Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stermed

Hallera 19

84-120 , Władysławowo , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Stermed

ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36

84-200 , Wejherowo , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Sergiusz Sternicki Inny

  Polecam serdecznie najdokładniej robione USG. Lekarz bardzo szczegółowo opisuje co będzie robił. Posiadam guzki wymagające obserwacji ( według USG robionego NFZ ich nie było) kontroluje je raz w roku, doktor skierował mnie na biopsje która mnie uspokoiła. Proszę Panie się badać !!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Sergiusz Sternicki badanie kontrolne

  Po przeprowadzeniu się z Warszawy do Wejherowa koleżanka poleciła mi doktora Marcina Sternickiego jako bardzo dobrego radiologa. Od 11 lat jestem jego stałą pacjentką . USG i mammografię piersi robiłam według zaleceń lekarza co roku ponieważ w przeszłości przyjmowałam terapię hormonalną i miałam sporo mikrozwapnień, które należy kontrolować . Podczas kolejnej wizyty Pan doktor zauważył niewielki guzek w piersi lewej, postawił trafną diagnozę i skierował mnie na dalszą diagnostykę.
  Dzięki temu, że Pan doktor jest bardzo dokładny i ustalał ze mną terminy kolejnych badań a ja się do tego dostosowywałam, zmiana została szybko zdiagnozowana i przeszłam operację oszczędzającą oraz radioterapię. Nazwisko Pana doktora jest znane w Gdańsku gdzie byłam operowana, jestem bardzo wdzięczna to dzięki niemu dzisiaj się uśmiecham i żyję pełną parą. Drogie Panie proszę się nie bać badań, tylko wcześnie wykryty rak daje duże szanse na powrót do zdrowia .Polecam Pana doktora Marcina Sternickiego jako sprawdzonego radiologa.
  Danuta W.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Widłak USG piersi kontrolne

  Wykonałam kontrolne badanie USG piersi . Wizyta odbyła się o czasie, Pani dr sympatyczna, miła mówiła wszystko odpowiadała na pytania które zadałam. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Sergiusz Sternicki Skierowanie od lekarza POZ

  Pan doktor bardzo konkretny podczas wizyty był bardzo miły, tłumaczył wynik badania i jakie powinno być dalsze postępowanie. Polecam wizytę u tego specjalisty!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz