Stacja Pogotowia Ratunkowego

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stacja Pogotowia Ratunkowego

Zygmunta Starego 16

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Stanisław Karkowski

  Diagnostyk, Internista,

  • E

   Pan Doktor troskliwie zajmował się moją Babcią w ostatnich latach Jej życia. Cierpliwy, sumienny, dostępny, spokojny. Wspierał nas swoją wiedzą. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!


 • Barbara Jarząb

  Endokrynolog,

  • Pani prof Barbara Jarząb, to niesamowity fachowiec w swojej dziedzinie. Jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą i potrafi bardzo wesprzeć pacjenta, człowiek wychodzi od niej emocjonalnie podbudowany pozytywną energią. Pierwszą wizytę miałam w pryw. gabinecie, owszem czeka się tam długo w kolejce, ale tylko dlatego, że poświęca pacjentowi tyle czasu i potrzeba. Nie pospiesza, nie zerka na zegarek, ani przez sekundę nie była zirytowana lub znużona! Jako jedyna naprawdę przestudiowała moją dokum. medyczną i wszystkie wyniki, zadawała pytania, omawiała moje odpowiedzi i ze spokojem i uśmiechem odpowiadała na moje pytania. Bardzo jasno i klarownie się wypowiadała, wszystko zrozumiałam co mi tłumaczyła. Weszłam do jej gabinetu bardzo spięta, ze względu na wszystkie tytuły medyczne jakie zdobyła, onieśmielało mnie to. Ale po chwili rozmowy cały stres znikł, rozładowała całe moje napięcie żartując ze mną :) W centrum onkologicznym do którego mnie skierowała i gdzie pracuje i jest tam kierowniczką, dwa razy u mnie była. Za drugim razem ze swoimi studentami, gdzie zaznaczę zanim z nimi przyszła, to zapytała mnie o zgodę. Oczywiście bez żadnego problemu z mojej strony zgodziłam się bez chwili wahania :) Gorąco i z całego serca polecam. Specjalistka i fachowiec klasy samej w sobie na najwyższym poziomie.

  • G

   Witam, miałem przyjemność mieć prywatne konsultacje u Pani Profesor. Muszę stwierdzić, iż jest profesjonalistką, potrafi świetnie dobrać lekarstwa - hormony oraz co najważniejsze odpowiednio nastawić pacjenta psychicznie do walki z ciężką chorobą nowotworową.
   Pozatym jest bardzo ciepłą osobą i okazuje troskę o pacjenta.

   Byłbym również ostrożny, przed wystawianiem opinii, iż wizyty u niej otwierają drzwi do Centrum Onkologii, to nieprawda. Większość z pacjentów nigdy nie trafiła do niej i nawet nie słyszała o niej.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania