W naszej klinice zaufanie do lekarza możecie Państwo oprzeć na jego kwalifikacjach, doświadczeniu i zaangażowaniu. Leczą państwa lekarze dla których medycyna jest pasją, lekarze z certyfikatami i dypl... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Beata Świątkowska

Ignacego Krasickiego 30/84

30-503 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W naszej klinice zaufanie do lekarza możecie Państwo oprzeć na jego kwalifikacjach, doświadczeniu i zaangażowaniu. Leczą państwa lekarze dla których medycyna jest pasją, lekarze z certyfikatami i dyplomami, stale podnoszący swoje kwalifikacje na międzynarodowych szkoleniach. Każdy stomatolog zatrudniony w klinice to doskonały specjalista, godzien zaufania.

Poczucie bezpieczeństwa daje Państwu możliwość całodobowej konsultacji telefonicznej z lekarzem prowadzącym.

Leczymy Państwa najnowszej generacji urządzeniami z zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów medycznych najlepszych na świecie firm. Wyposażenie kliniki stawia nas wśród najlepszych w Polsce.

Efekt bezbolesnej terapii uzyskujemy stosując: znieczulenie miejscowe systemem The Wand, sedację lub znieczulenie ogólne.

Rygorystycznie przestrzegamy zasad aseptyki i antyseptyki, wszystkie zabiegi wykonujemy w sterylnych warunkach.

Postęp w medycynie to zjawisko warunkujące najlepsze efekty i wymierne korzyści dla Pacjenta. Dotyczy on metod terapii, sprzętu, materiałów i technologii. Od zespołu lekarskiego wymaga stałego podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w kongresach i szkoleniach. Jako Klinika stawiamy sobie za cel wpisanie się w trend postępu medycznego, stosowanie nowoczesnych i najwyższych standardów leczenia. Są one kosztowne, ale gwarantują Państwu poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy, doskonałe efekty leczenia i satysfakcję z poprawy jakości życia.

Firmuje klinikę własnym nazwiskiem, dlatego wyjątkowo starannie dobrałam kadrę medyczną. Podejmuję odpowiedzialność za jakość i efekty leczenia całego zespołu lekarskiego.

Zapraszamy do Nas!

NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO WYMAGAJĄCEGO PACJENTA, CENIĄCEGO KOMPETENCJE LAKARZY I GWARANCJĘ EFEKTÓW LECZENIA
lek.stom. Beata Świątkowska

