Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Multimed

Chemików 5

32-600, Oświęcim, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Cuber

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zino-Med

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Lekarz zna się na rzeczy i sprawia, że wizyta nie jest stresująca. Bardzo polecam tego doktora!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zino-MedUsługa: konsultacja proktologiczna

   Lekarz rzeczowo odpowiedział na pytania i opisał jakie następne kroki trzeba podjąć po wizycie i o zalecanej profilaktykce.

  Zobacz wszystkie opinie (135) o tym lekarzu


 • Barbara Joniec

  Laryngolog, lek.

  • :

   Rewelacja, pani Doktor wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest bardzo kompetentna i rzeczowa. Zawsze potrafiła mi pomóc, jej diagnozy były słuszne i leczenie skuteczne. Polecam gorąco!!!

  • G

   Ostrzegam przed ta lekarką wszystkie mamy. Moją 6 cio letnią córkę usilnie kierowała na wycięcie migdałków. Próbowała ją leczyć ale bezskuteczne - uważam że leczenie było ukierunkowane na brak efektu a celem od początku była operacja od której pani "doktor" ma prowizję. Dzięki Bogu znalazłam świetną laryngolog w Brzeszczach - przeprowadziła badanie córki i okazało się, ŻE WYSTARCZYŁO KRÓTKIE LECZENIE - DZIŚ CÓRKA MA 7 LAT I NIE MIAŁA OPERACJI - MIGDAŁKI NIE SĄ WYCIĘTE WSZYSTKO JEST OK. JEŚLI ktoś chce informacje, jakąś radę to chętnie podam adres doktorki. Wycięcie migdałków to zawsze ostateczność ! pozdrawiam art109@interia.pl

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marta Strzała

  Okulista,

  • P

   Byłam na wizycie u tej pani. Niesympatyczna, niemiła, arogancka. To było jakiś rok temu. To była wizyta prywatna. Stwierdziłam, że do niej napewno nie wrócę. Ostatnio moja mama poszła na wizytę aby kupić nowe okulary, bo rozbiła stare. Mama choruje na zaćmę od kilku lat i musiała się sama dopytać o swoją zaćmę, co ma stosować, kiedy ile, czy czas na operację. Pani doktor okazało się, że to wszytko wie, ale każdą taka informację trzeba było od niej wyciągać, bo ukrywała je. Być może pomyliło jej się że pracuje w jakimś Secret Service. Chyba zapomniała, że ludzie przychodzą na wizytę aby się dowiedzieć o swoje oczy. Na dodatek jeszcze była zła że ktoś ją o coś śmie pytać. Swoje humory powinna zostawić w domu bo niestety dla niej pracuje z ludźmi.


 • Bronisława Bober

  Neurolog,

  • T

   Świetny lekarz,który poświęca pacjentowi dużo uwagi, nawet jeśli zostaje długo po godzinach pracy, bardzo grzeczna i konkretna


 • Krzysztof Ryszka

  Stomatolog,

  • S

   Bardzo dobry specjalista Stomatolog. Umie wyjaśnić i wytłumaczyć pacjentowi przebieg leczenia... .Polecam...


 • Karol Zimmer

  Stomatolog,

  • E

   Trafiłam do pana Doktora kilka lat temu w tragicznym stanie - pękła mi 6-ka i fontanną lała się krew - dzwoniłam po całym Krakowie, nikt nie chciał się mną zajmować, tylko dr Zimmer zgodził się przyjąć mnie tego samego dnia. Poradził sobie bez problemu, ze stanowczością, skrupulatnością, a do tego wielką życzliwością i optymizmem. Od tamtej pory leczę się cały czas u niego (choć to i prywatnie), ale Doktor zawsze poradzi jak ominąć wydatki, wszystkie jego płomby trzymają się mocno, wykazuje się prawdziwym profesjonalizmem. A dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem, życzliwym i godnym zaufania.


 • Teresa Hajda

  Psycholog,

  • Z
   Lokalizacja: Pracownia PsychologicznaUsługa: Inny

   Bardzo dobra Pani Psycholog.Wielka Pomoc w czasie badań okresowych (sic) to już jest coś. Respekt.Pozdrawiam Najmocniej.


 • Monika Kurowska

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szycie rany

   pani doktor ,to miły ,profesjonalny,opanowany i co najważniejsze normalny,empatyczny lekarz ,bez buczenia pod nosem ,robienia min ,,ja tu jestem pępkiem swiata,, udzieliła nam niezbędnej pomocy chirurgicznej ,za co bardzo dziekuję i polecam z czystym sumieniem .Cieszę się ,że są jeszcze lekarze ,którzy kochaja swoją pracę


 • Cezary Kisiel

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MULTIMED"Usługa: badanie kontrolne

   Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Okazało się że jestem w 6 miesiącu ciąży gdzie nie miała przez ten pół roku żadnych objawów. Udała się do niego zostałam przyjęta bardzo nie mile. Po pierwsze zostałam oceniona z góry na dół że jestem kobietą która nie potrafi zadbać o siebie i dziecko i jak to jest możliwe że nie miałam żadnych objawów. Po drugie wypisał mi skierowanie do szpitala ponieważ sam stwierdził że się źle czuje a czułam się bardzo dobrze. A po trzecie że jestem nieodpowiedzialna i nie zasługuje na dziecko. Popłakałam się po tym zdaniu.
   Postanowiłam udać się do innego ginekologa który stwierdził że wszystko jest w jak najlepszym porządku i do żadnego szpitala nie muszę iść i co najważniejsze dał mi skierowania na potrzebne mi badania.

  • M

   Wyjątkowo źle wspominam wizytę. Poszłam do dr. Kisiela ponieważ dr. do której chodzę normalnie jest na urlopie. Chciałam żeby lekarz wypisał mi receptę na tabletki antykoncepcyjne. Mimo, że miałam w ostatnim czasie robione wszystkie badania, dr. leków nie wypisał. Musiałam przerwać cykl, mimo że nie było żadnych przeciwwskazań. Powodem był jedynie zły dzień lekarza. Chyba, że w zwyczaju ma podnoszenie głosu na pacjentki. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Władysław Matusiak

  Laryngolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz nie ma podejścia do dzieci, które niestety boją się "białego fartucha". Dziecko płakało, kazał opuścić gabinet celem uspokojenia się i wiedziałam, że jak wyjdziemy z gabinetu to już tam nie wrócimy. W żaden sposób nie zachęcił dziecka do przebadania się choćby lekki uśmiech, który go chyba wiele nie kosztuje. Być może wiedzę ma ale podejście do małego pacjenta brak. Jestem bardzo rozczarowana bo poczułam się u niego w gabinecie jak intruz bo moje dziecko płakało.