Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Ergomed Joanna Prokop, Monika Prokop-Franaszek

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Ergomed Joanna Prokop, Monika Prokop-Franaszek

Bonarka 18

30-415 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Prokop-Franaszek Inny

  Z przykrością muszę wystawić moją opinie, ale niestety nie polecam P. lek. dent. Moniki Prokop-Franaszek. Po kilku wizytach w gabinecie, wydanych pieniędzy okazało się, że każdy ząb jest źle zrobiony. Problem wyszedł po jednej z wizyt kiedy wróciłam do domu i nie mogłam jeść i wytrzymać bez leków przeciwbólowych ponieważ ząb, który był robiony ( wymiana plomby, usunięcie niewielkiej próchnicy) został spiłowany w połowie i nienadbudowany, przyszłam na drugą wizytę w celu naprawienia tego, okazało się, że się nie da ponieważ Pani Monika nie miała odpowiedniej formy. To była moja ostatnia wizyta w tym gabinecie, przez kilka tygodni nie mogłam gryźć lewą stroną a imbuprom to była moja codzienność. Trafiłam w końcu do innego dentysty, który złapał się za głowę i nie dawał mi gwarancji, że nie obejdzie się bez protetyka, okazało się, że udało mu się naprawić jednego z 6 zębów, które zostały źle wykonane (mam dziury między nimi, do których wchodzi mi jedzenie). Żałuję, że trafiłam do tego gabinetu, straciłam pieniądze i teraz ponownie ponoszę koszty leczenia tych samych zębów nie wspominając o dyskomforcie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Prokop-Franaszek

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Moniki, moje zęby były wcześniej leczone kanałowo, niewiadoma była przyczyna pękania zębów, dopiero pani Monika rozpoznała zaburzenia czynnościowe. Bardzo miła, sympatyczna, pomocna osoba, wszystko wyjaśnia co jak działa i nakierowała mnie na dalsze leczenie protetyczne. Wracam do niej systematycznie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Godna polecenia. Świetni specjaliści w ramach medycy pracy (polecam laryngologa). Miło szybko i przyjemnie. Ceny niewygórowane, na kieszeń zwykłego szaraka. Chciała bym też zwrócić uwagę na przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ. Zarówno panie w rejestracji jak i pielęgniarki są bardzo miłe. Krótkie kolejki, wizyta w tym samym dniu. Brak hipochondrycznych starszych pań, które połowę czasu spędzają w gabinecie lekarskim. Szczególnie polecam p. dr Aldonę Krzyszkiewicz. Są jeszcze na tym świecie lekarze z powołaniem (w co wątpiłam), którzy chcą bezinteresownie pomagać innym nie patrząc na zyski w kasie z kolejnego odbębnionego pacjenta. Jednak można iść do lekarza na NFZ bez obaw tylko trzeba wiedzieć gdzie.


  B
  Użytkownik zweryfikowany

  Szybko, miło i wygodnie. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania