Drogi PACJENCIE! Dotychczas ze wszystkimi poważnymi problemami reumatologicznymi, ortopedycznymi, neurologicznymi musiałeś wyjeżdżać do większych miejscowości – Krakowa lub Tarnowa. Tymczasem w przyp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne MOVEMED s.c.

Ks.J.Poniatowskiego 40

32-700 , Bochnia , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Drogi PACJENCIE!
Dotychczas ze wszystkimi poważnymi problemami reumatologicznymi, ortopedycznymi, neurologicznymi musiałeś wyjeżdżać do większych miejscowości – Krakowa lub Tarnowa. Tymczasem w przypadku chorób tego typu najważniejsza jest szybko postawiona diagnoza i równie szybko podjęte skuteczne leczenie. Powinno zostać ono wdrożone w ciągu 12 tygodni od rozpoznania choroby (to tak zwane „okno terapeutyczne”), by zahamować rozwój stanu zapalnego w stawach, czy zapobiec nieodwracalnym zmianom spowodowanym chorobami neurologicznymi. Tym właśnie się zajmujemy – wczesną diagnostyką i profesjonalnym leczeniem. Zwracamy uwagę na promocję zdrowia i skupiamy się na profilaktyce (zapobieganiu chorobom). Od dawna wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć! Mamy wielkie plany – w przyszłości chcemy poszerzyć ofertę m.in o profesjonalną działalność fizjoterapeutyczną oraz leczenie biologiczne. W naszym logo znajduje się angielskie słowo ‘MOVE’, które oznacza poruszanie się i bycie aktywnym, a nasze motto to „POZOSTAŃ W RUCHU” – hasło, które ma wielkie znaczenie we współczesnych czasach, promujących siedzący i konsumpcyjny styl życia.
Zapraszamy na naszą stronę internetową (www.scm-movemed.pl) oraz fanpage na facebooku.

Nasz sprzęt

 • USG
 • 24-godzinny Holter ciśnieniowy
 • Elektrokardiogram

Zabiegi

 • Neurologia
 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne - Interna
 • Diabetologia
 • Endokrynologia
 • Chiriurgia Naczyniowa
 • Diagnostyka USG narządu ruchu, naczyń krwionośnych, narządów wewnętrznych
 • Hipertensjologia
 • Ortopedia
 • Psychiatria
więcej

Badania

 • Badania laboratoryjne - SYNEVO
 • USG
 • EKG
 • Holter ciśnieniowy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Bardzo nie polecam. Pani poświęciła na pierwszą wizytę 10 min. Przepisała mnóstwo lekarstw sama nie będąc pewna czy są potrzebne. Zero zaangażowania i zainteresowania pacjentem.
  Bardzo nieprzyjemna wizyta.

  lek. Anna Sara-Nowak

  Zaskoczyła mnie powyższa opinia, jako że na pierwszą wizytę pacjent ma zarezerwowane 30 minut, zaś w razie potrzeby wizyta trwa nawet dłużej. W tym czasie zbieram wywiad dotyczący bieżących dolegliwości, chorób współistniejących jak również dotychczasowego przebiegu leczenia. Następnie przedstawiam pacjentowi różne możliwości leczenia, wraz z możliwymi skutkami ubocznymi, żeby pacjent mógł świadomie podjąć decyzję co do swojego leczenia. Niezależnie od wybranego leku wprowadzamy leczenie stopniowo, pozostając na możliwie najniższych skutecznych dawkach.
  W trakcie wizyty zawsze zachęcam pacjentów do zadawania pytań i wyrażania swoich wątpliwości, jak również do brania czynnego udziału w procesie ustalania terapii, natomiast satysfakcja z wizyty zależy od zaangażowania obydwu stron.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Bardzo życzliwa Pani doktor, w gabinecie czułam się naprawdę bezpiecznie. Długo zwlekałam z pierwszą wizytą u psychiatry, bo miałam dużo obaw co do tego, jak potraktuje mnie lekarz i jak wpłyną na mnie leki, ale okazało się, że było bezboleśnie :) A życie stało się spokojniejsze, dziękuję!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Jestem dzisiaj po pierwszej wizycie u Panią doktor i już teraz wiem, że nie mogłem lepiej trafić. W trakcie rozmowy czułem, że autentycznie zależy jej na tym, aby mi pomóc. Wizyta przebiegała w bardzo cieplej i spokojnej atmosferze, czułam komfort mówienia o problemie, z którym się zmagam.
  Uzyskałem również odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie przepisanego leku.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Już po paru minutach wiedziałem, że trafiłem do dobrego specjalisty, który pomoże mi rozwiązać moje problemy. Pani Anna słucha, potrafi mnie uspokoić i zawsze wychodzę od niej z gabinetu z dobrym nastawieniem.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Wizyta u pani Doktor przebywa bardzo dobrze. Pani doktor jest miłą i kompetentną osoba.Wiedziała jak podejść do mnie. Mimo mojej choroby i leczeniu się u innych lekarzy nikt mi nie pomógł.Pani Doktor od pierwszej wizyty i rozmowy ze mną zdiagnozowała moja chorobę. Z całego serca poleca tą panią Doktor i dziękuję za postawienie mnie na nogi.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Barbara Budzynowska Inny

  Bardzo miła Pani doktor ,sprawnie i szybko została mi wykonana biopsja i wyciągnięcie płynu z cyst piersi. Wyjasnienia Pani doktor bardzo mnie uspokoiły .Na pewno wrócę do tego gabinetu i każdemu polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Leczenie farmakologiczne rozpoczęte i czekam na rezultaty, które jak wyjaśniła p. doktor Anna pzychodza z czasem. Jednak sama wizyta i empatyczna rozmowa spowodowała, że patrzę poztywniej.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor posiada dużą wiedzę, bardzo mi pomogła gdy potrzebowałam wsparcia przy moim chorym tacie, świetnie dobrała mu leki i stał się dużo spokojniejszy. Dla mnie też zawsze miała dobre słowo. Serdecznie polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Nowak

  Niestety w trakcie 3 tygodniowej kuracji zalecanej przez Panią Doktor (dwie wizyty), stan zapalny tylko się pogłębił (całkowite unieruchomienie i niesamowity ból). Świadczy o tym wynik rezonansu magnetycznego wykonany po tej "kuracji" - ogromny stan zapalny. Z problem tym poradził sobie zwykły lekarz rodzinny przepisując dwie serie zastrzyków (Dexak +Neurovit fast), dodatkowo zalecając odpowiednią rehabilitację. Reasumując, stracony czas, zdrowie i pieniądze oraz nieprzespane nocy (ból nie do opisania). Jednym słowem nie polecam i przestrzegam.

  lek. Sabina Nowak

  Szanowny Panie Piotrze, dziękuję za tą niesprawiedliwą i nieelegancką z Pana strony opinię. Opinia ta nadaje się do zgłoszenia jako nadużycie, ale tego nie zrobię i zostawię ją jako przestrogę dla siebie i dla innych. A teraz pozwoli Pan, że zweryfikuję krzywdzące informacje, które Pan zawarł w tym wpisie. Po pierwsze (jak wynika z dokumentacji medycznej), był Pan u mnie na JEDNEJ wizycie a nie na dwóch. Na tej jednej wizycie został przeprowadzony z Panem wywiad, badanie lekarskie oraz zostały zapisane stosowne leki. Otrzymał Pan również zalecenie, by wykonać badanie rezonansu magnetycznego z prośbą, by po wykonaniu badania, stawił się Pan ponownie u mnie z otrzymanym wynikiem oraz opisem radiologa - NIE ZROBIŁ PAN TEGO. Dodatkowo, jeżeli zalecona przeze mnie kuracja farmakologiczna Panu nie odpowiadała, to należało przyjść do mnie i to zgłosić (każdy Pacjent reaguje inaczej na leki), celem dobrania dla Pana innej terapii lekowej. Podsumowując: stracił Pan mój czas, swoje pieniądze i nie zadbał w sposób odpowiedzialny o swoje zdrowie. Zachęcam Pana do dojrzałej i partnerskiej współpracy na linii Pacjent-Lekarz. Serdecznie pozdrawiam, życząc Panu dużo zdrowia.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Sabina Nowak konsultacja neurologiczna

  Kompetentna, empatyczna i wyrozumiała lekarka. Rozmawiała z Mamą konkretnie, ale z sympatią. Dała również wiele rad odnośnie opieki

  lek. Sabina Nowak

  Dziękuję za pozytywną opinię. Służę radą i pomocą w razie potrzeby. Życzę dużo zdrowia i sił :-). Pozdrawiam, Sabina Nowak.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania