Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Dentist

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Dentist

Plac Inwalidów 7/5, Krowodrza

30-033, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Żarow

  Stomatolog,

  • S

   Chyba pierwszy raz w życiu wyszłam zadowolona po wizycie u stomatologa. Nie chodzi tylko o efekty (te są piorunujące !!!) ale o zderzenie z lekarzem, dla którego leczenie zębów to pasja. Nie dość, że byłam w rękach profesjonalisty, to jeszcze czułam, że pan doktor każdy przypadek traktuje jak wyzwanie - nie ma rutyny, nie ma pośpiechu, nie ma pójścia na skróty. Po prostu czysty profesjonalizm i chęć wykonania swojej pracy jak najlepiej. Cały zespół jest jakiś niesamowity a pani Renata jest chyba najlepszą asystentką na tej ziemi. Żałuję tylko, że nie trafiłam tu wcześniej. Miałabym i więcej pieniedzy i ładniejsze zęby :)


 • Anna Hille

  Ortodonta,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: intruzja

   Pani dr Anna Hille jest świetnym lekarzem i wspaniałą osobą. Bardzo mi pomogła. Podczas gdy inny ortodonta odmówił leczenia, uznając mój przypadek za bardzo skomplikowany, pani dr Anna podjęła wyzwanie. Leczenie trwało w sumie około cztery lata. Cel został osiągnięty. Od zakończenia leczenia minęły kolejne dwa i jest wszystko Ok. Mogę śmiało stwierdzić, że Pani Doktor uratowała moje zęby i, niejako przy okazji, poprawiła ich estetykę. Jestem bardzo wdzięczna. Wyrażam szacunek i uznanie. Polecam.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica

   Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie że pani doktor niechętnie udziela informacji na temat przyszłego leczenia.
   Po długim okresie wizyt i wydatków przedstawiła plan który wiązał się z ogromnymi kosztami, czasem i bólem. Pani doktor miała swoją abstrakcyjną wizję leczenia i absolutnie nie była gotowa na żadnego rodzaju alternatywy. Dało się odczuć jej negatywne nastawienie i niezadowolenie. Dopiero po konsultacji z innym lekarzem mogę stwierdzić że jestem dobrze poinformowana. Zostało mi szczegółowo przedstawione kilka planów leczenia z kosztorysami, których pani doktor nie była w stanie mi zapewnić.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agata Heflich- Sala

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie ZdrovotniaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Bardzo dobra dentystka! Przystępna cena, świetne podejście do pacjenta, empatia i fachowość. Polecam wszystkim!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U Pani Agaty byłem dwa razy około roku temu i na pewno wrócę. Pod względem fachowości i jakości wykonanych zabiegów oceniam rewelacyjnie. Co mi szczególnie odpowiadało to bardzo skrupulatne sprawdzenie, dokładne leczenie oraz wyjaśnianie pytań. Do tego Pani Agata kładzie nacisk na możliwie jak największe zachowanie własnego zęba, na czym też mi zależy. Świetny dentysta do leczenia kanałowego - używa mikroskopu podczas oczyszczania na co warto się zdecydować. Odnoszę wrażenie, że Pani Agata nie boi się podjąć trudniejszego leczenia i posiada sporą wiedzę.
   Co do kosztów nie mam porównania w Krakowie, więc ciężko mi się obiektywnie odnieść.