Nasz sprzęt

 • Unity stomatologiczne niemieckiej firmy KaVo są wyrazem oryginalnej, eleganckiej i profesjonalnej techniki dentystycznej, co pozwala zapewnić maksymalny komfort pacjenta a także profesjonalizm pracy
 • Skaler KaVo PIEZOlux to najbardziej wszechstronne urządzenie stosowane w profilaktyce, endodoncji, implantologii, czy protetyce
 • Satelec Mini L.E.D. to nowa generacja lamp polimeryzacyjnych diodowych, które są połączeniem skuteczności i szybkości działania.
 • Piaskarka PROPHyflex 3 służy do szybkiego i bezbolesnego usuwania osadów nazębnych, oczyszczania szkliwa przed lakierowaniem bruzd oraz oszlifowanych zębów przed osadzeniem na nich pracy protetycznej. Wykorzystywana jest również w profilaktyce i higienie dotyczącej implantów.
 • ENDOadvance firmy KaVo to końcówka umożliwiająca opracowanie najbardziej skomplikowanych przypadków w leczeniu kanałów korzeniowych wynikających z anomalii anatomicznych,niedokładnego opracowania kanałów i innych powikłań. Profesjonalne i skuteczne leczenie kanałowe realizujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi NITI.
 • Aparat do zdjęć wewnątrzustnych Gendex EXPERT DC jest najnowocześniejszym urządzeniem do zdjęć punktowych pozwalając na otrzymanie wysokiej jakości obrazu przy maksymalnie krótkim czasie ekspozycji na promieniowanie.
 • Aparat do zdjęć wewnątrzustnych Gendex EXPERT DC jest najnowocześniejszym urządzeniem do zdjęć punktowych pozwalając na otrzymanie wysokiej jakości obrazu przy maksymalnie krótkim czasie ekspozycji na promieniowanie.
 • System kompletnej radiografii cyfrowej Gendex GXS700S1 – to zestaw urządzeń służących do uzyskania obrazu RTG na monitorze komputera bez konieczności użycia klasycznego filmu. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii zdjęcie wyświetlane jest natychmiastowo, bez przeprowadzenia procesów chemicznych. Możliwa jest dalsza obróbka cyfrowa mająca na celu pozyskanie dodatkowych informacji diagnostycznych, zachowanie go na różnych typach nośników,drukowanie lub wysyłanie drogą elektroniczną. Jedną z najważniejszych zalet radiografii cyfrowej wynikającą z wysokiej czułości jest redukcja do nawet 80-90% dawki promieniowania jaką otrzymuje pacjent.
 • Kamera wewnątrzustna Gendex GXC 300
 • Mectron Piezosurgery to urządzenie które dzięki kontrolowanym drganiom ultradźwiękowym znajduje szerokie zastosowanie w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii oraz ortodoncji chirurgicznej. Pozwala na niezwykle precyzyjne zabiegi minimalizując przykre odczyny pozabiegowe takie jak ból czy obrzęk.
 • Implantmed firmy W&H to precyzyjne urządzenie umożliwiające szybkie i dokładne przygotowanie miejsca pod implant oraz stabilne jego osadzenie.
 • Mikroskop endodontyczny Leica M300 wraz z ergomodułem i obiektywem M400 zapewnia wyraźny, trójwymiarowy obraz z dużą głębią i szerokim polem widzenia. Zastosowane w nim połączenie światła z powiększeniem pozwala na obserwację zmian niewidocznych w innych badaniach diagnostycznych. Spełnia kluczową rolę w leczeniu endodontycznym.
 • Endometr jest mikrokomputerem umożliwiającym lokalizację otworu wierzchołkowego korzenia zęba co pozwala precyzyjne wypełnienić kanały korzeniowe.
 • The Wand STA to najnowsze urządzenie umożliwiające bezbolesne podanie każdego rodzaju znieczulenia miejscowego w stomatologii. Środek znieczulający dozowany i podawany jest przez mikrokomputer. Tradycyjna strzykawka została zastąpiona jednorazowym aplikatorem a środek znieczulający jest bezboleśnie i precyzyjnie deponowany w zamierzone miejsce.
 • DENTAL BUTTON – Jako pierwsi w Krakowie a także nieliczni w Polsce i na Świecie posiadamy urządzenie samodzielnie obsługiwane przez Pacjenta zatrzymujące pracę wiertła stomatologicznego. To najlepszy sposób na przerwanie przykrego momentu leczenia. System ten jest wyjątkowo skuteczny w walce z ogromnym stresem towarzyszącym zabiegom stomatologicznym.Według badań zostaje on zmniejszony o 50%­ – 80%. Ten przycisk to poczucie bezpieczeństwa i ważny psychologiczny aspekt terapii. Mniejszy stres to między innymi : spokojny oddech,wolniejsza praca serca,niższe ciśnienie. To z kolei daje efekt w postaci większej skuteczności działania leków znieczulających. Urządzenie to mogą obsługiwać również nasi młodzi Pacjenci! Ta nowa metoda stosowana jest z powodzeniem w USA.
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Małek- Łukasiewicz stomatologia estetyczna

  Dla mnie mistrzostwo świata - jak większość mężczyzn mogę iść na wojnę, ale do dentysty mniej chętnie, a p. Kasia zmienia u mnie to nastawienie tłumacząc w trakcie co będzie robiła, na czym polega terapia, a wszystko „bez ściemy” i z subtelnym żartem. Oczywiście polecam!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Małek- Łukasiewicz leczenie kanałowe

  Pani Kasia jest bardzo wyrozumiałym i cierpliwym lekarzem, jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Wszystko tłumaczy zrozumiale. Ja się bardzo boje dentysty także szczególnie zawracam na to uwagę. Szczerze polecam.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Beata Świątkowska implanty

  Trafiłam do gabinetu dr Świątkowskiej po wielu latach korzystania z usług innych stomatologów, których niekoniecznie mogłabym polecić, a także po latach zaniedbań. Dodatkowo, ze względu na ogromny strach przed zabiegami stomatologicznymi oraz chorobę współistniejącą jestem dość trudnym i wymagającym pacjentem. W gabinecie dr Świątkowskiej uzyskałam kompleksową i fachową pomoc, moje leczenie trwało rok i obejmowało m.in. wstawienie czterech implantów, łącznie z uzupełnianiem kości. W ciągu całego procesu leczenia zawsze uzyskiwałam rzetelne, kompleksowe informacje i czułam się bezpiecznie i komfortowo. Koszty zdecydowanie nie są małe, ale z perspektywy czasu wiem, że dokonałam dobrego wyboru. Polecam z całym przekonaniem.

  lek. dent. Beata Świątkowska

  Szanowna Pani, ogromnie miło jest mi czytać tak pochlebną opinię.
  Zawarła Pani w niej wiele merytorycznych, bardzo cennych i pozytywnych uwag dla mnie i całego zespołu. Stanowią one wielką motywację do dalszego działania, a
  kolejnym pacjentom dają pewność oczekiwanych efektów leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa. Raz jeszcze dziękuję. Łączę życzenia zdrowia i serdeczne pozdrowienia.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Małek- Łukasiewicz leczenie próchnicy

  Profesjonalne podejście do pacjenta, leczenie wykonane bardzo fachowo. Pani doktor dba o każdy szczegół.
  W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, dodatkowym atutem są nieodległe terminy.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Małek- Łukasiewicz badania stomatologiczne

  Pani doktor uratowała mi 2 zęby przeznaczone do usunięcia. Zrobiła to z delikatnością, cierpliwością i dokładnym wyjaśnieniem co zamierza zrobić. Jestem zadowolona i szczerze polecam usługi dentystyczne pani doktor .

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Beata Świątkowska Inny

  Jestem pacjentką gabinetu dr Świątkowskiej i jestem pod wielkim wrażeniem efektów mojego leczenia, a także zabezpieczenia antykowidowego. Jest absolutnie perfekcyjne. Pełne zabezpieczenie osobiste (PPE), dekontaminacja zgodnie z procedurami. Pracuję jako laborant medyczny, więc moja wiedza na ten temat jest jest z pewnością większa niż przeciętnego pacjenta nie związanego z branżą medyczną.
  Mam także możliwość porównania zabezpieczenia dr Świątkowskiej z innym lekarzem - ortodontą. Uwierzcie Państwo, to dwa różne poziomy. U dr Świątkowskiej czuję się po prostu bezpiecznie. Z całą
  odpowiedzialnością polecam dr Świątkowską ze względu na jakość leczenia, a w dobie koronawirusa także z powodu kompleksowego antykowidowego zabezpieczenia.

  lek. dent. Beata Świątkowska

  Bardzo dziękuję za tak profesjonalną ocenę mojej kliniki. Dbając działanie w ścisłym reżimie sanitarnym daję poczucie bezpieczeństwa zarówno Pacjentom jak i personelowi. Dzięki temu od początku pandemii pracujemy nie chorując. A teraz jesteśmy już wszyscy bezpieczni bo całym zespołem zaszczepieni na COVID ;-)

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Beata Świątkowska konsultacja stomatologiczna

  Profesjonalnie, sprawnie. Konsultacja zlecona przez innego dentystę. Ząb boli przy tąpnięciu. Wcześniej leczony kanałów. Na miejscu zrobili mi panoramę. Okazało się że kanał do ponownego leczenia kanałowego.

  lek. dent. Beata Świątkowska

  Bardzo staramy się aby wszystkie nasze działania były profesjonalne i
  obiecujemy pełen profesjonalizm także podczas Pana leczenia reendo.
  Życzymy miłych wrażeń i pełnej satysfakcji z leczenia. Pozdrawiamy serdecznie.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Beata Świątkowska konsultacja stomatologiczna

  Jestem zadowolona z wizyty. Bardzo przyjazna atmosfera. Zdobyłam wszystkie niezbędne informacje dotyczące leczenia mojego problemu. Bardzo dziękuję.

  lek. dent. Beata Świątkowska


  Dziękujemy za pochlebną opinię pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Beata Świątkowska konsultacja periodontologiczna

  Miła Pani doktor, pomocna obsługa pacjenta. Szybka i jednocześnie konkretna porada. Polecam Panią doktor każdemu kto szuka specjalisty w Krakowie.

  lek. dent. Beata Świątkowska


  Bardzo dziękujemy za polecenie poparte miłymi argumentami. Życzymy
  zdrowia, pozdrawiamy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Beata Świątkowska konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor bardzo miła , pomimo mojego olbrzymiego strachu była w stanie mnie zatrzymać i przekonać do leczenia które nie będzie na pewno krótkie ...

  lek. dent. Beata Świątkowska

  Zawsze staram się być miła i przekonywująca, opierając swoje opinie na
  argumentach merytorycznych. Większe znaczenie zawsze powinien mieć
  dobry efekt leczenia (o który bardzo się postaramy) od czasu trwania
  terapii. W medycynie pewnych procesów fizjologicznych i schematów
  leczenia nie sposób przyspieszyć, wymagają cierpliwości.
  Pozdrawiamy serdecznie, życzymy zdrowia i dziękujemy za opinię.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania