalej

  Ortodonta, prof. dr hab. n. med.

  • N
   Lokalizacja: ORTODONCJA Piotr FudalejUsługa: Inny

   Absolutnie nie polecam. Sztuczne zainteresowanie pacjentem w kontakcie z nim i amerykańskie "How are you", a jak przychodzi co do czego to sama musiałam przypominać, co na danej wizycie miało być robione, bo profesor nie pamiętał. Noszę aparat nakładany (aligner), na pierwszą partię czekałam 2 tygodnie dłużej bo zapomniano wysłać zamówienia do firmy, która je wykonuje. Byłam uprzedzona, że po jednej partii może być dogrywka, na drugą partię czekałam miesiąc. Druga partia źle zaplanowana, praktycznie w ogóle nie przesunęła mi zębów. Czekam teraz na trzecią i mam kolejny miesiąc w plecy - a w dodatku znowu przedłuża się oczekiwanie na nie. Stanowczo odradzam - ceny jak w najdroższych klinikach a opieka nad pacjentem jak w tych z najniższej półki. Na recepcji gdy pytam, kiedy będą moje płytki, otrzymuję informację, że jeszcze dziś oddzwonią i nie oddzwaniają. Żałuję, że wybrałam to miejsce.

  • K
   Lokalizacja: ORTODONCJA Piotr Fudalej

   Pan Profesor to bardzo uprzejmy i życzliwy człowiek i przy tym ma ogromną wiedzę moje leczenie dobiegło końca mój zgryz jest taki, o jakim marzyłam operacja udana dziękuję za poświęcony mi czas i prace, jaką pan włożył w mój zgryz jest pan niezastąpiony najlepszy w kraju i za granicą.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Paweł Fudalej

  Stomatolog, lek. dent.

  • I
   Lokalizacja: Stomatologia FudalejUsługa: Inny

   Uważam, że Doktor Paweł to najlepszy specjalista w Stolicy. Nie wiem czy istnieje przypadek, którego Pan Doktor by się nie podjął. Szukaliśmy z żoną kogoś kto przyśpieszy proces (chodziło o nowe korony). A wiem z doświadczenia, że nie należymy do łatwiej klienteli. Polecam Doktora! Szczególnie dla tych wymagających perfekcjonistów ;-)

  • K
   Lokalizacja: Dental Clinic

   Zakończyłam dłuższe leczenie stomatologiczne (wybielanie, wymiana większości starych plomb, nawet implant). Zmieniłam adres i wybierając gabinet dra Pawła Fudaleja miałam na uwadze fakt, że znajduje się on w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. To jednak okazało się bez znaczenia. Najważniejsze było to, że trafiłam do wspaniałego lekarza ze świetnie wyposażonym gabinetem.
   Jestem już na emeryturze i pamiętam strach jaki budził w latach 60. i 70. gabinet stomatologiczny oraz wszystko to, co się w nim znajdowało; o bólu nawet nie wspomnę...To wszystko gdzieś
   we mnie tkwiło i chyba było przyczyną stresu jaki zawsze przeżywałam z powodu wizyty u dentysty. Tak było i tym razem, ale … z wizyty na wizytę stres się zmniejszał - byłam więc pewna, że jestem w dobrych rękach. Wyraźnie dawało się odczuć,
   że p.doktor jest skupiony na pacjencie i dba o jego komfort,
   a w gabinecie mogłam liczyć na pełny profesjonalizm, zaangażowanie, zrozumienie oraz na wyjaśnienie wszelkich moich wątpliwości. Dzięki p.doktorowi przekonałam się też, że u dentysty wcale nie musi boleć!
   Jestem pełna podziwu dla wiedzy i umiejętności doktora Pawła Fudaleja; po leczeniu lat mi nie ubyło, ale zęby wyglądają zdecydowanie na młodsze.
   Panie Doktorze, nie znajduję słów, by powiedzieć „dziękuję”.
   Krystyna S.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania