Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medica

Mostowa 4A

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Chudy Inny

  Polecam z całego serca! Pani doktor wytłumaczyła mi wszystkie wyniki badań z bardzo dużym zaangażowaniem i dokładnością (nawet te, które nie były związane z krwią).

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogdan Jóżefowicz Inny

  Pan Doktor jest najlepszym specjalistą z jakim dane było nam się spotkać. Kiedy klinika okulistyczna w Katowicach twierdziła że anizokoria u Córki jest spowodowana "czymś na trasie" w główce Pan doktor zdiagnozował to już na pierwszej wizycie jako zespół Adiego mówiąc że rezonans jest zbędny bo córka jest zdrowa. Przeanalizował z nami wszystkie wyniki od urodzenia, odpowiedział na każde nasze pytanie i bardzo dokładnie zbadał córkę, załatwił wizyte u najlepszej okulistki i służył wsparciem mówiąc że trzeba sprawe doprowadzić do końca pod kątem okulistycznym a nie neurologicznym. Dzisiaj jesteśmy już po dwóch rezonansach które zlecił sądecki szpital. Było badanie główki i oczodołów. Dowiedziałam się podczas badania że Pan Doktor postawił prawidłową diagnozę i lekarz opisujący badanie powiedział że nasz neurolog jest bardzo mądra osobą bo potrafił trafnie wskazać przyczynę problemu. Pan Doktor wszystko co robi, robi z ogromnym przekonaniem i poświęceniem. Nigdy nie zapomnimy tego co Pan Doktor dla nas zrobił. Nie zostawił nas z problemem samych i pokazał jak wspaniałym Człowiekiem jest. Oby więcej lekarzy z powołania takich jak Dr Józefowicz.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Chudy białaczka przewlekła

  Bardzo dobry lekarz, bezinteresowny, spokojnie wszystko tłumaczy. Pomaga na każdym etapie choroby. Polecam.

  X
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Witold Zieńczuk dysplazja biodra

  Rzeczowy i konkretny lekarz.Potrafi słuchać i odpowiadać na pytania pacjenta.O czym świadczy czas wizyty-45 min.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Kryśków-Bodzioch badania diagnostyczne

  Lekarka bardzo miła, dokładna i rzeczowa. W porównaniu do innych okulistów - a w ciągu 20 lat odwiedziłam ich kilku - dla mnie najlepsza. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania na temat problemów z okularami, szkłami kontaktowymi. Dokładne badanie diagnostyczne i celna diagnoza wady wzroku oraz chorób oczu. Poleciły mi ją znajome i ja również polecam dalej.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Kryśków-Bodzioch

  Serdecznie polecam, pani doktor wykonuje badania dokładnie, tłumaczy o co chodzi, jest miła, rzetelna, pyta też czego pacjent sobie życzy. Bardzo dobra specjalistka.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania