Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stermed

Hallera 19

84-120 , Władysławowo , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Stermed

ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36

84-200 , Wejherowo , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Widłak

  Radiolog,

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: USG piersi

   Zasugerowałam się dobrymi opiniami na znany lekarz i się nie zawiodłam. Wszystko ok. Pani doktor dokładnie mnie zbadała i wyjaśniła jak postąpić w dalszym leczeniu. Jestem zadowolona i na pewno będę polecać Panią doktor.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: USG

   Konkretna, sympatyczna pani doktor, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytani. Wizyta punktualna, bez pośpiechu, w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


 • Adam Priebe

  Internista,

  • B

   Od kiedy dowiedziałem się że konieczny jest zabieg implantacji stymulatora, moje przerażenie nie miało granic.Na sali operacyjnej,spokojna i życzliwa rozmowa oraz zdecydowane i spokojne polecenia dla instrumentariuszki uspokoiły mnie absolutnie.Zabieg został wykonany idealnie mimo niespodziewanych komplikacji, co potwierdziły badania RTG i USG.Gdy pytałem kto wykonał zabieg,usłyszałem że miałem szczęście że to właśnie Pan Doktor PRIEBE.Nie znam odpowiedniego określenie by wyrazić swą wdzięczność,powiem więc zwyczajne DZIĘKUJĘ. B.S.


 • Michał Sywula

  Ginekolog,

  • W

   20 lat temu uratował mi życie w 8 miesiącu ciąży dostałam rzucawkę z zatruciem ciążowym do dziś jestem mu wdzięczna drugą ciążę poprowadził celująco dziękuje

  • M

   Bardzo sympatyczny lekarz, prowadził moją pierwszą ciąże, jestem bardzo zadowolona, odpowiada na wszystkie pytania, a wizyty u tego Pana naprawdę bezstresowe :) Jak najbardziej Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Teresa Obrocka

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Pani bardzo konkretna, miło i nieskomplikowanie odpowiada na pytania, wizyta mniej krępująca niż oczekiwałam dzięki rzeczowej rozmowie.

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Piotr PelcerUsługa: prowadzenie ciąży

   Lekarka działa na zasadzie: przyjąć pacjenta i odesłać do domu, jedyne co robi to bada puls dziecka na każdej wizycie i pyta jak się pani czuje. Usg zrobiła tylko raz, na samym początku, potem kierowała już tylko do innych gabinetów aby zrobić prywatnie. Doszło do tego że jadąc na porodówkę, nie wiedziałam nawet jakie jest ułożenie dziecka oraz ile będzie ważyło i mierzyło. Jednym słowem - nie polecam do prowadzenia ciąży (może do innych, kontrolnych badań ginekologicznych tak).

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marcin Sergiusz Sternicki

  Radiolog,

  • D
   Lokalizacja: StermedUsługa: badanie kontrolne

   Po przeprowadzeniu się z Warszawy do Wejherowa koleżanka poleciła mi doktora Marcina Sternickiego jako bardzo dobrego radiologa. Od 11 lat jestem jego stałą pacjentką . USG i mammografię piersi robiłam według zaleceń lekarza co roku ponieważ w przeszłości przyjmowałam terapię hormonalną i miałam sporo mikrozwapnień, które należy kontrolować . Podczas kolejnej wizyty Pan doktor zauważył niewielki guzek w piersi lewej, postawił trafną diagnozę i skierował mnie na dalszą diagnostykę.
   Dzięki temu, że Pan doktor jest bardzo dokładny i ustalał ze mną terminy kolejnych badań a ja się do tego dostosowywałam, zmiana została szybko zdiagnozowana i przeszłam operację oszczędzającą oraz radioterapię. Nazwisko Pana doktora jest znane w Gdańsku gdzie byłam operowana, jestem bardzo wdzięczna to dzięki niemu dzisiaj się uśmiecham i żyję pełną parą. Drogie Panie proszę się nie bać badań, tylko wcześnie wykryty rak daje duże szanse na powrót do zdrowia .Polecam Pana doktora Marcina Sternickiego jako sprawdzonego radiologa.
   Danuta W.

  • A
   Lokalizacja: StermedUsługa: Skierowanie od lekarza POZ

   Pan doktor bardzo konkretny podczas wizyty był bardzo miły, tłumaczył wynik badania i jakie powinno być dalsze postępowanie. Polecam wizytę u tego specjalisty!