Stomatologia Anin

(62 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Anin

Mrówcza 243, Wawer

04-697, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Baranowska-Książek

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Stomatologia AninUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

   Pani Doktor w porządku, fajne podejście do dzieci. Liczyłam na bardziej precyzyjne badanie niż krótka wizyta w gabinecie stomatologicznym.

  • E
   Lokalizacja: Stomatologia AninUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

   Bardzo miła Pani doktor, z dobrym podejściem do dziecka. Skuteczne leczenie. Zaleciła dalsze leczenie i kontrolę po miesiącu. Na pewno tu wrócimy.

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Felicja Gackowska

  Stomatolog,

  • P

   Leczę się u Pani doktor Felicji Gackowskiej od dawna. Profesjonalizm i mila, pogodna atmosfera sprawiają, ze chce polecić to miejsce z całego serca.

  • T

   Witam babka zna się na swojej robocie mówi jak jest super podejście do pacjenta bez sciemy jeśli jest nadzieją leczy żeby perfekcyjnie polecam lekarz godny polecenia i zaufania

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Dowiatt

  Stomatolog,

  • Do Pani doktór przychodzimy całą rodziną od długich lat. Jest najbardziej kompetentym lekarzem stomatologiem z jakim miałam kontakt. Jest bardzo dokladna i delikatna. Diagnozuje szybko i bezbłędnie. Jest bardzo ciepłą i miłą kobietą z którą można otwarcie rozmawiać o swoich "przyzębnych" problemach ☺. Na koniec dodam że ceny są baaardzo przystępne a jakoś usług na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Ania Groszyk

  • A

   Leczę się u pani Doktor od niedawna. Polecił mi ją mój tata, dlatego przedstawiam jego opinię: "Jestem pacjentem dr. Agnieszki Dowiatt od 10 lat. W porównaniu z innymi stomatologami u których leczyłem się wcześniej pani Doktor leczy wyjątkowo skutecznie, stawia trafne diagnozy i stosuje bardzo nowoczesne metody leczenia. Kładzie nacisk na skuteczną profilaktykę i na bardzo dokładne i wnikliwe badanie zębów i dziąseł, aby nie dopuścić do powstawania ubytków i stanów zapalnych dziąseł.
   Między innymi, w ramach profilaktyki usuwany jest kamień z zębów i szyjek zębowych z niespotykaną dokładnością i całkowicie bezboleśnie.
   Kiedy pierwszy raz przyszedłem do pani dr. Dowiatt z silnym bólem, pomimo, że ząb był poważnie zagrożony, byłem zdumiony, że został uratowany. U stomatologów, u których leczyłem się wcześniej
   podobne schorzenia zębów kończyły się ich usunięciem. W ten sposób straciłem kilka zębów.
   Ponadto pani doktor współpracuje z bardzo dobrymi protetykami. Otrzymałem bardzo dokładnie dopasowane protezy na ubytki, które powstały zanim zostałem pacjentem dr. Dowiatt.
   Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Wszystkie zabiegi profilaktyczne
   i lecznicze są wykonywane wyjątkowo dokładnie, z wielką delikatnością i bezboleśnie.
   Wszyscy, którym poleciłem panią dr. Dowiatt potwierdzają moją pozytywną opinię."

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania